Najlepšie Doplnky Pre Priberanie Na Váhe


Tento zoznam zložiek, najlepšie kulturistika vám pomôže vybrať múdro. Najlepšie Doplnky Pre Priberanie Na VáheBez pochýb, môžete pridať svalovej jednoducho jesť správne a dvíhanie závažia. Ale naozaj maximalizovať svoj potenciál rastu, doplnky sú požiadavku. Preto sme zostavili námety 11 najlepšie telesnej hmotnosti doplnkov na ktorých tráviť svoj hard-zarobené peniaze. Sú uvedené v prioritnom poradí, od absolútna najdôležitejšia, nemôžeš-to-bez príplatkov k menej dôležité ešte stále vysoko účinné zložky pre balenia o veľkosti. Bod je pomôcť tých, na napätom rozpočte rozhodnúť, aké doplnky ku kúpe. Ak peniaze nie je objekt, potom všetkými prostriedkami omdliete a používať všetky podľa pokynov. Pretože koniec koncov, ako sme obavy, môžete mať nikdy príliš veľa svalov.
Kliknite tu kúpiť prírastok hmotnosti doplniť

Srvátkový proteínový prášok

Srvátka topy zoznam doplnky telesnej hmotnosti pretože to je rozhodujúce pre tlačenie syntézu proteínov. Srvátka je mlieko proteín, ktorý má vysokú úroveň rozvetvené aminokyseliny (BCAA, č. 4 na našom zozname). Srvátka trvá korunu pretože rýchlo trávia a dostane vaše svaly rýchlo začať budovanie svalov. Srvátka obsahuje peptidy (malé bielkoviny), ktoré zvyšujú prietok krvi do svalov. To je dôvod, prečo odporúčame vždy náročné srvátkových bielkovín ihneď po tréningu. Ako chcete maximalizovali jej účinky 20 gramov srvátkový proteínový prášok 30 minút pred pracovné out, a prijať 40 gramov do 60 minút po tréningu. Tiež zvážiť 20-40 gramov srvátky okamžite po prebudení každé ráno naštartovať rast svalov. Najlepším riešením je vybrať srvátka, ktorá obsahuje srvátkový hydrolyzáty bielkovín (srvátkový proteín členia na menšie fragmenty pre rýchlejšie trávenie) alebo srvátkových bielkovín izolovať.
Kliknite tu kúpiť prírastok hmotnosti doplniť

Kazeín proteín prášok

Iné bielkoviny mlieka, kazeínu, kvičení v tesne pod srvátky. Kazeín vždy hrala druhé husle z dôvodu jeho rýchlosť pomalé trávenie, ale to je ideálna ako desiatu pred spaním, pretože zabraňuje katabolizmu keď spíte vyprázdnením pomaly a vytrvalo. Kazeín tiež robí si cítia menej plná, ktorý robí to skvelé občerstvenie pre tých, ktorí chcú balenie na svalovej hmoty. A nový výskum zistí, že kazeín dáva srvátky bežať za svoje peniaze – keď je prijatá postworkout, kazeín zvyšuje svalovú syntézu proteínov oveľa ako srvátka. To dokonca navrhol, že srvátka a kazeín proteínový koktail prijaté po tréning zvyšuje svalový rast lepšie buď proteín sama o sebe. Ako chcete maximalizovali jej účinky: Vybrať kazeín proteín, ktorý obsahuje micelárneho kazeínu (najpomalší trávením kazeín si môžete kúpiť) a vziať 20-40 gramov tesne pred spaním. Po tréningu, pridať 10-20 gramov kazeínu srvátkových bielkovín. Použiť aj, 20-40 gramov kazeín proteín trasie medzi jedlami.
Kliknite tu kúpiť prírastok hmotnosti doplniť

