Sağlıklı Bir şekilde Kilo Artışı


Ağırlık kazanmak için sizin kalori alımını artırmak gerekir. It doesn't matter eğer ekstra yemek yemek veya normal yemek yemek boyutunu artırmak — bu size kalmış — ama abur cubur tuzağına düşmeyin.

Enerji-yoğun ve besin-yoğun süt ve süt ürünleri, et, deniz ürünleri ve kümes hayvanları, baklagiller, fındık, tohum, zeytin ve avokado gibi kilo almaktan gıdalar seçin.

kilo kazanç ek satın almak için tıklayınız

Kilo kazanç ek

Sağlıklı Bir şekilde Kilo ArtışıKilo kazanç ek Protein bir karışımıdır ve karbonhidrat besinler, yağsız kas kitle kazanç maksimize etmek için doğru düzeyde en yüksek miktarda vermek için özel olarak formüle.

 • Kas bina sizin kalori gereksinimi karşılamak
 • Yalın kalmak için özel olarak formüle
 • Boyut ve kütle artışı
 • Yoğun yağsız kas kazanç
 • Kurtarma doğru egzersiz sonrası yardımcı olur.
 • Hızlı ve görünür sonuçlar
Kilo artışı Protein bir karışımıdır ve karbonhidrat besinler kas kazanç maksimize etmek için doğru düzeyde en yüksek miktarda vermek için özel olarak formüle.

Onların boyutunu artırmak isteyenler hızlı metabolizma veya yağsız vücut için uygundur. %60 40 karbonhidrat protein oranı ile bu ürün alarak iken mümkün olan en iyi sonuçları sağlar.

kilo kazanç ek satın almak için tıklayınız

Bauer beslenme kilo alımı hakkında önemli bilgiler

Boyutu elde etmek için mücadele misiniz?

Kilo alma'nın benzersiz formül boyut ve kitle elde etmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanarak kilo yağsız kas oluşturmanıza yardımcı olacak kitle ve hedeflerinize ulaşmak için.

Egzersiz sonrası ek mı?

Sonra egzersiz kaslarınızı çok önemli ilave beslenme onarmak için ihtiyaç ve doğrudan bir egzersiz sonrası beslenme vermeyi iyi zamanlardan biri. Kilo artışı ile yeniden elde etmek ve büyümek istediklerini kaslarınızı ek.

Kalori gereksinimleri buluşacaksın?

Kilo alma, yemek ve günlük beslenme tutarlarınızı riske gerek kalmadan kalori gereksinimlerinizin karşılanmasıyla için idealdir.

kilo kazanç ek satın almak için tıklayınız

Kilo kazanma ipuçları

 • İlave bir dilim tam tahıllı ekmek fıstık ezmesi kahvaltıda var.
 • Ekstra peynirli omlet için Ekle — ve ilave bir yumurta kullanın.
 • Elma dilim ve fıstık veya ceviz tereyağı ile hizmet vermektedir.
 • Kıyılmış fındık, yoğurt ilave edin ve bal ekleyin.
 • Birkaç daha fazla kalori sade patates sos veya peynir soslar ile ekleyin.
 • En iyi yeşil ve renkli sebze tereyağı, margarin (trans-yağ özgür), zeytinyağı, soslar veya peynir ile.
 • Uygun bir aperatif için izi karışımı bir çanta taşımak.
 • Protein alımı (ve kalori) protein çubuğu ile artırabilirsiniz.
 • Kendini daha büyük porsiyon tatlı mısır ve patates gibi nişastalı sebzeler ile servis yapın.
 • Kalori ile besleyici içecek süt, yüzde 100 meyve suları veya sebze suyu ekleyin.
kilo kazanç ek satın almak için tıklayınız

Yemek planlama

Sen herhangi bir zamanda çok fazla yemeye alışık değilseniz, birkaç küçük yemek ya da gün boyunca atıştırmalıklar yemek tercih edebilirsiniz. Eğer sen yemeyi tercih ederim daha az sıklıkla bölümünü boyutları artırabilir veya daha gıdalar her öğün için ekleyebilirsiniz.

Yemek doğru miktarda protein, karbonhidrat ve yağ ile dengeli olmalıdır. Et, kümes hayvanları, balık, deniz ürünleri, bakliyat ve tofu cömert bir kısmı'ı seçip bir tarafı yeşil ve renkli sebze ve nişastalı patates, Mısır, pirinç veya makarna gibi bir şey ile hizmet vermektedir.

Küçük yemek gün boyunca snack tercih ediyorsanız, kurutulmuş meyve, granola, fındık ve tohum ile yapılan trail mix seçin. Fıstık veya diğer fındık ezmesi ile yapılan sandviç yiyin ya da Türkiye, sığır eti veya tavuk göğsü dilimleri ile senin sandviç hazırlamak ve kalori peynir veya avokado ile ekleyin. Kremalı çorbalar kalori açık broths yüksektir ve karıştırma kaşığı kuru süt tozu içinde tarafından daha fazla kalori ekleyebilirsiniz.

kilo kazanç ek satın almak için tıklayınız

Diyet takviyeleri yardım?

Kilo veriyorum diyet takviyeleri kazanmak ve daha büyük kas çalışmıyor ve onlar-ebilmek var olmak tehlikeli.

Bu ürünlerden bazıları zararlı olabilir gizli maddeler veya etkinliği veya güvenlik için çalışamadım bileşikler içeriyor olabilir. Amerika Birleşik Devletleri Gıda ve İlaç İdaresi kaçınılmalıdır kusurlu vücut geliştirme ürünlerinin bir listesini tutar.

Sadece sizin kalori alımını arttırarak kilo veremem düşünüyorsanız, önce herhangi bir protein alma veya kilo almaktan takviyeleri sağlık kuruluşu görmelisin.

Egzersiz ne durumda?

Direnç eğitim çalışmaları (ağırlık kaldırma) vücut ağırlığı-ebilmek artmak senin kas boyutunu artırmak için yardımcı olabilir. Çalışan ve sabit bisiklet, Aerobik egzersizler yağ kaybı için daha iyi. Aşırı aerobik eğitimi kilo kaybetmenize neden olabilir.

kilo kazanç ek satın almak için tıklayınız