Nejlepší Doplňky Pro Tělesné Hmotnosti


Tento seznam složek, nejlepší kulturistika vám pomůže vybrat moudře. Nejlepší Doplňky Pro Tělesné HmotnostiNení pochyb o tom můžete přidat sval jednoduše tím, že správné stravování a tréninků. Ale skutečně maximalizovat svůj růstový potenciál, doplňky jsou požadavek. Proto jsme sestavili přehled 11 nejlépe mše zisk doplňků na kterém utrácet své těžce vydělané peníze. Jsou uvedeny v pořadí podle priority, od absolutní nejkritičtější, can bez příplatků k méně zásadní, ale stále vysoce účinné přísady pro balení o velikosti. Jde o pomoci těm na napjatém rozpočtu rozhodnout, které doplňuje koupit. Je-li o peníze nejde, pak všemi prostředky omdlíte a všechny podle pokynů. Protože po tom všem, co se týče my vadí, můžete nikdy mít příliš mnoho svalů.
Chcete-li koupit hmotnosti zisk doplněk

Syrovátková bílkovina

Syrovátka maximálně seznam doplňků hmotnosti zisk, protože to je nejdůležitější pro tlačení syntézu bílkovin. Syrovátka je mléčné bílkoviny, která má vysokou úroveň větvených aminokyselin (BCAA, č. 4 na našem seznamu). Syrovátka má korunu, protože se rychle vstřebává a dostane vaše svaly rychle začít budování svalové. Syrovátka obsahuje také peptidy (malé proteiny), které zvyšují průtok krve do svalů. To je důvod, proč vždy doporučujeme konzumovat syrovátkový protein ihned po tréninku. Jak maximalizovat jeho účinky V 30 minut před 20 gramů bílkovin syrovátky a trvat 40 gramů do 60 minut po tréninku. Také zvažte 20-40 g syrovátky ihned po probuzení každé ráno na kick-start růstu svalů. Nejvhodnější je zvolit, syrovátka, obsahující syrovátkové hydrolyzovaných bílkovin (syrovátkový protein rozdělené na menší fragmenty pro rychlejší trávení) nebo syrovátky izolovat.
Chcete-li koupit hmotnosti zisk doplněk

Kasein Protein Prášek

Ostatní mléčné bílkoviny kaseinu, kvičení v těsně pod syrovátky. Kasein vždy hrála druhé housle, protože rychlost velmi pomalé trávení, a přesto to dělá to ideální jako před spaním, protože zabraňuje katabolismu, zatímco spíte vyprázdněním pomalu a plynule. Kasein také cítíte méně plné, což je skvělé občerstvení pro ty, kteří chtějí sbalit na svalové hmoty. A nový výzkum zjišťuje, že kasein dává syrovátky běžet za své peníze – když to postworkout, kasein zvyšuje svalovou syntézu proteinů mnohem jako syrovátky. To má dokonce navrhl, že syrovátky a kaseinu proteinový koktejl po školení zvyšuje růst svalů, které jsou lepší než buď bílkovin sám. Jak maximalizovat její účinky: Zvolte kasein protein, který obsahuje micelární kasein (nejpomalejší trávením kaseinu si můžete koupit) a 20-40 gramů těsně před ulehnutím do postele. Po tréninku přidáte 10-20 g kaseinu syrovátkový protein. Také pomocí 20-40 g kaseinu v protein třese mezi jídly.
Chcete-li koupit hmotnosti zisk doplněk

