Tipy, Ako Stratiť Svoje Muža Prsia Prirodzene


Tipy, Ako Stratiť Svoje Muža Prsia PrirodzeneNemôžete stratiť svoje muža prsia tým gazillion hrudník cvičenie, rovnako ako nemôžete prehrať brušný tuk tým nekonečné situps, pretože miesto zníženie je myth.

Muž prsia je len tukové tkanivo pokrývajúce vaše svaly hrudníka a pretože nemôže spáliť tuk lokálne, budete musieť znížiť vášho celkového telesného tuku stratiť.

Tak dobré staré staromódny stratégií tuku stratu uplatniť: Ak množstvo kalórií, ktoré jete je nižšie ako množstvo kalórií vaše telo spaľuje, stratíte tuk a teda aj svoje muža prsia.

Tu sú 3 silný tipy môžete použiť, aby okamžite vytvoriť kalorický deficit, plus ďalšie tretie tip, ktorý vám vysvetlí.

Kliknite tu kúpiť Gynexin z oficiálnej webovej stránky

Tipy, ako stratiť svoje muža prsia prirodzene


1. Jesť zdravšie.

Muž prsia sú takmer vždy výsledkom rokov jesť nezdravé potraviny, ktoré obsahujú viac kalórií, než celá foods. To neznamená, že musíte prestať jesť nezdravé jedlo navždy stratiť svoje muža prsia, ale bude musieť jesť veľa zdravšie väčšinu času.

  • Viac mäso, kuracie mäso, ryby, vegetariáni a ovocie. Nemusíte sa zase do jedného z tých paleo nacistami-zrná sú v poriadku, ak budete jesť s mierou.
  • Menej nevyžiadanej, alkohol a sóda. 2 pivá a burger keď von s priateľmi je fajn, ale denne 6 pack a TV večera je zrejmé no-go.

2. Získajte silnejšie.

Jeden, svalovej hmoty je priamo úmerná sile zisky a tak dostáva silnejší na Bench Press, budete tvar vašej hrudi. Dva, väčšiu váhu zdvihnete, tým viac kalórií spálite na tréningu. Tri, silový tréning podporuje zdravšie voľby potravín a robí vás držať diétu lepšie.

StrongLifts 5 × 5, preto je veľa, aj keď budem robiť len 3 cvičenia a cvičenia, 3 x / týždeň. Množstvo cvičenia nezáleží, intenzita robí. Ako príklad, pozrite sa ako silné výťahy člen stratil prsiach mužov so silným vleky 5 × 5 po zvyšovanie jeho Squat od 20kg do 135kg.

Kliknite tu kúpiť Gynexin z oficiálnej webovej stránky

3. Opraviť vaše držanie tela.

Pracovať za počítačom celý deň môžete dotiahnuť vaše svaly hrudníka a spôsobiť slouching ramená, ktorý potom bude vaše mužov prsia vyzerajú horšie. To je podobné ako nadmerné sedenie môže spôsobiť hip svaly dotiahnuť a bruchu vyzerať väčšie ako výsledok. Ak sa pozriete na pozíciu členských Vlad, vyplýva chrbtom Horné je rovnejší potom, čo robí silný vleky 5 × 5.

Zvyknúť si na sedenie a chôdza s ramená späť miesto nájmu je jednička celú dobu. Denné rameno dislokácie s odolnosť kapely spolu s nízke bar drepy 3 x / týždeň tiež zlepší vaše držanie tela dramaticky.

Nerobte si starosti gynekomastia - muži prsníka spôsobené znížené testosterónu a zvýšiť estrogén z užívania niektorých liekov alebo steroidov zneužitia.

Drvivá väčšina chlapov s mužmi prsia nebudete potrebovať antiestrogen liečba, chirurgia alebo Kramer je Mansierre, ale môžete zbaviť svoje muža prsia prirodzene jednoducho jesť zdravšie, získavajú silu a stanovenie ich držanie tela.

Kliknite tu kúpiť Gynexin z oficiálnej webovej stránky
Tipy, Ako Stratiť Svoje Muža Prsia Prirodzene