Whey Protein Takviyesi Satın Alınır?


Whey Protein Takviyesi Satın Alınır?Sadece cesur kararı ile senin yerel jimnastik salonu katılmak ve bazı normal ağırlık çalışması şeklinde geri almak amacı ile başlamak için yaptık. Birkaç hafta sonra arkadaş edin ve hızlı bir şekilde çoğu ek bir eğitim ile birlikte kullanıyorsanız öğrenmek.

Biraz daha fazla araştırma ile en en popüler olan peynir altı suyu proteini ile protein takviyesi, bir tür gibi görünüyor öğrenirsin. Eğer senin sadece ortalama gibi; takviyeleri satın almaya gelince oynayabilir için nakit bir sürü yok. Peynir altı suyu protein tozu satın almak için gidiyoruz eğer – istediğiniz değeri ve kalite – hangi yalvarır soru; En iyi peynir altı suyu protein tozu nedir?

Çoğu egzersiz bilim adamları, beslenme ve fitness uzmanları katılıyorum kaliteli whey protein tozu normal ağırlık eğitim ya da direnç egzersiz yapan ortalama birey için en önemli ek temsil eder. Ama sadece birisine ihtiyaç duydukları bir peynir altı suyu protein tozu sadece yarısı onların sorunu çözdü. Whey protein takviyesi seçerken en büyük zorluklardan biri kullanılabilir seçenekleri geniş miktarıdır.

Whey Protein almak için burayı tıklayın

Peynir altı suyu proteini önemlidir

Günümüzde hemen hemen her türlü peynir altı suyu proteini-Super büyüklüğünde veya mini küvet, egzotik tatlar veya ıslatılmış veya hazır içecek peynir altı suyu proteini olmak istiyorum olabilir. Peynir altı suyu protein tozu bile kaplar, yani, küvetler, Çantalar, paketler, şişe ve karton kutular bir dizi geliyor.

O zaman farklı türleri var.: hydrolysed, izole ve konsantre ol. Tüm bu faktörler belli ki bazı değer ve ortalama peynir altı suyu protein tozu kalitesini belirleyen en önemli faktörler bilmek yararlıdır toz son fiyat şeklini.

Birkaç pratik işaretçiler kaliteli whey protein tozu para için değer seçmek çalışırken yararlı olabilir. İlk olarak, bir avid etiket okuyucu olmak öğrenin. Özellikle beslenme panelin sağ sütundaki okuma alışkanlığı içine alın.

Bu sütun, macronutrients protein de dahil olmak üzere, yüzde içeriğini sağlar. Daha sonra ana hedefiniz para için değer ise, karbonhidrat (i.e. den 10 g başına 100 g hizmet) düzeyi yüksek protein tozu istemiyorum. Ek karbonhidrat sadece senin dolar oranında seyreltin.

Daha doğrusu okumak ve malzemelerin listesini analiz gereçlerinin etiketi üzerinde sallandı daha öğrenin. Üreticiler ve satıcılar tek istedikleri bir ürün hakkında söyleyebilirim, ama malzemeler için geldiğinde onlar yalan söyleyemem. Hatırla malzemeyi azalan sırada listelenir.

Yani beslenme paneli ve içindekiler listesinde dikkatlice okuyarak, bazı maddeler miktarı ve bu nedenle whey protein değeri hakkında makul doğru bazı varsayımlar yapabilirsiniz.

Whey Protein almak için burayı tıklayın

Whey Protein türleri

Diğer önemli bir konu, peynir altı suyu proteini türüdür. Whey protein iki ana tip, peynir altı suyu proteini konsantresi (WPC) ve peynir altı suyu proteini izole (TEFE) vardır. Ağırlıklı olarak WPC ve TEFE yüzde protein içeriklerini iki daha yüksek olan TEFE ile farklı.

Nasıl onlar birlikte işlenir iki bu proteinler arasında diğer anahtar fark eder ' iyon değiştirme "ve"çapraz akış mikrofiltrasyon"ikiniz büyük teknikleri. Son olarak, diğer büyük peynir altı suyu protein whey protein hidrolizat türüdür. Bunu tartışırız daha aşağıda.

