Nízke Testosterónu Spôsobiť Prírastok Hmotnosti Chlapci?


Nízke Testosterónu Spôsobiť Prírastok Hmotnosti Chlapci?Existuje mnoho faktorov, vplyv váhy, ktoré môžu spôsobiť hmotnosti zisk alebo strata. Diéta a cvičenie sú hlavne zodpovedné za spôsobujúce zmeny v tele, pokiaľ ide o hmotnosti a zloženie tela.

Však stále vyplýva z výsledkov rôznych klinických štúdií, hormonálne a chemické zmeny v tele sú dôležitými faktormi pri kontrole hmotnosti.

Chemická nerovnováha môže spôsobiť náhle alebo neočakávané zmeny v hmotnosti a uviesť základný zdravotný problém, ktorého zmena hmotnosti je len nežiaduci vedľajší efekt. Početných štúdií v posledných rokoch sa zameral na vzťah medzi hladiny testosterónu u mužov, a priberanie na váhe.

Tento článok sa zameriava na vzťahy medzi obezita, metabolický syndróm, zloženie tela a nízka hladina testosterónu. Výskum je tiež naznačuje, v ktorom obezity a hladiny testosterónu možno liečiť, spôsobmi, ktoré pozitívne ovplyvňujú oba spôsoby.

Kliknite tu kúpiť testosterónu z oficiálnej webovej stránky

Čo spôsobuje znížené hladiny testosterónu?

Nízka testosterónu v tele môže byť spôsobené množstvom faktorov. Vo všeobecnosti ľudia prechádzajú Andropause z ich 30s, čo je pokles produkcie testosterónu, kým oni starnú. Je to prirodzené a postupné zníženie hladiny testosterónu.

Nízka hladina testosterónu môže dôjsť aj v dôsledku nedostatku minerálov, najmä zinku, rovnako ako stres, zvýšený kortizol výroby, zníženie produkcie DHEA, pretrénovania, hlavy alebo gonadálnej trauma alebo brucha tuku akumulácie a inzulínovej rezistencie. Niektoré nedávne štúdie dokonca zistil že otcovstva spôsobuje pokles hladiny testosterónu.

Výskumy boli v posledných rokoch korelácia medzi nízka hladina testosterónu u mužov a obezita. Ale nízke testosterónu spôsobuje telesnej hmotnosti u mužov, alebo muž nadváha znížiť jeho hladinu testosterónu?

No, štúdie naznačujú, že odpoveď je na začiatku, robí to bludný kruh, ktorý môže robiť to oveľa ťažšie chudnúť a pre zvýšenie hladiny testosterónu v tele.

Kliknite tu kúpiť testosterónu z oficiálnej webovej stránky
Nízke Testosterónu Spôsobiť Prírastok Hmotnosti Chlapci?

Obezita spôsobuje pokles testosterónu

Tukové bunky metabolizovať testosterónu na estrogén, zníženie hladiny testosterónu. Preto, ak telo má podstatne viac tukových buniek, ako je v tele obéznych, mohol oveľa rýchlejšie metabolizuje testosterónu v tele, čo vedie k zníženiu hladiny testosterónu. Štúdie na podporu tejto korelácie medzi zvýšenie telesného tuku a zníženie testosterónu.

V roku 2006 štúdiu (zdroj) viac než 2,100 muži vo veku 45 a staršie, Obézni muži boli 2,4 krát väčšia pravdepodobnosť nízke testosterón v porovnaní s tými na zdravú váhu.

Štúdie tiež ukazujú, že Body Mass Index (BMI) zvyšuje, je primerané zníženie hladiny testosterónu. Opak je tiež pravdou; hmotnosť je stratená obéznych pacientov, najmä výkon, testosterón úrovne vzostup znova.

V štúdii uverejnenej vo výskume obezity, výskumníci meria hladinu testosterónu u obéznych mužov stredného veku. Rozdeliť do dvoch skupín, jedna skupina podstúpil 16-týždňovej chudnutie program zatiaľ čo kontrolná skupina neurobila nič.

