Patarimai Lose Savo Vyrų Krūties Natūraliai


Patarimai Lose Savo Vyrų Krūties NatūraliaiJums negali prarasti savo vyrų krūties atlikdami gazillion krūtinės pratimai, kaip jums negali prarasti savo pilvo riebalų atlikdami begalinis situs, nes vietoje sumažinimas yra per myth.

Vyras krūties yra tik riebalų audinių, apimantis jūsų krūtinės raumenys ir kadangi negalima deginti riebalus vietoje, jūs turite sumažinti savo bendrą kūno riebalų prarasti juos.

Todėl geras senas pasenusias strategijas riebalų nuostolių netaikomi: Jeigu valgote kalorijų kiekis yra mažesnis nei suma kalorijų jūsų kūno nudegimai, jums prarasti riebalų ir tokiu būdu taip pat savo vyrų krūties.

Čia yra 3 galingas patarimų, galite naudoti norėdami greitai sukurti kalorijų deficitas, pridėjus papildomų trečiųjų Patarimas, kuris man bus paaiškinti.

Spauskite čia Norėdami pirkti Gynexin iš oficiali svetainė

Patarimai Lose savo vyrų krūties natūraliai


1. Valgyti sveikiau.

Vyras krūties yra beveik visada metų valgyti maistą, kurių sudėtyje yra daugiau kalorijų, nei visa foods. Tai nereiškia, kad jūs turite nustoti valgyti greito maisto visam laikui prarasti savo vyrų krūties, bet jūs turite valgyti sveikiau daug laiko dauguma.

  • Daugiau mėsa, vištiena, žuvis, daržovės ir vaisiai. Nereikia kreiptis į vieną iš tų paleo naciai – grūdai yra gerai, jei jūs juos valgyti saikingai.
  • Mažiau šiukšlių, alkoholio ir sodos. 2 alaus ir mėsainiai kai ju yra gerai, bet kiekvieną dieną 6 paketas ir TV vakarienė yra akivaizdus no-go.

2. Gauti stipresnis.

Vienas iš jų, raumenų dydį yra tiesiogiai susijusi su jėgos prieaugis ir taip gauti didesnį suoliukas spauda, jums bus formuoti savo krūtinės. Du, daugiau svorio liftas, daugiau kalorijų galite įrašyti į treniruotę. Trys, jėgos lavinimo skatina sveikesnio maisto vartojimo įpročių ir leidžia jums laikytis dietos geriau.

StrongLifts 5 × 5 yra todėl daug, net jei jums tik tai 3 pratybos per treniruotę, 3 x / savaitę. Pratimai dydis neturi reikšmės, intensyvumas nėra. Pavyzdžiui, patikrinti kaip stiprus pakelia valstybės prarado savo vyrų krūties su stiprus keltuvai 5 × 5 po didinti savo pritūpęs nuo 20kg iki 135kg.

Spauskite čia Norėdami pirkti Gynexin iš oficiali svetainė

3. Nustatyti savo laikyseną.

Darbo už kompiuterio visą dieną gali sugriežtinti savo krūtinės raumenis ir sukelti slouching pečių, kurie bus padaryti savo vyrų krūties atrodo blogiau. Tai panašu kaip perteklinis svetainės gali sukelti jūsų klubo sąnario raumenis sugriežtinti ir tavo pilve, dabar atrodo didesni todėl. Jei pažvelgti į valstybės Vlad laikysena, aišku, jo viršutinė nugaros yra tiesesni atlikę stiprus keltuvai 5 × 5.

Priprasti prie sėdėjimas ar vaikščiojimas su savo pečių atgal, o ne leisti jiems kumpinti visą laiką. Kasdien peties dislokacija atsparumo juostele kartu su mažas baras pritūpimai 3 x / savaitę taip pat pagerinti savo laikyseną dramatiškai.

Nesijaudinkite apie ginekomastija - vyrų krūties dėl sumažino testosterono ir padidinti estrogenų imtis tam tikrų vaistų ar Steroidų piktnaudžiavimo.

Dauguma vaikinai su vyrų krūtų nereikės antiestrogen gydymas, operacijos ar Kramer's Mansierre, bet galite atsikratyti savo vyrų krūties natūraliai tiesiog valgyti sveikiau, didėja stiprumas ir nustatantis pozą.

Spauskite čia Norėdami pirkti Gynexin iš oficiali svetainė
Patarimai Lose Savo Vyrų Krūties Natūraliai