Zdravý Spôsob K Priberanie Na Váhe


Potrebujete zvýšiť váš Kalorický príjem na priberanie na váhe. Nezáleží na tom, ak ste jesť ďalšie jedlo alebo zväčšiť veľkosť jedla jete normálne — ktorý je len na vás —, ale nespadajú do pasce nezdravé potraviny.

Vyberte si získavajú váhu potraviny, ktoré sú energie-husté a živín-husté ako mliečne výrobky, mäso, morské plody a hydiny, strukoviny, orechy, semená, olivy a avokáda.

Kliknite tu kúpiť prírastok hmotnosti doplniť

Prírastok hmotnosti doplniť

Zdravý Spôsob K Priberanie Na VáheHmotnosť získať doplnok je zmes bielkovín a sacharidov špeciálne formulovaný poskytnúť maximálne množstvo živín v správnej úrovne maximalizovať zisk svalovej hmoty.

 • Splní vaše požiadavky kalórií pre budovanie svalov
 • Špeciálne vyvinutý pre vám pomôžu zostať štíhlejšia
 • Zvýšiť veľkosť a hmotnosť
 • Intenzívnej svalovej zisk
 • Pomáha k zotavenie po tréningu
 • Rýchle a viditeľné výsledky
Priberanie na váhe je zmes bielkovín a sacharidov špeciálne formulovaný poskytnúť maximálne množstvo živín v správnej úrovne na maximalizáciu svalovej zisk.

Je vhodný pre ľudí s rýchly metabolizmus alebo štíhlej postave, ktorí chcú zvýšiť ich veľkosť. S 60% na 40% sacharidov na pomer bielkovín, ktorý zabezpečuje najlepšie možné výsledky, pričom výrobok.

Kliknite tu kúpiť prírastok hmotnosti doplniť

Dôležitá fakty o Bauer výživa priberanie na váhe

Ste veľmi snažiť získať veľkosť?

Unikátna formula telesnej hmotnosti je špeciálne navrhnutý na vám pomôžu získať veľkosť a hmotnosť. Pomocou telesnej hmotnosti vám pomôže budovať svalovej hmoty a dosiahnuť svoje ciele.

Urobiť si doplniť po tréningu?

Doplnenie po tréningu je veľmi dôležité, pretože vaše svaly potrebujú výživu na opravu a je jedným z najlepších časoch im výživu priamo po tréningu. Prírastok hmotnosti doplniť vaše svaly s čo treba obnoviť a rozvíjať.

Plnia si svoje požiadavky na príjem kalórií?

Telesnej hmotnosti je ideálny pre splnenie vašich kalórií bez nutnosti jesť a riskovať ísť cez vaše denné výživové sumy.

Kliknite tu kúpiť prírastok hmotnosti doplniť

Chudnutie Tipy získať

 • Majú navyše plátok celozrnných toast s arašidové maslo na raňajky.
 • Pridať extra syr omeletu — a používať ďalšie vajíčka.
 • Plátok jablka a podávame s orech alebo arašidové maslo.
 • Miešajte nasekané orechy do holý jogurt a pridáme med.
 • Pridať pár kalórií holý zemiaky s omáčkou alebo syrom omáčky.
 • Top zelený a farebné zeleniny s maslo, margarín (trans-bez tuku), olivový olej, omáčky alebo syr.
 • Taška chodník Mix pre pohodlné desiatu.
 • Môžete zvýšiť svoj príjem bielkovín (a kalórií) s obsahom bielkovín bary.
 • Podávame si väčšie porcie škrobová zelenina, ako zemiaky a kukurica.
 • Pridať kalórií s výživný nápoj mlieko, 100-percent ovocné alebo zeleninové šťavy.
Kliknite tu kúpiť prírastok hmotnosti doplniť

Plánovanie jedla

Ak nie ste zvyknutí jesť veľa naraz, môžete radšej jesť niekoľko malých jedál a občerstvenie po celý deň. Ak by ste radšej jesť menej často, zvýšiť vaše veľkosti porcií alebo pridať viac potravín pre každé jedlo.

Vaše jedlo by mal byť vyvážený s správne množstvo bielkovín, sacharidov a tukov. Vyberte poriadnou porciou mäsa, hydina, ryby, morské plody, strukoviny alebo tofu a podávame s stranu zelených a farebné zeleniny a niečo škrobnatých ako zemiaky, kukurica, ryža alebo cestoviny.

Ak dávate prednosť občerstvenie na menšie jedlá po celý deň, vyberte trail-mix s sušené ovocie, granolového, orechy a semená. Jesť sendviče arašidového alebo iné orechová masla, alebo vaše sendviče s morčacie, hovädzie alebo kuracie prsia plátky a pridajte kalórií syr alebo avokádo. Krémový polievky sú vyšší obsah kalórií ako čírych polievok, a môžete pridať aj viac kalórií miešaním vo lyžicu mlieka suchý prášok.

Kliknite tu kúpiť prírastok hmotnosti doplniť

Bude stravy pomôcť?

Doplnky stravy, ktoré sľubujú hmotnosť získať väčšie svaly nepracujú a môžu byť nebezpečné.

Niektoré z týchto výrobkov môžu obsahovať skryté zložky, ktoré môžu byť škodlivé alebo zlúčeniny, ktoré neštudovali účinnosti alebo bezpečnosti. V USA Food and Drug Administration udržiava zoznam pokazené kulturistiky produkty that je potrebné sa vyhnúť.

Ak máte pocit, nemôžete získať hmotnosti jednoducho zvýšiť váš Kalorický príjem, mali by ste vidieť váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti pred užívať akýkoľvek proteín alebo získavanie hmotnosti doplnkov.

A čo cvičenie?

Odpor školenia cvičeniach (vzpieranie) môže pomôcť k zvýšeniu vašej svalovej hmoty, ktorý môže zvýšiť vaše telesnej hmotnosti. Aeróbne cvičenie, ako je beh a Jazda na stacionárnom bicykli, sú lepšie pre odbúravanie tukov. Nadmerné aeróbny tréning môže spôsobiť vám to lose weight.

Kliknite tu kúpiť prírastok hmotnosti doplniť