Najlepsze Suplementy Na Przyrost Masy Ciała


Ten wykaz składników, najlepsze Kulturystyka pomoże Ci wybrać mądrze. Najlepsze Suplementy Na Przyrost Masy CiałaBez wątpienia można dodać mięśni po prostu przez jedzenie prawo i podnoszenie ciężarów. Ale naprawdę zwiększyć swój potencjał wzrostu, suplementy są wymogiem. W związku z tym przygotowaliśmy przegląd 11 najlepiej przyrost masy suplementów na co wydać swoje ciężko zarobione pieniądze. Są one wyświetlane w kolejności, od absolutnej najbardziej krytycznych, nie bez dodatków do mniej istotne, ale nadal bardzo skuteczne składniki do pakowania na rozmiar. Chodzi o to, aby pomóc Ci na napięty budżet, zadecydować, które uzupełnia kupić. Jeśli ceny ma żadnego obiektu, następnie przez wszystkich środków wbić się na zewnątrz i korzystania z nich wszystkich, zgodnie z zaleceniami. Bo przecież w takim stopniu, w jakim jesteśmy zainteresowane, nigdy nie można mieć zbyt dużo mięśni.
Kliknij tutaj, aby kupić przyrost wagi, uzupełnienie utrata masy ciała

Białko serwatki w proszku

Serwatka szczyty listy suplementów przyrost masy, bo to jest najbardziej istotne dla pchania syntezy białek. Serwatka jest białko mleka, który ma wysoki poziom aminokwasów rozgałęzionych (BCAA, nr 4 na naszej liście). Serwatka ma koronę, bo szybko trawi i dostaje się mięśnie szybko rozpocząć budowę mięśni. Serwatka zawiera peptydy (małe białka), które zwiększają przepływ krwi do mięśni. Dlatego zawsze zalecamy spożywanie białka serwatki bezpośrednio po treningu. Jak zwiększyć jego skutki Wziąć 20 gramów białka serwatki w proszku w 30 minut przed pracą i wziąć 40 gramów w ciągu 60 minut po treningu. Również wziąć pod uwagę przy 20-40 g serwatki od razu po przebudzeniu codziennie do rozpoczęcia wzrostu mięśni. Najlepiej jest wybrać izolat serwatki w proszku, zawierający Hydrolizaty białek serwatkowych (w podziale na mniejsze fragmenty na szybsze trawienie białek serwatkowych) lub białka serwatki.
Kliknij tutaj, aby kupić przyrost wagi, uzupełnienie utrata masy ciała

Proszek białka kazeiny

Inne białka mleka, kazeiny, piszczy w tuż pod serwatki. Kazeina zawsze odgrywał drugorzędną ze względu na bardzo powolne trawienie, ale to czyni go idealnym jako przekąskę przed snem bo to zapobiega katabolizmu podczas snu przez opróżniania powoli i stopniowo. Kazeiny sprawia również, możesz czuć się mniej pełna, co sprawia, że wielkie przekąska dla tych, którzy chcą się pakować na mięśnie masa. I nowe badania stwierdzi, że kazeina daje serwatki biegać za swoje pieniądze – jest ona pobierana postworkout, kazeiny zwiększa syntezę białek mięśniowych dużo jak Serwatka. To ma nawet zasugerował że shake białka serwatkowego i kazeiny, podjęte po trening zwiększa przyrost mięśni lepsze niż białka, albo podjąć sam. Jak zwiększyć jego skutki: Wybierz białka kazeiny, która zawiera kazeiny micelarnej (najwolniejszy trawienia kazeiny można kupić) i 20-40 gramów tuż przed pójściem do łóżka. Po treningu dodać 10-20 g kazeiny do swojej białka serwatki. Również użyć 20-40 g kazeiny w twój białko trzęsie między posiłkami.
Kliknij tutaj, aby kupić przyrost wagi, uzupełnienie utrata masy ciała

