Parim Toidulisandeid Kaalutõusu


Top Kulturismi koostisosade loetelu aitab teil valida targalt. Parim Toidulisandeid KaalutõusuKahtlemata, saate lisada lihas lihtsalt söömise õigus ja tõste kaalu järgi. Aga tõesti suurendada oma kasvupotentsiaali, täiendused on nõue. Seega kogusime hooletussejäetud 11 parim massi juurdekasv toidulisandeid millele kulutada oma raskelt teenitud raha. Need loetletud tähtsusjärjekorras, alates absoluutne kõige kriitilisem, can't-do-ilma täiendusi pakkimine on suurusega vähem oluline veel ikka väga tõhusad koostisosad. Eesmärk on aidata neid napib otsustada, mis täiendab osta. Kui raha ei ole eesmärk, siis kõigi vahenditega knock ise välja ja kasuta neid kõik vastavalt juhendile. Sest lõppude lõpuks, kui me oleme mures, ei saa kunagi olla liiga palju lihaseid.
Vajuta siia osta kaalu juurdekasv täiendus

Vadakuvalgu pulber

Vadaku massi juurdekasv toidulisandeid nimekirja eesotsas, sest see on kõige olulisem eest lükates valgusünteesi. Vadak on piima valk, mis on kõrge hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAAsid, nr. 4 meie nimekirjas). Vadaku võtab võra, sest see tuhastamise kiiresti ja jõuab lihaseid kiiresti alustada hoone lihasesse. Vadak sisaldab peptiidid (väikesed valgud), mis suurendavad vere juurdevoolu lihastesse. Sellepärast soovitame alati tarbivad vadakuvalgu kohe pärast treeningut. Kuidas maksimeerida oma mõju Võta 20 grammi vadaku valgu pulber 30 minutit enne trenni ja võtta 40 g 60 minuti jooksul pärast koolitust. Ka kaaluda 20-40 grammi vadaku kohe ärgates hommikuti majanduskasvu soodustavate lihaste. On soovitatav valida vadakupulber, vadaku valgu hüdrolüsaatidest (vadakuvalgu jaotatud väiksemateks tükkideks kiiremaks seedimist) ja vadakuvalgu sisaldavast isoleerida.
Vajuta siia osta kaalu juurdekasv täiendus

Kaseiini valgu pulber

Ka teiste piimavalk kaseiin, Tutvu napilt vadak. Kaseiin on olnud teine viiul sest väga aeglane seedimine, kuid see muudab ta ideaalseks enne magamaminekut suupiste, sest see takistab katabolismi tühjendamise aeglaselt ja ühtlaselt magades. Kaseiini muudab te tunnete vähem täis, mis muudab suurepärane suupiste neile, kes tahavad pakkida lihaste massi. Ja uus uuring leiab, et kaseiini vadaku kestab oma raha eest – kui see on postworkout, kaseiin suurendab lihaste valgusünteesi palju nagu vadaku teeb. See on isegi soovitanud vadakuvalgu ja kaseiini valgu loksutatakse, pärast koolitus suurendab lihaste kasvu paremini kui kumbki valgu võetud üksi. Kuidas maksimeerida oma mõju: Vali kaseiini valk, mis sisaldab micellar kaseiini (aeglaseim seedimisega kaseiin saab osta) ja võtta 20-40 grammi vahetult enne magamaminekut. Pärast treeningu, lisa kaseiini 10-20 grammi vadaku valgu. Samuti kasutada 20-40 grammi kaseiin valku laaste toidukordade vahel.
Vajuta siia osta kaalu juurdekasv täiendus