Kliknite tu kúpiť testosterónu z oficiálnej webovej stránky
Chudnutie skupina stratila v priemere 45 libier a mal výrazné zvýšenie hladiny testosterónu, čo naznačuje, že liečbe problém s váhou mal významný vplyv na endokrinológii tela.

Revíziu štyri štúdie zistila, že;

Obezita je hlavnou príčinou nízkej hladina testosterónu s hypogonadizmom, alebo nízke hladiny testosterónu, že "u 75% mužov považuje za veľmi obézny (BMI > 40 kg/m2).

Obezita sa zdalo byť spojený s nízka hladina testosterónu u mužov všetkých vekových kategórií študoval. Nakoniec, a najviac významne, bol vyvodený

Chudnutie môže byť obrátený testosterónu znižuje u mužov, ako oni zostarnú.

Problémy s štúdií, ktoré nasledujú obéznych pacientov zistiť prepojenie medzi ich hmotnosťou a ich nízka hladina testosterónu je, že sleduje pacientov, keď už sú obézni, a už majú nízka hladina testosterónu.

To sťažuje jasne stanoviť, ktoré zdravotný problém prišiel prvý, alebo ak oni postupovali spoločne. To môže byť, že sú obaja nepriame dôsledkom nejaké iné správanie, ako diétna vzorca alebo životný štýl a fitness úrovne.

Kliknite tu kúpiť testosterónu z oficiálnej webovej stránky

Nízka testosterón podporuje obezitu

Štúdie čoraz viac zisťujú, že meniace sa hladiny testosterónu je možné predpovedať vývoj Metabolického syndrómu a cukrovkou typu 2, keď sa posudzuje ako súčasť širšej obrázok zdravie pacienta. Jedna štúdia uvádza, že;

Epidemiologické štúdie podporujú obojsmerné vzťah medzi sérového testosterónu a obezitou aj testosterónu a metabolický syndróm.

Môže to byť preto, že testosterón má vplyv na glukózy, inzulínu a tuku regulácie a nerovnováha alebo nedostatok testosterónu môže viesť k nerovnováhe v týchto oblastiach, ktoré nevyhnutne povedú k zmenám v hmotnosti a telesného zloženia v dlhodobom horizonte.

Metabolického syndrómu zvyšuje riziko srdcového infarktu a mŕtvice, a často je predstupňom k cukrovky typu 2, a ďalších vážnych zdravotných sťažností. Okrem toho, nižšia-ako-normálne hladiny testosterónu zvýšenie hromadenie tuku vklady, najmä brušného tuku (viscerálna).

Toto rozloženie tuku je spojená s vyššia pravdepodobnosť vzniku Metabolického syndrómu a ďalších vážnych zdravotných sťažností, preto síce typu 2 cukrovky a kardiovaskulárnych ochorení. Metabolický syndróm je stav, ktorý zahŕňa prítomnosť abnormálnych cholesterolu, vysoký krvný tlak, pas obezita a vysoká hladina krvného cukru.

Kliknite tu kúpiť testosterónu z oficiálnej webovej stránky

Vplyv na svalovú hmotu

Klesajúci hladiny testosterónu znamená, že je ťažšie na udržanie svalovej hmoty. To môže pôsobiť ako ďalším faktorom prispievajúcim k nárastu telesnej hmotnosti. To je, pretože svalovej hmoty je veľký faktor pri určovaní vaša rýchlosť metabolizmu, a akékoľvek pokles metabolizmu, bez nastavovacie tepelný príjem na uspokojenie týchto zmien, môže viesť k nárastu telesnej hmotnosti.

Čeliť tento efekt zníženia hladiny testosterónu, muži by mali zvážiť zvýšenie frekvencie že cvičenie, a mali by zvážiť pridanie silový tréning. Aj malé množstvo silový tréning vykonávané pravidelne môžete urobiť výrazné rozdiely vo výške svalovej hmoty osoba má, rovnako ako jeho kľudový energetický výdaj.

Štúdie tiež ukázali, že cvičenie spôsobuje hladiny testosterónu na vzostupe, takže je to neoceniteľný nástroj pre zlepšenie zdravia vo všeobecnosti. Túto radu prekladá na ženy rovnako, pokiaľ ide o chudnutie; viac svalov znamená vyššiu rýchlosť metabolizmu, ktoré môžu mať významný vplyv na diéty úsilie.