Kreatyna

Kreatyna składa się z trzech aminokwasów: argininy, glicyny i metioniny. Niepotwierdzonych raportów i badań naukowych zarówno znaleźć, że faceci, którzy kreatyny zdobyć dobre 10 kg lub więcej masy ciała i znacznie zwiększyć siłę. Kreatyna działa na wiele sposobów. Jeden to zwiększa ilość energii w mięśnie potrzebne do wykonywania powtórzeń w sali gimnastycznej. Tym bardziej ten szybko energii, która jest dostępna, więcej powtórzeń, co można zrobić z danej wagi, pozwala uzyskać większy i silniejszy w dłuższej perspektywie. Kreatyna zwraca również więcej wody do komórek mięśniowych, umieszczenie na odcinku na komórki, która zwiększa długoterminowego wzrostu gospodarczego. Ostatnio kreatyny zostały znalezione na wzrost poziomu insuliny czynnika wzrostu 1 (IGF-1) mięśni, który jest krytyczny dla stymulowania wzrostu. Jak zwiększyć jego skutki: Wziąć 2-5 g kreatyny w formie monohydratu kreatyny, jabłczan kreatyny, ester etylowy kreatyny lub kreatyny alfa ketoglutaran z białkiem wytrząsnąć bezpośrednio przed treningiem. To będzie pomóc utrzymać mięśnie nasycony kreatyny, produkujących szybkiej energii muszą wykonywać więcej reps. zużywają innego 2-5 gramów z Twojej postworkout drgań (oprócz 40-100 g szybkie trawienie węglowodanów), czas kiedy kreatyny będzie szybko podjęte przez komórki mięśni i zwiększenie poziomu IGF-1 pomoże polecenia dalszego wzrostu. W dni kiedy nie trenujesz wziąć 2-5 g kreatyny śniadanie, zawierającego węglowodany.
Kliknij tutaj, aby kupić przyrost wagi, uzupełnienie utrata masy ciała

Aminokwasów rozgałęzionych (BCAA)

Aminokwasów rozgałęzionych termin odnosi się do leucyny, izoleucyny i waliny, absolutną najważniejszych aminokwasów do naprawy i budowy tkanki mięśniowej. Leucyna jest najbardziej krytycznych z trzech, jak badania pokazują, że to może przyczynić się do syntezy białek mięśniowych na własną. Jeszcze jest nadal najlepiej wziąć wszystkie trzy razem, ponieważ pracują w synergii zapewnia wiele korzyści, w tym wzrost mięśni, zwiększenie energii podczas treningu, tępienia kortyzolu (kataboliczne hormon, który hamuje testosteron i zwiększa rozpadu mięśni) i zmniejszył się ból mięśni opóźniony początek. Jak zmaksymalizować ich efekty: Wziąć 5 — 10 g BCAA śniadanie, jak również w swojej wstępnej i postworkout trzęsie. Poszukaj produktów BCAA, które zapewniają leucyny w stosunku 2:1 dawce izoleucyny i waliny. Na przykład jeśli wziąć 5-gramowe dawki BCAA, około 2,5 g powinno być od leucyny, 1,25 g z izoleucyny i 1,25 g z waliny.
Kliknij tutaj, aby kupić przyrost wagi, uzupełnienie utrata masy ciała

Beta Alaniny / karnozyny

W organizmie amino kwas beta alaniny jest łączony z innym amino, histydyna, do postaci karnozyny. Badania pokazują, że gdy mięśnie mają wyższy poziom karnozyny, mają więcej siły i wytrzymałości. Karnozyna wydaje się zwiększenie zdolności włókien mięśniowych do umowy z większą siłą i tak już nie męczące. W kilku badaniach odnotowano wzrost siły mięśni i energii u sportowców, którzy wzięli beta alaniny. Ostatnie badania wykazały, że przedmioty, które miały beta alaniny z Kreatyna zyskał więcej mięśni masa i stracił więcej tłuszczu niż przedmioty, które miały tylko kreatyny. Jak zwiększyć ich efekty: Wziąć 1-2 g beta alaniny lub karnozyny bezpośrednio przed i po każdym treningu trzęsie i kreatyny. Na nonworkout dni wziąć 2 gramy ze śniadania, Kreatyna.
Kliknij tutaj, aby kupić przyrost wagi, uzupełnienie utrata masy ciała