Kreatiin

Kreatiin on valmistatud kolme aminohapped: arginiin, glütsiin ja metioniin. Anekdootlikke aruanded ja teaduslike uuringute jaoks leiame, et poisid, kes võtavad kreatiini saada hea 10 naela või rohkem kehakaal ja tugevus kasvab. Kreatiin toimib mitmel viisil. Ühe, see suurendab kiire energia lihaseid vajalikud reps jõusaalis. Selle kiire energia, mis on saadaval, saate teha antud kaalu rohkem reps rohkem võimaldab saada suurem ja tugevam pikemas perspektiivis. Kreatiini ka tõmbab rohkem vett oma lihaste rakkudesse venitada turuleviimiseks lahter, mis suurendab pikaajalist majanduskasvu. Hiljuti kreatiini leitakse, et suurendada tasanditel insuliini kasvufaktori 1 (IGF-1) nagu lihased, mis on kriitilise tähtsusega rolli majanduskasvu soodustamisel. Kuidas maksimeerida oma mõju: Võtta 2-5 g kreatiini Kreatiin monohüdraat, kreatiin malaat, kreatiin etüülester või kreatiini alfa-ketoglutarate valgu loksutatakse vahetult enne treeningu vormis. See aitab hoida oma lihased küllastatud kreatiini, nad on vaja teha rohkem reps. kiiret energiat tootvatele siis tarbida teise 2-5 meiega mängib oma postworkout shake (40-100 g süsivesikuid fast seedimisega), lisaks aeg, millal kreatiin on kiirelt võtnud lihasrakkudes ja suurendada IGF-1 tase aitab kohene edasist kasvu. Kui ära rongi päevadel võtta 2-5 g kreatiini koos hommikusöögiga, mis sisaldab süsivesikuid.
Vajuta siia osta kaalu juurdekasv täiendus

Hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAAsid)

Perspektiivis hargnenud ahelaga aminohappeid viitab leutsiin, isoleutsiin ja valiin, absoluutne olulisemaid aminohappeid remont ja Ehitus Lihaskude. Leutsiin on kõige kriitilisem kolm, sest uuringud näitavad, et see võib stimuleerida lihaste valgusünteesi ise. Veel on ikka parim, et võtta kõik kolm koos, sest need töö sünergias pakkuda palju kasu, sealhulgas lihaskasvu, suurem energia kortisooli (Kataboolse hormoon, mis pärsib testosterooni ja suurendab lihaste lammutamist) blunting treeningu ajal vähenenud hilinenud ilmnemise lihaste valulikkus. Kuidas maksimeerida nende mõju: Võta 5 — 10 grammi BCAAsid lauas ka eel- ja postworkout laaste. Otsige BCAA tooteid, mis moodustavad leutsiin suhtega 2:1 portsjon isoleutsiin ja valiin. Näiteks kui võtate 5-grammise annuse BCAAsid, umbes 2,5 grammi peaks kestma leutsiin, isoleutsiin ja valiin 1,25 g 1.25 grammi.
Vajuta siia osta kaalu juurdekasv täiendus

Beeta-alaniin / karnosiinia

Organismis, aminohape beeta-alaniin on kombineeritud teise amino, histidiin, et vormi karnosiinia. Uuringud näitavad, et kui lihased on kõrgem karnosiinia, neil on rohkem jõudu ja vastupidavust. Karnosiinia näib lihase kiud võime sellistelt rohkem jõudu ja ei ole seega enam ilma fatiguing. Mitmed uuringud teatasid suureneb lihaste jõudu ja võimu sportlased, kes võttis beeta-alaniini. Ühes hiljutises uurimuses leitud teemadel, kes võttis beeta-alaniini koos kreatiini saadud rohkem lihaste mass ja rohkem kadunud bodyfat kui isikutel, kes võttis ainult kreatiini. Kuidas maksimeerida nende mõju: Võtta 1-2 grammi beeta-alaniini või karnosiinia vahetult enne ja pärast iga treeningut lisaks laaste ja kreatiini. Nonworkout päeval võtta hommikusöögiga koos kreatiini 2 grammi.
Vajuta siia osta kaalu juurdekasv täiendus