Kreatin

Kreatin je vyroben ze tří aminokyselin: argininu, glycinu a methioninu. Neoficiální zprávy a obdobné vědecké studie zjistí, že kluci, kteří brát kreatin získat dobré 10 liber nebo více tělesné hmotnosti a dramaticky zvýšit sílu. Kreatin funguje v mnoha způsoby. Za prvé zvyšuje se objem rychlé energie ve svalech, potřebná k provedení opakování v tělocvičně. Více tohoto rychle energii, která je k dispozici, více opakování, co můžete dělat s danou váhu, která vám umožní získat větší a silnější v dlouhodobém horizontu. Kreatin také čerpá více vody do svalových buněk, uvedení úsek na buňku, která zvyšuje dlouhodobý růst. Nejvíce nedávno, kreatin bylo zjištěno, že zvýšení hladiny inzulínu jako růstový faktor 1 (IGF-1) svaly, což je důležité pro stimulaci růstu. Jak maximalizovat její účinky: Vezměte 2-5 g kreatinu v podobě Kreatin monohydrát, kreatin malát, kreatin ethyl ester nebo kreatin alfa ketoglutarát s proteinový koktejl, těsně před cvičení. To pomůže udržet vaše svaly s kreatin, vyrábějící rychlou energii, je třeba provést více reps. pak konzumovat další 2-5 g, s postworkout shake (kromě 40-100 gramů rychle trávením sacharidů), čas kdy kreatin bude rychle převzat do svalových buněk a zvýšení hladiny IGF-1 pomůže rychlé další růst. Ve dnech, kdy nebudete vychovávat vzít 2-5 g kreatinu se snídaní, obsahující sacharidy.
Chcete-li koupit hmotnosti zisk doplněk

Větvených aminokyselin (BCAA)

Termín větvených aminokyselin odkazuje na leucin, isoleucin a valin, absolutní nejdůležitější aminokyseliny pro opravy a budování svalové tkáně. Leucin je nejdůležitější ze všech tří, výzkum ukazuje, že může stimulovat syntézu bílkovin svalů sama. Přesto je to stále nejlepší vzít všechny tři dohromady, vzhledem k tomu, že pracují v synergii poskytovat velké množství výhod, včetně růst svalů, zvýšení energie během cvičení, otupení kortizolu (katabolický hormon, který inhibuje testosteron a zvyšuje svalovou hmotu) a snížení zpoždění nástupu svalů. Jak maximalizovat jejich účinky: Take 5 – 10 gramů BCAA se snídaní, stejně jako v před a postworkout koktejly. Hledejte výrobky BCAA, které poskytují leucinu v poměru 2:1 na dávku isoleucin a valin. Například je-li si vzít dávku 5 gramu BCAA, asi 2,5 g by měl být od leucin, 1,25 g od isoleucin a 1,25 g od valin.
Chcete-li koupit hmotnosti zisk doplněk

Beta alanin / karnosinu

V těle aminokyselina beta alanin je kombinováno s jinou amino, histidin, k formě karnosinu. Výzkum ukazuje, že když svaly mají vyšší hladiny karnosinu, mají větší sílu a vytrvalost. Zdá se, že karnosin zvyšuje schopnost svalových vláken smlouvu s větší silou a učinit tak déle bez únavný. Několik studií hlášeno zvýšení svalové síly a moci v sportovci, kteří se beta alanin. Nedávná studie zjistila, že subjekty, kteří se beta alanin společně s kreatin získal více svalové hmoty a ztratil více tělesného tuku než subjektům, kteří se jen kreatin. Jak maximalizovat jejich účinky: Vezměte 1-2 gramy beta alanin nebo karnosin bezprostředně před a po každém tréninku také koktejly a kreatin. V nonworkout dnech vzít 2 gramy s snídaně, kreatin.
Chcete-li koupit hmotnosti zisk doplněk

