Näpunäiteid Kaotada Oma Meeste Rindade Loomulikult


Näpunäiteid Kaotada Oma Meeste Rindade LoomulikultSa ei kaota oma meeste rinnavähi tehes gazillion rinnus harjutusi nagu sa ei saa kaotada oma kõht rasva tehes lõputu situps, sest kohapeal vähendamine on üks myth.

Mees rindade on vaid rasvkude oma rinnalihastest hõlmava ja kuna ei saa põletada rasva lokaalselt, peate madalam üldine keha rasva kaotada neid.

Seega hea vana vanaaegseid rasva kadu strateegiad: kui summa kaloreid sa sööd on väiksem hulk kaloreid keha põletab, kaotate rasva ja seega ka meestele rindade.

Siin on 3 võimas nõuandeid saate koheselt luua kalorite puudujääk pluss ekstra kolmas ots, mis ma selgitan.

Vajuta siia, et osta Gynexin ametlik kodulehekülg

Näpunäiteid kaotada oma meeste rindade loomulikult


1. Söö tervislikumaks.

Mees rinnavähi on peaaegu alati tingitud aastat süüa rämpstoitu, mis sisaldab rohkem kaloreid kui terve foods. See ei tähenda, et sa pead enam süüa rämpstoitu igaveseks kaotada oma meeste rinnavähi, kuid teil on süüa palju tervislikumaks enamuse ajast.

  • Rohkem liha, kana, kala, köögivilju ja puuvilju. Ei ole vaja muutuda üks nende paleo natsid – terad on hea, kui neid süüa mõõdukalt.
  • Vähem rämpsposti, alkoholi ja sooda. 2 õlut ja burger kui väljas koos sõpradega on tore, aga iga päev 6 pack ja TV õhtusöögi on ilmse keelatud.

2. Saada tugevamaks.

Ühe, lihaste suurus on otseselt seotud tugevuse kasvu ja nii muutub tugevamaks, pink vajutage, saate kujundada oma rinnale. Kahe, rohkem kaalu sa lifti, rohkem kaloreid sa põletad treeningut. Kolm, harjutamiseks propageerib tervislikumat toiduvalikut ja võimaldab teil jääda oma dieeti paremini.

StrongLifts 5 x 5 on seetõttu palju, kuigi seda saab teha ainult 3 harjutuste kohta treening, 3 x / nädalas. Harjutused suurus ei ole oluline, osatähtsus ei. On näiteks kontrollida, kuidas tugev tõstab liige kaotas oma meeste rindade tugev liftide 5 × 5 pärast tõstes tema kükitama 20kg 135kg.

Vajuta siia, et osta Gynexin ametlik kodulehekülg

3. Paranda oma kehahoiakut.

Töö arvuti kogu päeva saad pingutage lihaseid rinnal ja põhjus slouching õlad, mis siis teha oma meeste rindade ilme halvemaks. See on sarnane et kuidas liigne istungi võib põhjustada karmistada hip lihaseid ja oma kõhtu välja suuremad seetõttu. Liige Vlad poos Liibüas nähtub ülemise selg on straighter pärast teeme tugevat liftide 5 × 5.

Harjuda istudes ja kõndides tagasi asemel andes neile looder pidevalt oma õlgadele. Igapäevane õla nihestused vastupanu paelaga väike baar koos Squats 3 x / nädal parandab ka oma kehahoiakut dramaatiliselt.

Ära muretse günekomastia - meeste rinnavähi põhjustatud alandas testosterooni ja suurendatud östrogeeni võtta teatavate ravimite või steroid kuritarvitamine.

Valdav enamus poisid meeste Imetamine on vaja antiestrogen ravi, kirurgia või Kramer's Mansierre, kuid saad lahti oma meeste rinnavähi loomulikult lihtsalt Söömine tervislikum, kogub jõudu ja kinnitatakse oma kehahoiakut.

Vajuta siia, et osta Gynexin ametlik kodulehekülg
Näpunäiteid Kaotada Oma Meeste Rindade Loomulikult