Lämmastikoksiidi süütevõimendid

Lämmastikoksiidi (NO) on leitud kogu keha, et mitut protsessi kaasatud molekul. Kulturistid on huvitatud neist on võime laienevad veresooned, mis võimaldab rohkem verevoolu lihastesse tõhustatud sünnitust hapnikku, toitaineid, anaboolsed hormoonid ja vesi (veri on enamasti vesi). See annab sulle rohkem energiat treeningut, täiustatud lihaste pump, ja parem lihaste taastumine ja kasv pärast trenni ajal. NO süütevõimendid ei anna mitte, aga pigem aminohappeid arginiini, mis on kergesti ümber keha nr. Uuringud on leidnud, et ained: kes anti arginiini suurendada lihasjõudu ja majanduskasvu ja kaotatud bodyfat. Kuidas maksimeerida nende mõju: Võtta nr lisandumine, mis pakub 3-5 grammi arginiini, L-arginiin, arginiin alfa-ketoglutarate, arginiin etüülester või arginiin malaat kujul. Kaaluma süütevõimendid, mis annavad koostisainetega nagu tsitrulliin, pycnog-enol ja Ameerika ženšenn, mis suurendavad arginiini 's võimet suurendada nr. Võtta Ühekordse doosi kõikidel järgnevatel aegadel: hommikul enne hommikusööki, 30 — 60 minutit enne treeningut, kohe pärast koolitust ning 30-60 minutit enne magamaminekut. Võimaluse korral võtta iga doosi ilma toiduta ja kaaluda selle kombineerimine 500-1000 mg c-vitamiini, mis aitab säilitada taseme nr kauem.
Vajuta siia osta kaalu juurdekasv täiendus

Glutamiini

See aminohape on lemmik kulturistid aastakümneid, sest see on lihaste funktsiooni ja on üks inimese keha leiti Viimane rikkalik aminos. Glutamiin pakub arvukalt Kulturismi kasu, näiteks kaasaaitamine lihaskasvu suurenevat leutsiin lihaskiud, aitab vähendada lihaste lammutamist ja osalusmäära immuunsüsteemi, mis aitab takistada teil saada haige ja puudub treeningu. Enne treeningu glutamiini aitab vähendada lihaste väsimust ja tõuke kasvuhormooni tase. Lisaks, hiljutised uuringud näitavad, et glutamiini võib samuti mängida rolli rasva kadu suurendada kalorite ja rasva põles rahuolekus ja treeningu ajal. Kuidas maksimeerida oma mõju: Võta 5 — 10 grammi glutamiini hommikul koos hommikusöögiga ja öösel suupistete koos eel- ja postworkout laaste.
Vajuta siia osta kaalu juurdekasv täiendus

ZMA

ZMA on kombinatsioon tsingi, magneesiumi aspartaadi ja vitamiin B6. Sest raske koolitus sportlased nagu kulturistid on sageli puudulikud need kriitilised mineraalid, tähtsate hormoonide taset säilitada ning kaasaaitamine magada (seisukohalt elavdamise) on oluline täiendus. Intensiivne koolitus võivad ohustada Testosteroonisisaldus ja IGF-1. Tegelikult üks uuring leidis, et sportlased, kes võttis ZMA oluliselt suurendada oma testosterooni ja IGF-1 tase koolitus, kaheksa nädala jooksul kui need, kes võtsid platseebo koges T ja IGF-1. Loomulikult, tõstes testosterooni ja IGF-1 saab teha suur mõju lihaste kasvu. Kuidas maksimeerida oma mõju Kasuta ZMA toode, mis sisaldab 30 mg tsinki, 450 mg magneesiumi ja 10,5 mg vitamiin B6, ja võtta seda 30-60 minutit enne magamaminekut ilma toidu või kaltsiumi. Võttes ZMA tühja kõhuga suurendama kasutuselevõttu ja kasutamist ning parandada une kvaliteeti optimaalne sissenõudmise.
Vajuta siia osta kaalu juurdekasv täiendus

Karnitiini

Lisaks on populaarne rasva kadu täiendada, karnitiini on nüüd teada lihaste kasvu edendamiseks läbi mitmeid mehhanisme, mis kõik toetavad kliinilised teadus. Ühe, karnitiini võib suurendada vere juurdevoolu lihaseid, mis tähendab, et annab sarnaseid eeliseid pole süütevõimendid. Lisaks suureneb testosterooni tase postworkout ja T retseptorid sees lihasrakkudes, kogus, mis võimaldab rohkem testosterooni stimuleerida majanduskasvu. Lisaks on leitud karnitiini toidulisandeid, suurendada IGF-1 tase. Lisa kõik need eelised koos ja võivad saada tohutul hulgal Lihaskude. Kuidas maksimeerida oma mõju: Võtta 1-3 grammi karnitiini kujul L-karnitiin, atsetüül-L-karnitiini või L-karnitiin-L-ammooniumtartraadi hommikusöögi, eel- ja postworkout Värinad ja öösel sööki.
Vajuta siia osta kaalu juurdekasv täiendus