Sveiki Kaip Priaugti Svorio


Jums reikia padidinti savo suvartojamų kalorijų, kad galėtų priaugti svorio. Nesvarbu jei jūs valgyti papildomą maistą ar padidinti paprastai valgyti maistą —, priklauso nuo jūsų — bet nepatenka į greito maisto spąstus.

Rinktis svoris vis maisto produktų, kad yra energiją tankus ir maistinių medžiagų-stora pvz., pieno produktų, mėsos, jūros gėrybių ir naminių paukščių, ankštinių augalų, riešutų, sėklų, alyvuogių ir avokados.

Spauskite čia Norėdami pirkti svorio padidėjimas papildas

Svorio padidėjimas papildas

Sveiki Kaip Priaugti SvorioWeight Gain papildymas yra mišinys, baltymų ir angliavandenių specialiai suteikti maksimalūs maistingųjų medžiagų tinkamą lygį padidinti liesos raumenų masės padidėjimas.

 • Patenkinti savo kalorijų poreikis raumenis
 • Specialiai suformuluota taip, kad padėtų jums likti paprastesnį
 • Padidinti jūsų dydis ir masė
 • Intensyvaus raumenų įgyti
 • Padeda prie išieškojimo po treniruotės
 • Greitai bei akivaizdžių rezultatų
Svorio padidėjimas yra mišinys, baltymų ir angliavandenių specialiai suteikti maksimalūs maistingųjų medžiagų tinkamą lygį padidinti raumenų padidėjimas.

Tinka žmonėms su greito metabolizmas arba liesos kūno sudėjimą, kurie nori padidinti savo dydžio. Su 60 % iki 40 % angliavandenių ir baltymų santykis užtikrina geriausius įmanomus rezultatus, atsižvelgiant į produkto.

Spauskite čia Norėdami pirkti svorio padidėjimas papildas

Svarbių faktų apie Bauer mityba svorio padidėjimas

Ar kovoja gauti dydis?

Svorio padidėjimas unikali formulė yra specialiai sukurta siekiant padėti jums įgyti dydis ir masė. Naudojant kūno svoris padės jums sukurti raumenų masė ir pasiekti savo tikslus.

Ar galite papildyti po treniruotes?

Papildantis po treniruotes yra labai svarbu, kaip jūsų raumenys turi mitybos remonto ir vienas iš geriausių kartus suteikti jiems mityba yra iškart po treniruotės. Svorio padidėjimas papildys jūsų raumenys ko reikia atsigauti ir augti.

Yra jūs patenkinti savo kalorijų reikalavimus?

Svorio padidėjimas yra puikus savo kalorijų reikalavimų laikymuisi nereikia valgyti ir rizikos, vyksta per savo dienos mitybos sumas.

Spauskite čia Norėdami pirkti svorio padidėjimas papildas

Svorio įgyti patarimai

 • Turi papildomų griežinėlis Pilngraudu skrudinta duona su žemės riešutų sviesto pusryčiams.
 • Pridėti papildomą sūrio omletas, ir naudoti papildomų kiaušinių.
 • Supjaustykite obuolį ir patiekti su žemės riešutų ar riešutų sviesto.
 • Sudėkite smulkintų riešutų į paprasto jogurto ir pridėti medaus.
 • Pridėti keletą kalorijų paprastas bulves su padažu ar sūrio padažais.
 • Viršų žalia ir spalvingų daržovių su sviesto, margarino (trans-riebalų nemokamai), alyvuogių aliejus, padažai ir sūriu.
 • Lagaminas takas Mix ir patogus užkandžiai.
 • Galite padidinti savo baltymų suvartojimą (ir kalorijų) su baltyminiai batonėliai.
 • Tarnauti sau didesniuose porcijas, krakmolingos daržovės, pavyzdžiui, bulvės ir Cukriniai kukurūzai.
 • Pridėti kalorijas, maistingas gėrimas pvz., pieno, 100 procentų vaisių sulčių ir daržovių sulčių.
Spauskite čia Norėdami pirkti svorio padidėjimas papildas

Valgio planavimas

Jei nesate naudojamas valgyti daug vienu metu, galbūt norėsite valgyti keletas mažų patiekalų ir užkandžių per dieną. Jei būtų gana valgyti mažiau dažnai, padidinti savo porcijų dydžio arba pridėti daugiau maisto kiekvienam miltų.

Tavo valgymų pagrindas turėtų būti suderinta su dešinę sumas baltymų, angliavandenių ir riebalų. Pasirinkti turtinga dalį mėsos, paukštienos, žuvies, jūros gėrybių, ankštinius augalus arba tofu, ir patiekti su pusė žalia ir spalvingų daržovių, o kažkas krakmolingos kaip bulvės, Cukriniai kukurūzai, ryžiai ar makaronai.

Jei norite užkandžiauti mažesnes rupiniai visą dieną, pasirinkti trasa sumaišykite su džiovintų vaisių, granola, riešutai ir sėklos. Valgyti su žemės riešutų arba kitų riešutų sviestas, sumuštiniai arba jūsų sumuštiniai su Turkija, kepta jautienos ar vištienos krūtinėlės griežinėliai, ir pridėti kalorijų sūris arba avokado. Kremas sriubos yra didesnė kalorijų nei aišku, sultiniai, ir jūs galite pridėti dar daugiau kalorijų maišant į šaukštą pieno miltelių.

Spauskite čia Norėdami pirkti svorio padidėjimas papildas

Bus maisto papildų pagalba?

Maisto papildų, kad žada svorio įgyti ir didesni raumenys neveikia, ir jie gali būti pavojingas.

Kai kurie iš šių produktų gali būti paslėptas ingredientų, kurie gali būti žalingi arba junginių, kurie dar nebuvo tyrinėjami veiksmingi arba saugūs. Jungtinių Amerikos Valstijų maisto ir vaistų administracija yra sudarytas sąrašas sudusęs kultūrizmo produktų, kad turėtų būti vengiama.

Jei manote, kad jums negali priaugti svorio tiesiog padidinti savo suvartojamų kalorijų, jūs turėtumėte pamatyti savo sveikatos priežiūros teikėjo prieš atsižvelgiant vienu baltymu ar svorio įgyti papildai.

Ką apie pratimai?

Pasipriešinimo mokymo pratimai (svorio kėlimo) gali padėti padidinti savo raumenų dydį, kuris gali padidinti jūsų kūno svoris. Aerobikos pratimai, pvz., veikia ir stacionarių dviračių, yra geriau riebalų nuostolių. Pernelyg aerobinį mokymas gali sukelti jums prarasti svorio.

Spauskite čia Norėdami pirkti svorio padidėjimas papildas