Padomi Zaudēt Savu Vīriešu Krūts Dabiski


Padomi Zaudēt Savu Vīriešu Krūts DabiskiJūs nevarat zaudēt savu vīru krūts, veicot gazillion krūtīs vingrinājumi, tāpat kā jūs nevarat zaudēt vēdera tauku, veicot vienlaidu situps, jo vietas samazināšana ir myth.

Cilvēka krūts ir tikai taukaudu aptver krūšu muskuļi un tā nevar sadedzināt taukus lokāli, ir samazināt kopējo ķermeņa tauku zaudēt tos.

Tāpēc piemēro labas veco vecmodīgi stratēģijas par tauku zaudējumu: ja kalorijas ēst summa ir mazāka par to summu kalorijas jūsu ķermeņa apdegumus, jūs varat zaudēt taukus un tādējādi arī jūsu vīriešu krūts.

Šeit ir 3 jaudīga padomi var izmantot, lai uzreiz radītu kaloriju deficītu, kā arī papildus trešais padoms, kuras tiks izskaidrotas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Gynexin no oficiālā mājas lapa

Padomi zaudēt savu vīriešu krūts dabiski


1. Ēd veselīgāk.

Cilvēka krūts ir gandrīz vienmēr rezultāts gadiem ēšanas junk pārtikas, kas satur vairāk kaloriju nekā visa foods. Tas nenozīmē, ka jums ir ēšanas junk pārtikas uz visiem laikiem zaudēt savu vīru, krūts, bet jums būs daudz veselīgāka ēst lielāko daļu laika.

  • Vairāk gaļas, vistas, zivis, veggies un augļiem. Nevajag pārvērst par vienu no šiem paleo nacisti – graudi ir naudas sods, ja jums ēst tos ar mēru.
  • Mazāk junk, alkoholu un soda. 2 alus un Bürger, kad ārā ar draugiem ir smalka, bet ikdienas 6 pack un TV vakariņas, ir acīmredzamo no-go.

2. Get stiprākas.

Viens, muskuļu izmēru ir tieši saistīta ar stiprums guvumi un tik, kļūst stiprāka par Bench Press, jums veidot krūšu kurvi. Divi, vairāk svara jūs paceliet, vairāk kaloriju jūs sadedzināt treniņa. Trīs spēku apmācība veicina veselīgākas pārtikas izvēli un padara jūs brauciet ar savu uzturu, labāk.

StrongLifts 5 × 5 tāpēc ir daudz, pat ja jūs tikai to 3 vingrinājumi uz treniņu, 3x / nedēļā. Vingrinājumi summa nav nozīmes, intensitāte nav. Tā, piemēram, pārbaudīt, kā Strong paceļ biedrs zaudējis viņa vīriešu krūts ar spēcīgu liftu 5 × 5 pēc palielinot viņa nenieka no 20kg līdz 135kg.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Gynexin no oficiālā mājas lapa

3. Noteikt jūsu poza.

Aiz datora visu dienu darba var pastiprināt savu krūšu muskuļi un izraisīt sakumpušam pleciem, kas tad padara jūsu vīriešu krūts izskatās sliktāk. Tas ir līdzīgi kā lieko sēdes var izraisīt jūsu gūžas muskuļus pastiprināt un grib izskatīties lielākiem rezultātā. Ja paskatās loceklis Vlad poza, ir skaidrs muguras augšējo staltāk, pēc tam dara stipru liftu 5 × 5.

Pierast pie sēdes un pastaigas kopā ar savu plecu atpakaļ, nevis ļaujot viņiem lempis visu laiku. Ikdienas plecu izmežģījumi pretošanās grupa kopā ar zemu joslas ar Squats 3x / nedēļā uzlabos arī jūsu poza dramatiski.

Neuztraucieties par ginekomastija - vīriešu krūts izraisa nolaistu testosterona un palielināta estrogēnu ieņemt noteiktu medikamentu vai steroīdu ļaunprātīgas izmantošanas.

Lielākā daļa puiši ar vīriešu krūts nevajadzēs antiestrogen ārstēšanu, operācijas vai Kramer ir Mansierre, bet var atbrīvoties no viņu vīriešu krūts dabiski, vienkārši ēst veselīgāk, iegūt izturību un nosakot savu stāju.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Gynexin no oficiālā mājas lapa
Padomi Zaudēt Savu Vīriešu Krūts Dabiski