Boosterów tlenku azotu

Tlenek azotu (NO) jest cząsteczką, Znalezione w organizmie, który jest zaangażowany w wiele procesów. Jeden, że Kulturyści są najbardziej zainteresowane jest jego zdolność do rozszerzają naczynia krwionośne, co pozwala więcej przepływ krwi do mięśni, zwiększenie dostarczania tlenu, pokarmowych, hormonów o działaniu anabolicznym i wody (krew jest najczęściej woda). To daje więcej energii podczas treningu, wzmocnionej mięśni pompy i lepszą regenerację mięśni i wzrostu po treningu. NO-boosterów nie podać nr, ale raczej aminokwas arginina, która jest łatwo przekształcić no w organizmie. Badania wykazały, że tematy które miały arginina zwiększa siłę mięśni i wzrostu i utraty tkanki tłuszczowej. Jak zmaksymalizować ich efekty: Weź NO booster, która zapewnia 3-5 g argininy w postaci alfa ketoglutaran argininy, ester etylowy argininy, L-arginina, jabłczan argininy. Ponadto należy wziąć pod uwagę nie krzykaczy, które dostarczają składników, takich jak cytruliny, pycnog ol i żeń-szeń amerykański, które wzmacniają argininy jest możliwość zwiększenia nr. Weź jedną dawkę na każdym z następujących godzinach: rano przed śniadaniem, 30-60 minut przed szkolenia, natychmiast po treningu i 30-60 minut przed snem. Jeśli to możliwe, zabrać każdej dawki bez jedzenia i rozważyć połączenie go z 500-1000 mg witaminy c, które mogą pomóc utrzymać poziom nie dłużej.
Kliknij tutaj, aby kupić przyrost wagi, uzupełnienie utrata masy ciała

Glutamina

Aminokwas ten został ulubionym kulturystów dziesięcioleci, bo to jest centralny do funkcji mięśni i jest jednym z najbardziej obfite aminokwasów w organizmie człowieka. Glutamina zapewnia liczne korzyści kulturystyki, takich jak wspomaganie wzrostu mięśni poprzez zwiększenie poziomu leucyny w włókien mięśniowych, pomaga zmniejszyć podział mięśni i wzmocnić układ odpornościowy, który pomaga zapobiegać ty z dostawanie chory i brak ćwiczeń. Glutaminy przed treningi mogą pomóc zmniejszyć mięśnie zmęczenie i zwiększyć poziom hormonu wzrostu. Ponadto ostatnie badania wskazują, że że Glutamina może również odgrywać rolę w utratę tłuszczu zwiększając ilość kalorii i tłuszczu, spalony w spoczynku i podczas wysiłku. Jak zwiększyć jego skutki: Wziąć 5 — 10 g glutaminy rano śniadanie, ze Twoje postworkout i przed wstrząsami i swoje wieczorne przekąski.
Kliknij tutaj, aby kupić przyrost wagi, uzupełnienie utrata masy ciała

ZMA

ZMA jest kombinacją cynku, asparaginian magnezu i witaminy B6. To ważne uzupełnienie, bo twardy trening sportowców takich jak Kulturyści są często niedobór tych krytycznych minerałów, które są ważne dla utrzymania poziomu hormonów i wspomaganie snu (niezbędne do odzyskania). Intensywne szkolenia mogą wpłynąć na poziom testosteronu i IGF-1. W rzeczywistości badania wykazały, że sportowcy, którzy wzięli ZMA znacznie wzrosła ich poziom testosteronu i IGF-1 podczas ośmiu tygodni szkolenia, a tych, którzy brali placebo nastąpił spadek w T i IGF-1. Naturalnie zwiększenie testosteronu i IGF-1 może zrobić ogromny wpływ na wzrost mięśni. Jak zwiększyć jego skutki Użycie produktu ZMA, który zawiera około 30 mg cynku, 450 mg magnezu i 10,5 mg witaminy B6, i wziąć to 30-60 minut przed snem, bez jedzenia i wapnia. Biorąc ZMA na pusty żołądek będzie zwiększyć jego wchłanianie i wykorzystanie i poprawić jakość snu na odzyskiwanie optymalne.
Kliknij tutaj, aby kupić przyrost wagi, uzupełnienie utrata masy ciała

Karnityna

Oprócz tego, że popularne uzupełnienie utratę tłuszczu, karnityna jest teraz znany do zwiększenia wzrostu mięśni poprzez szereg mechanizmów, które są obsługiwane przez badania kliniczne. Dla jednego karnityna może zwiększyć przepływ krwi do mięśni, co oznacza, że zapewnia korzyści podobne do NO-boosterów. To również zwiększa poziom testosteronu postworkout i ilość receptorów T wewnątrz komórek mięśni, który pozwala więcej testosteronu do stymulowania wzrostu gospodarczego. Ponadto karnityna suplementy stwierdzono wzrost poziomu IGF-1. Dodaj wszystkie te korzyści razem i masz potencjał, aby uzyskać ogromne ilości mięśni. Jak zwiększyć jego skutki: Wziąć 1 — 3 g karnityny w postaci L-karnityny, L-karnityna L-winian śniadanie, trzęsie przed- i postworkout i wieczorne posiłki i acetylo L-karnityna.
Kliknij tutaj, aby kupić przyrost wagi, uzupełnienie utrata masy ciała