Zdrowy Sposób Na Przyrost Masy Ciała


Trzeba zwiększyć spożycie kalorii, aby przytyć. Nie ma znaczenia, jeśli jeść posiłki dodatkowe lub zwiększyć rozmiar można normalnie jeść posiłki — to ci — ale nie wpaść w pułapkę fast foodów.

Wybierz przybranie na wadze żywności, które są gęste energii i składników odżywczych, gęsty jak produkty mleczne, mięso, owoce morza i drobiu, rośliny strączkowe, orzechy, nasiona, oliwki i awokado.

Kliknij tutaj, aby kupić przyrost wagi, uzupełnienie utrata masy ciała

Przyrost wagi, uzupełnienie utrata masy ciała

Zdrowy Sposób Na Przyrost Masy CiałaWagi uzyskania dodatku jest mieszanka białka i węglowodanów, opracowane specjalnie do maksymalnej ilości składników pokarmowych w właściwego poziomu maksymalnie przyrost masy mięśniowej.

 • Poznaj swoje kaloryczności wymóg dla budowania mięśni
 • Specjalnie opracowane, aby pomóc zatrzymać szczuplejsze
 • Zwiększyć rozmiar i masa
 • Intensywne masy mięśniowej zyskać
 • Pomaga do odzysku po treningu
 • Szybkie i widoczne rezultaty
Przyrost masy ciała jest mieszanka białka i węglowodanów, opracowane specjalnie do maksymalnej ilości składników pokarmowych w właściwego poziomu, aby zwiększyć masę mięśniową.

Nadaje się dla osób z szybkim metabolizmem lub chudego ciała, którzy chcą zwiększyć ich rozmiar. Z 60% do 40% węglowodanów białka stosunek, który zapewnia najlepsze rezultaty podczas pobierania produktu.

Kliknij tutaj, aby kupić przyrost wagi, uzupełnienie utrata masy ciała

Ważne fakty o wadze Bauer żywienia

Ty stara się uzyskać rozmiar?

Unikalna formuła przyrost masy ciała jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc Ci uzyskać rozmiar i masa. Za pomocą przyrost wagi pomoże Ci zbudować masy mięśniowej masy i osiągnąć swoje cele.

Czy można uzupełnić po treningu?

Uzupełnienie po treningu jest bardzo ważne, ponieważ mięśnie potrzebują żywienia do naprawy i jeden z najlepszy czas, aby dać im żywienia jest bezpośrednio po treningu. Przyrost masy ciała jest uzupełnieniem mięśnie z co oni potrzebować wobec odzyskać i rosną.

Są spotkania Twoje zapotrzebowanie na kalorie?

Przyrost masy ciała jest idealny do zaspokojenia potrzeb kalorii bez konieczności jeść i ryzyka będzie ponad swoje dzienne spożycie odżywcze.

Kliknij tutaj, aby kupić przyrost wagi, uzupełnienie utrata masy ciała

Ciężar zdobywania porady

 • Mają dodatkową część pełnoziarniste tosty z masłem orzechowym, na śniadanie.
 • Dodać dodatkowy ser omlet — i korzystać z dodatkowych jaj.
 • Kawałek jabłka i podawać z masłem orzechowym lub orzechów.
 • Wymieszać posiekane orzechy w jogurt i dodać miód.
 • Dodać kilka więcej kalorii zwykły ziemniaka z sosy sos lub sera.
 • Góry zielone i kolorowe warzywa z masła, margaryny (trans tłuszczu wolna), oliwy z oliwek, sosów lub sera.
 • Torba mix szlaku na przekąskę wygodne.
 • Z barów białka można zwiększyć spożycie białka (i kalorii).
 • Służyć sobie większe porcje warzyw bogatych w skrobię np. ziemniaki i kukurydza.
 • Dodaj kalorie odżywcze napoje takie jak mleko, 100 procent soki lub soku warzywnym.
Kliknij tutaj, aby kupić przyrost wagi, uzupełnienie utrata masy ciała

Planowanie posiłków

Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do jedzenia dużo w jednym czasie, może wolisz jeść kilka małych posiłków i przekąsek przez cały dzień. Jeśli raczej jesz mniej często zwiększa swoje rozmiary części lub dodać więcej żywności do każdego posiłku.

Posiłki powinny być zrównoważone z prawej ilość białka, węglowodanów i tłuszczu. Wybierz porcje mięsa, drobiu, ryby, owoce, rośliny strączkowe lub tofu i służyć z boku zielone i kolorowe warzywa i coś skrobię, takich jak ziemniaki, kukurydza, ryż lub makaron.

Jeśli wolisz, aby posmakować mniejsze posiłki przez cały dzień, wybrać mix szlaku, wykonane z suszonych owoców, muesli, orzechy i nasiona. Jeść kanapki z orzeszków ziemnych lub inne masła orzechowego, lub zrobić swoje kanapki z Turcji, rostbef lub plasterki piersi z kurczaka i dodać kalorii z serem lub awokado. Creamed zupy są wyższe kalorii niż jasne, buliony, a nawet więcej kalorii można dodać mieszając w łyżkę suchego proszku.

Kliknij tutaj, aby kupić przyrost wagi, uzupełnienie utrata masy ciała

Będzie pomoc suplementy diety?

Suplementy diety, które obiecują masy zyskać większe mięśnie nie działają, i mogą być niebezpieczne.

Niektóre z tych produktów może zawierać ukryte składniki, które mogą być szkodliwe lub związków, które nie badano skuteczności lub bezpieczeństwa. Stany Zjednoczone Food and Drug Administration utrzymuje listę produktów skażone kulturystyki, które należy unikać.

Jeśli uważasz, że nie można przytyć po prostu zwiększając spożycie kalorii, powinieneś zobaczyć służby zdrowia przed biorąc wszelkie białka lub przybranie na wadze suplementów.

Co wykonuje?

Odporność na ćwiczenia (podnoszenie ciężarów) może pomóc zwiększyć rozmiar mięśni, które mogą zwiększyć swoją wagę ciała. Ćwiczenia aerobowe, takie jak bieganie i jazda na rowerze stacjonarnym, są lepsze dla utraty tłuszczu. Nadmierny trening aerobowych może spowodować utratę masy.

Kliknij tutaj, aby kupić przyrost wagi, uzupełnienie utrata masy ciała