İyon değiştirme Kromatografi

İyon değiştirme Kromatografi yani protein, yüksek seviyede içerir peynir altı suyu proteini izole üretimi için yaygın olarak kullanılan bir süreçtir > % 90.  İyon değiştirme bazı eski yöntemler ile tek sorun onlar yüksek sıcaklık ve/veya asit, protein denatüre kullanmaktır. Protein denaturing olduğu için akin yapısal yapılandırma böylece vücuda yararsız render – değişiyor.

İyon değiştirme Kromatografi daha advacned yöntemleri, hangi düşük sıcaklık/asitleri denatürasyon önlemek için istihdam beri geliştirilmiştir. Birçok üretici, ürün işlenmiş iyon değiştirme-düşük sıcaklık peynir altı suyu proteini izole içeren belirtme zahmetine gidin. Böyle iddialar için peynir altı suyu proteini izole seçerken dikkat etmeyi unutmayın.

Çapraz akış mikrofiltrasyon

Peynir altı suyu proteini işlemek için kullanılan genel yöntem, çapraz akış mikrofiltrasyon (CFM) kullanmaktır. Birkaç büyük iyon değiştirme yöntemi farklı olarak, CFM denatüre protein üretir. CFM peynir altı suyu proteini izole whey protein kesirler farklı profilini da vardır.

En önemlisi, glycomacropeptide (GMP) kesir yüksek düzeyde ve beta-lactoglobulin kesir alt düzeylerini içerir. Yine, peynir altı suyu proteini bu tip içinde onların ürün kullanarak pek çok üretici kendi etiket ve/veya madde listesi belirterek noktası yapmak. Peynir altı suyu proteini için farklı işleme teknikleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizim makaleye bakın: "Seçerek en iyi Protein takviyesi".

Whey Protein almak için burayı tıklayın

Hydrolysed peynir altı suyu proteini

Kısaca, hydrolysed whey protein peynir altı suyu protein, amino asitler (i.e. peptidler) çok küçük zincirleri içine bölünmüş olduğunu. Bu formu bir protein formu çoğaltmak için tasarlanmıştır protein gastrointestinal sistem geçtikten sonra olduğunu.

Buna göre peynir altı suyu protein hidrolizatlarının TEFE daha az hazım gerektirir ve bu nedenle kas ve diğer dokuların çok hızlı bir şekilde alınır. Kilit ile peynir altı suyu protein hidrolizatlarının hidroliz onların "derece" faktördür. Bu sırayla için protein daha küçük peptidler bozuldu derecesini belirler.

Whey protein hidrolizatlarının hidroliz yüksek derecesi ile en iyi olmakla birlikte bu kas anabolizma maksimum gelince, bir catch pratik düzeyde olduğunu; Yani, hidroliz – yüksek derecesi yüksek acılık ürün. Yine, ürün etiketi/bilgi gibi bir üründe kullanılan peynir altı suyu protein hidrolizat türünü belirlemek için malzemelerin listesini dikkatle okumak gerekir.

Normalde herhangi bir prim madde ile olduğu gibi üreticileri genellikle whey protein hidrolizat yüksek düzeyde hidroliz içeren ürün etiketinde belirtilmesi ve sorun gider. Kas büyüme ve kalkınma yanı sıra, ek işlem adımları üstün etkisi, peynir altı suyu protein hidrolizatlarının whey protein yalıtır ve peynir altı suyu proteini konsantreleri genellikle daha pahalıdır.

Whey Protein almak için burayı tıklayın

Whey Protein türü ve fiyat karşılaştırma

Yukarıdaki egzersiz ne kadar peynir altı suyu proteini farklı türde fiyat önemli ölçüde değişebilir iyi bir örnek sağlar. Bu nedenle, peşinde bir peynir altı suyu proteini alırken olduğun bazı fikir olması önemlidir.

Eğer satın alma büyük ölçüde değer tarafından belirlenir, sonra dikkatli bir şekilde alışveriş tarafından makul yüksek protein konsantrasyonu ve protein kalitesini büyük bir fiyat olan peynir altı suyu proteini konsantresi alabilirsiniz. Kalite birincil endişe ise, tersine, peynir altı suyu proteini hidrolizatlarının en iyisidir, ama akılda tutmak çok protein gram başına daha fazla kaliteli whey protein hidrolizat için ödeyecek.