Oxid dusnatý boostery

Oxid dusnatý (NO) je molekula, našel po celém těle, která se zabývá více procesů. Ten, že kulturisté jsou největší zájem je její schopnost dilatace cév, což umožňuje větší průtok krve do svalů pro zvýšenou dodávku kyslíku, živin, anabolické hormony a vody (krev je převážně voda). To vám dává více energie během cvičení, zvýšení svalové pumpy a lepší svalové zotavení a růst po tréninku. BEZ posilovače nepřinesou ne, ale spíše aminokyselinu arginin, který je snadno přeměnit na ne v těle. Výzkum zjistil, že to předmětů, kteří dostali arginin zvyšuje svalovou sílu a růst a ztracené tělesného tuku. Jak maximalizovat jejich účinky: Take ne booster, který poskytuje 3 – 5 gramů arginin ve formě L-arginin, arginin alfa ketoglutarát, arginine ethyl ester nebo arginin malátu. Zvažte také, bez posilovače, které poskytují citrulin, pycnog-enol a americký ženšen, které zvyšují schopnost si arginin zvýšit č. Vezměte jednu dávku v každém z těchto okamžiků: ráno před snídaní, 30 – 60 minut před tréninkem, ihned po tréninku a 30 – 60 minut před spaním. Pokud je to možné, každou dávku bez jídla a možnost propojení s 500 – 1000 mg vitaminu c, který může pomoci udržet úroveň ne déle.
Chcete-li koupit hmotnosti zisk doplněk

Glutamin

Tato aminokyselina je už desetiletí oblíbenou kulturistů, protože to je pro funkci svalů a je jedním z nejvíce bohaté aminokyselin v lidském těle. Glutamin poskytuje řadu výhod kulturistika, například pomáhat růst svalů tím, že zvyšuje hladiny leucinu v svalových vláken, pomáhá snížit svalovou hmotu a posílit imunitní systém, který pomáhá zabránit dostat nemocný a chybějící tréninku. Glutamin před cvičení může pomoci snížit svalové únavy a zvýšení hladiny růstového hormonu. Navíc nedávný výzkum ukazuje, že Glutamin by také hrají roli v odbourávání tuků zvýšením množství kalorií a tuku spálili v klidu a během cvičení. Jak maximalizovat její účinky: Take 5 – 10 gramů glutaminu v noci se snídaní, s pre- a postworkout koktejly a s noční svačinu.
Chcete-li koupit hmotnosti zisk doplněk

ZMA

ZMA je kombinací zinek, hořčík aspartátu a Vitamín B6. Je to důležitý dodatek, protože tvrdý trénink sportovců jako kulturisté jsou často nedostatky v těchto kritických minerály, které jsou důležité pro udržení hladiny hormonů a napomáhání spánku (nezbytné pro obnovení). Intenzivní trénink může ohrozit hladiny testosteronu a IGF-1. Ve skutečnosti jedna studie zjistila, že sportovci, kteří se ZMA výrazně zvýšily jejich hladiny testosteronu a IGF-1 během osmi týdnů výcviku, zatímco ti, kteří se placebo zaznamenaly pokles v T a IGF-1. Zvyšování hladiny testosteronu a IGF-1 přirozeně, může mít obrovský dopad na svalové zisky. Jak maximalizovat jeho účinky Používejte ZMA produkt, který nabízí asi 30 mg zinku, 450 mg hořčíku a 10,5 mg vitaminu B6, a to 30 – 60 minut před spaním bez jakékoli potraviny či vápníku. Užívání ZMA na lačno posílí její příjem a využití a zlepšit kvalitu spánku, pro optimální využití.
Chcete-li koupit hmotnosti zisk doplněk

Karnitin

Kromě toho, že populární doplněk tuku ztráta, karnitin je nyní známo, že zvýšení svalového růstu prostřednictvím řady mechanismů, které jsou podporovány klinického výzkumu. Za prvé karnitinu může zvýšit průtok krve do svalů, což znamená, že poskytuje podobné výhody bez posilovače. To také zvyšuje postworkout hladiny testosteronu a množství T receptory uvnitř svalových buněk, což umožňuje více testosteronu stimulovat růst. Kromě toho karnitinu doplňky už bylo zjištěno zvýšení hladiny IGF-1. Přidat všechny tyto výhody dohromady a máte potenciál získat obrovské množství svalů. Jak maximalizovat její účinky: Trvá 1 – 3 g karnitinu ve formě L-karnitinu, acetyl-L-karnitin a L-karnitin L-vinan se snídaní, pre- a postworkout koktejly a večerní jídla.
Chcete-li koupit hmotnosti zisk doplněk