Kreatín

Kreatín je vyrobená z troch aminokyselín: arginín, glycín a metionín. Neoficiálnych správ a vedeckých štúdií podobne zistíte, že chlapci, ktorí vezmem kreatín získať dobré 10 libier alebo viac telesnej hmotnosti a dramaticky zvýšiť silu. Kreatín funguje v mnohých spôsoby. Pre jedného, to zvyšuje množstvo rýchle energie vo svaloch potrebné na výkon opakovanie v telocvični. Viac tento rýchle energie, ktorá je k dispozícii viac opakovaní môžete urobiť s danej hmotnosti, ktorá vám umožní získať väčší a silnejší v dlhodobom horizonte. Kreatín tiež čerpá viac vody do vašich svalových buniek, uvedenie úsek na bunku, ktorá zvyšuje dlhodobý rast. Najviac nedávno, kreatín bolo zistené, že zvýšenie hladiny inzulínu ako rastového faktora-1 (IGF-1) svaly, ktorý je rozhodujúci pre stimuláciu rastu. Ako chcete maximalizovali jej účinky: Trvať 2-5 g kreatínu vo forme kreatín monohydrát, kreatín malát, kreatín etylester alebo kreatín alfa-ketoglutarát s vaším proteín potriasa bezprostredne pred cvičenia. To pomôže udržať vaše svaly nasýtený kreatín, produkovať rýchle energie je potrebné vykonať ďalšie reps. potom konzumovať ďalšie 2-5 gramov s postworkout pohybom (okrem 40-100 gramov sacharidov rýchle trávenie), čas kedy kreatín rýchlo vezme svalových buniek a zvýšeniu hladiny IGF-1 pomôže rýchle ďalšieho rastu. V dňoch, keď nemajú vlak, trvať 2-5 g kreatín s raňajkami, ktorý obsahuje sacharidy.
Kliknite tu kúpiť prírastok hmotnosti doplniť

Rozvetvené aminokyseliny (BCAA)

Termín rozvetvené aminokyseliny odkazuje leucín, izoleucín a valín, absolútna najdôležitejších aminokyselín pre opravy a budovanie svalového tkaniva. Leucín je najdôležitejší z troch, ako výskum ukazuje, že môže stimulovať syntézu proteínov svalu na jeho vlastné. Napriek tomu je stále najlepšie vziať všetky tri spolu, pretože pracujú v súčinnosti poskytnúť množstvo výhod, vrátane svalový rast, zvýšenie energie počas tréningu, blunting kortizolu (katabolické hormón, ktorý inhibuje testosterónu a zvyšuje rozpadu svalov) a znížila oneskorené počiatok bolesti svalov. Ako maximalizovať ich účinky: Trvať 5-10 gramov BCAA s raňajkami, ako aj pred- a postworkout trasie. Vyhľadať produkty BCAA, ktoré poskytujú leucín v pomere 2:1 na dávku izoleucín a valín. Napríklad, ak budete mať 5-gramovú dávku BCAA, asi 2,5 g by mali byť od leucín, 1,25 g izoleucín a 1,25 g od valín.
Kliknite tu kúpiť prírastok hmotnosti doplniť

Beta-alanín / Carnosine

V tele, aminokyselina beta-alanín spolu s inej aminokyseliny, histidín, k forme carnosine. Výskum ukazuje, že keď svaly majú vyššiu úroveň carnosine, majú viac sily a vytrvalosti. CARNOSINE zdá zvýšenie svalových vlákien možnosť uzavrieť zmluvu s väčšou silou a urobiť tak dlhšie bez únavný. Niekoľko štúdií uvádza zvýšenie svalovej sily a sily športovcov, ktorí vzal beta-alanín. Jedna nedávna štúdia zistila, že jedincov, ktorí vzal beta-alanín spolu s Kreatín získal viac svalovej hmoty a stratil viac telesného tuku než jedincov, ktorí trvalo iba kreatín. Ako maximalizovať ich účinky: Prijať 1-2 gramy beta-alanín alebo carnosine bezprostredne pred a po každom tréningu okrem vaše vibrácie a kreatín. Na nonworkout dni, vziať 2 gramy raňajkami, spolu s kreatínu.
Kliknite tu kúpiť prírastok hmotnosti doplniť

