Zdravý Způsob, Jak Přibrat


Potřebujete zvýšit kalorický příjem, aby přibývají na váze. Nezáleží na tom, je-li jíst další jídla nebo zvětšit velikost jídla normálně jíst — to je na vás —, ale nespadají do pasti nezdravé potraviny.

Zvolte přibírat na hmotnosti potraviny, které jsou energeticky a živin husté jako jsou mléčné výrobky, maso, mořské plody a drůbež, luštěniny, ořechy, semena, olivy a avokádo.

Chcete-li koupit hmotnosti zisk doplněk

Doplněk zisku váhy

Zdravý Způsob, Jak PřibratVáha získat doplněk je směs bílkovin a sacharidů se speciálním složením dát maximální množství živin na správné úrovně pro maximální nárůst čisté svalové hmoty.

 • Splnit vaše kalorií požadavek pro budování svalů
 • Speciálně vyvinutý pro vám pomůže zůstat štíhlejší
 • Zvýšit velikost a hmotnost
 • Intenzivní svalové získat
 • Pomáhá k zotavení po tréninku
 • Rychlé a viditelné výsledky
Přibývání na váze je směs bílkovin a sacharidů se speciálním složením dát maximální množství živin na správné úrovně pro maximální nárůst svalové hmoty.

Vhodné pro lidi s rychlý metabolismus nebo štíhlé postavě, kteří chtějí zvýšit jejich velikost. S 60 % na 40 % sacharidů na poměr bílkovin, který zajistí co nejlepší výsledky, přičemž výrobek.

Chcete-li koupit hmotnosti zisk doplněk

Důležitá fakta o výživu Bauer přibývání na váze

Se snaží získat velikost?

Unikátní Formule přibývání na váze je speciálně navržen tak, aby vám pomohou získat velikost a hmotnost. Pomocí přírůstek hmotnosti vám pomůže budovat svalové hmoty a k dosažení vašich cílů.

Se doplňují po tréninku?

Doplnění po cvičení je velmi důležité, jako vaše svaly potřebují výživu k opravě a jeden z nejlepších okamžiků, aby jim výživu je přímo po cvičení. Tělesné hmotnosti bude doplnit vaše svaly s co potřebují zotavit se a růst.

Scházíte se kalorie požadavky?

Tělesné hmotnosti je ideální pro požadavkům kalorií aniž by museli jíst a riskovat plavbu přes váš denní nutriční množství.

Chcete-li koupit hmotnosti zisk doplněk

Váha bohatnout tipy

 • Mají navíc plátkem celozrnný toast s máslem k snídani.
 • Přidat extra sýr omeletu – a navíc vejce.
 • Plátek jablka a podáváme s arašídy nebo ořech másla.
 • Zamíchejte sekanými ořechy do hladký jogurt a přidat med.
 • Přidejte pár více kalorií na obyčejné brambory s omáčkou nebo sýrové omáčky.
 • Nejlepší zelené a barevné zelenina s máslem, margarínem (trans-bez tuku), olivový olej, omáčky nebo sýr.
 • Přenosná taška stezka mix pro pohodlné občerstvení.
 • S Proteinové tyčinky můžete zvýšit příjem bílkovin (a kalorií).
 • Poslužte si větší porce škrobnatých Zelenina jako brambory a kukuřice.
 • Přidejte kalorií s výživné nápoje jako mléko, 100 procent ovocné šťávy nebo zeleninové šťávy.
Chcete-li koupit hmotnosti zisk doplněk

Plánování jídla

Pokud jste nejsou zvyklí jíst hodně najednou, budete raději jíst několik malých jídel a občerstvení po celý den. Pokud byste raději jíst méně často, zvýšit své velikosti porcí nebo přidat další potraviny do každého jídla.

Jídla by měla být vyvážená s správné množství bílkovin, sacharidů a tuků. Zvolte velkorysé porce masa, drůbeže, ryb, mořských plodů, luštěniny nebo tofu a sloužit straně zelených a barevné zeleniny a něco se škrobnaté jako brambory, kukuřice, rýže nebo těstoviny.

Pokud dáváte přednost občerstvení na menší jídla po celý den, vyberte trail-mix s sušeného ovoce, müsli, ořechy a semena. Jíst sendviče s arašídovým nebo jiné ořechová nebo sendvičů s Tureckem, hovězí pečeně nebo plátky kuřecích prsíček a přidejte kalorií se sýrem nebo avokádo. Krémové polévky jsou více kalorií než čirých polévek, a ještě více kalorií můžete přidat tak, že se mu v lžíci suché sušeného mléka.

Chcete-li koupit hmotnosti zisk doplněk

Bude stravy pomoc?

Doplňky stravy, které slibují hubnutí získat a větší svaly nefungují, a mohou být nebezpečné.

Některé z těchto výrobků mohou obsahovat skryté složky, které mohou být škodlivé nebo sloučeniny, které nebyly studovány pro účinnost a bezpečnost. Spojené státy Food and Drug Administration udržuje seznam zkažené kulturistika produkty, které je třeba se vyhnout.

Pokud máte pocit, že nemůžete získat váhu tím, že jednoduše zvýšit kalorický příjem, měli byste vidět svého poskytovatele zdravotní péče, než brát jakýkoliv protein nebo přibírat na váze doplňky.

A co výkon?

Odolnost trénink cvičení (vzpírání) může pomoci ke zvýšení vaší svalové hmoty, což může zvýšit své tělesné hmotnosti. Aerobní cvičení, jako je běh a stacionární jízda na kole, jsou lepší pro spalování tuků. Nadměrné aerobní trénink může způsobit, že zhubnout.

Chcete-li koupit hmotnosti zisk doplněk