Doğal olarak, peynir altı suyu protein yalıtır orta yol ve bu nedenle en popüler vardır. Büyük kalitesi ile yüksek konsantrasyon için $50 ile 70 dolar, küvet, protein tecridi etrafına alışveriş tarafından iyi peynir altı suyu proteini izole alabilirsiniz. Böylece dolar için daha az protein olsun vitamin ve mineraller, aminoasitler, kreatin, karbonhidrat vs gibi ek maddeleri protein sulandırmak için unutmayın.

Whey Protein almak için burayı tıklayın

Whey Protein türü ve uygulama

Bir sonraki soru: "ne, belirli kullanım amacına uygun peynir altı suyu protein takviyesi". O sadece kaliteli protein içeriği artmış bağışıklık, genel sağlık ve kas kütlesi için diyetinizde arttırmak için ise, peynir altı suyu proteini konsantresi para seçeneği için büyük bir değer olduğunu.

Diğer taraftan whey protein ek ağırlık eğitim ek olarak kullanmayı düşünüyorsanız, peynir altı suyu proteini izole ediyor ve hidrolizatlarının en iyisidir.

Birçok peynir altı suyu protein tozu tüm büyük peynir altı suyu protein, yani, peynir altı suyu proteini konsantresi, peynir altı suyu proteini izole etmek ve peynir altı suyu protein hidrolizat karışımlar içeren. Bu proteinlerin en iyi kalite protein alımı, Optimum Beslenme 's %100 Whey Gold Standard ve Dymatize beslenme Elite Whey gibi bazı popüler örneklerle artırmak için uygun.

Karıştırılmış peynir altı suyu protein tozu seçerken, sadece maddeler miktarı azalan sırada listelenir ve peynir altı suyu proteini fiyatı sırayla azalır unutmayın hatırlıyorum: hidrolizat, izole ve konsantre ol. Bu senin en iyi değeri için para karıştırılmış peynir altı suyu protein tozu deşifre yardımcı olacaktır.

Fiyat eğitim hedeflerinizi ikincil ise, o zaman peynir altı suyu proteini konsantresi, içeren karışımlar peynir altı suyu proteini konsantresi di, tri ve oligo peptidler içeren yeni nesil türleri biri değilse sakınmak. Bu tür peynir altı suyu proteini konsantreleri genellikle "akış tozu ve/veya ultrafiltered whey protein konsantre" listelenir.

Elemental beslenme 's TEFE, Maxs TEFE ve Redback hızlı TEFE'ın pure whey protein izole tozları sonrası eğitim için en uygun bir örnektir. Alternatif olarak, Optimum Beslenme 's platin Hydro Whey, Maxs Reload HGF ve BNRG Proto Whey gibi ürünler sadece peynir altı suyu protein hidrolizat içeren premium Post-egzersiz whey proteinler temsil eder. Bu peynir altı suyu protein ağırlık eğitim ek olarak en güçlü anabolik uyarıcı ile sağlar.

Whey Protein almak için burayı tıklayın

Özet

Yeni sizin fitness rejiminin atılmak ve 'dünya peynir altı suyu protein girmek gibi özellikle eğer bir bütçe konum çok beslenme panelleri ve malzemeler özenle, okumak için zaman ayırın. Peynir altı suyu protein, yani kaliteli protein alımı, yemek yerine, yağ kaybı veya gelişen kas ağırlığı eğitimden kazançları artırmak istediğiniz ana nedeni belirlemeye çalışıyoruz.

Web sitemiz, peynir altı suyu proteini konsantreleri ve peynir altı suyu protein yalıtır tam ürün açıklamaları, beslenme bilgileri, toz gram başına maliyet ve hizmet protein başına maliyet ile seçim için geniş bir yelpazede içerir.

Tüm bilgileri dikkatle incelemek için zaman alarak, potansiyel olarak kendinizi çok para kaydedebilirsiniz ve en iyi haber bu her zaman önemli bir uzlaşma kalitesi demek zorunda değil bu yüzden fiyatlar, hatırı sayılır bir Aralık değil.

Whey Protein almak için burayı tıklayın