Kliknite tu kúpiť testosterónu z oficiálnej webovej stránky

Testosterónu ošetrenie môže pomoc chudnutie?

Jedna nedávna štúdia (zdroj) naznačuje, že testosterónu ošetrenie po dlhšiu dobu mať pozitívny a významný vplyv na váhe a BMI ako aj veľkosť pasu.

Účastníci, všetky s nadváhou alebo obéznych mužov vo veku 38 až 83, boli študoval viac ako päť rokov, a stratili v priemere o 36 kg v priebehu piatich rokov. Účastníci dostali odporúčania na zlepšenie ich strava a životný štýl, ale boli nie po kontrolovanej diéta alebo cvičenie režimu.

Vedci poznamenať, že dlhodobé testosterón;

Liečba obráti hromadenie tuku s významným zlepšením v štíhlej telesnej hmotnosti, citlivosti na inzulín a biochemických profilov kardiovaskulárneho rizika.

Však niektorí vedci špekulujú, že súvislosť medzi liečbe nízka hladina testosterónu a chudnutie môže byť nepriama. Nízka hladina testosterónu liečba zlepšuje náladu, energetickej hladiny, a znižuje pocity únavy.

Tieto zmeny môže usilovať o hmotnosti strata menej náročné, ako zlá nálada a nedostatok motivácie, ako aj nízkej energetickej hladiny sú všetky známe vykoľajiť diéty, ako aj znížiť šance na skutočne robiť to do posilňovne vykonávať.

Komentáre boli vykonané aj o motivácia uvedenej štúdie, ako to bolo čiastočne financovaný Bayer Pharma, spoločnosť, ktorá vyrába značky testosterónu undecanoate, forma injekčných testosterónu, ktorý bol použitý v štúdii. Vedúci autor bol aj zamestnancom spoločnosti.

Iných štúdií, že zameranie na dôsledky testosterónu ošetrenie zistili že svalovej hmotnosti nárasty a poklesy tuku hmotnosti. Avšak celková strata hmotnosti sa pohybuje medzi štúdie, najmä preto, že oni všetci sledovať pacientov pre rôzne množstvo času.

Štúdia tiež zistila, že keď pacienti strácajú váhu ich testosterónu vzostupu hladiny prirodzene.

Kliknite tu kúpiť testosterónu z oficiálnej webovej stránky

Náš záver

Zjavne nízka testosterónu je nebude jediným faktorom pri znižovaní telesnej hmotnosti; to je viac pravdepodobné, že znižuje testosterón úrovni prispievajú k telesnej hmotnosti, popri iných zlé návyky. Diéta a cvičenie bude vždy hrať najdôležitejšiu úlohu pri určovaní telesnej hmotnosti a zloženie, a dokonca môže pomôcť zvýšiť hladinu testosterónu rovnako.

Je tiež dôležité, aby sa liečit alebo self-diagnostikovať. Ak máte podozrenie, že nízka hladina testosterónu je faktorom zmeny hmotnosti alebo zmeny nálady, je najlepšie hovoriť zdravotníckym pracovníkom, ktorí budú schopní spustiť testy jednoznačne určiť zdroj problému.

Non-lekárske intervencie je vždy výhodnejšie dlhodobú lekársku liečbu, a váš lekár bude schopný navrhnúť početné spôsoby, ktorými prirodzene zvýšiť hladiny testosterónu, ako aj najlepších spôsobov, ako schudnúť bezpečne a trvalo

Upozornenie: Naše Recenzie a vyšetrovaní sú založené na rozsiahly výskum z verejne dostupných informácií k nám a spotrebiteľov v čase prvého publikovania príspevku.

Informácie sú založené na náš osobný názor a zároveň snažíme zabezpečiť aktuálne informácie, výrobcovia z času na čas zmeniť svoje výrobky a budúci výskum môže nesúhlasiť s našich zistení. Ak máte pocit, žiadne informácie je nepresné, prosím kontaktujte nás a budeme preskúma informácie poskytnuté.

Kliknite tu kúpiť testosterónu z oficiálnej webovej stránky