Oxid dusnatý boostery

Oxidu dusnatého (NO) je molekula našiel po celom tele, ktorá sa podieľa na viacerých procesov. Ten, ktorý kulturistov najviac zaujíma je jeho schopnosť dilatáciu ciev, ktorý umožňuje viac prietok krvi do svalov rozšírený dodávku kyslíka, živín, anabolických hormónov a vody (krv je väčšinou voda). To vám dáva viac energie počas tréningu, rozšírené svalovej pumpy, a lepšie svalové zotavenie a rast po tréningu. NO nosičov neposkytujú nie, ale skôr aminokyselinu arginín, ktorá je jednoducho konvertovateľné nie v tele. Výskum zistil, že témy, ktorí dostali arginín zvýšiť svalovú silu a rast a strate telesného tuku. Ako maximalizovať ich účinky: Vezmite č booster, ktorá poskytuje 3-5 gramov arginín vo forme L-arginín, arginín alfa-ketoglutarát, arginín etylester alebo arginín malátu. Zvážte tiež NO nosičov, ktoré poskytujú zložky ako citrulín, pycnog-Občianski liberáli a americkou ženšenu, ktoré zvyšujú schopnosť arginín je zvýšiť NO. Mať jednu dávku v každom z nasledovných okamihov: ráno pred raňajkami, 30-60 minút pred tréning, okamžite po školenia a 30 – 60 minút pred spaním. Ak je to možné, aby každá dávka bez jedla a zvážiť spojenie s 500-1000 mg vitamínu c, ktorý môže pomôcť udržať hladiny No dlhšie.
Kliknite tu kúpiť prírastok hmotnosti doplniť

Glutamín

Táto aminokyselina bol obľúbený s kulturistov desaťročia pretože je ústredným funkciu svalov a je jedným z najviac bohaté aminokyselín v ľudskom tele. Glutamín poskytuje početné výhody kulturistika, napríklad napomáhanie rastu svalov zvýšením hladiny leucínu v svalových vlákien, pomáha znížiť rozpadu svalov a posilnenie imunitného systému, ktorý pomáha zabrániť vám dostať chorý a chýba cvičenie. Glutamín prijatá pred cvičenie môže pomôcť znížiť svalovej únavy a zvýši hladinu rastového hormónu. Navyše, nedávny výskum ukazuje, že glutamínu môže tiež zohrávať úlohu v odbúravanie tukov tým, že zvyšuje množstvo kalórií a tuku spálené v pokoji a počas cvičenia. Ako chcete maximalizovali jej účinky: Trvať 5-10 gramov glutamínu ráno s raňajkami chvění vašich predbežnej a postworkout a s nočné občerstvenie.
Kliknite tu kúpiť prírastok hmotnosti doplniť

ZMA

ZMA je kombinácia zinku, horčíka aspartát a vitamín B6. Je dôležitým doplnkom, pretože tvrdý tréning športovcov ako kulturistov sú často nedostatkom týchto kritických minerálov, ktoré sú dôležité pre udržanie hladiny hormónov a napomáhanie spánku (nevyhnutné pre obnovu). Intenzívny tréning môže ohroziť hladiny testosterónu a IGF-1. V skutočnosti, jedna štúdia zistila, že športovci, ktorí sa ZMA výrazne zvýšila ich hladiny testosterónu a IGF-1 počas ôsmich týždňov prípravy, zatiaľ čo tí, ktorí vzali placebo zaznamenali pokles v T a IGF-1. Prirodzene, zvýšenie hladiny testosterónu a IGF-1 môže mať obrovské dopady na svalovej zisky. Ako chcete maximalizovali jej účinky Používať ZMA produkt, ktorý poskytuje asi 30 mg zinku, 450 mg horčíka a 10,5 mg vitamínu B6, a vziať ho 30-60 minút pred spaním bez jedla alebo vápnik. Pričom ZMA na lačný žalúdok zvýši jeho zavádzanie a využívanie a zlepšiť kvalita spánku pre optimálne využitie.
Kliknite tu kúpiť prírastok hmotnosti doplniť

Karnitín

Okrem toho, že obľúbený doplnok tuku-strata, karnitín je teraz známe pre zvýšenie rastu svalov cez rad mechanizmov, ktoré sú podporované klinického výskumu. Pre jedného, karnitínu môže zvýšiť prietok krvi do svalov, čo znamená poskytuje podobné výhody bez posilňovača. To tiež zvyšuje testosterón úrovne postworkout a množstvo receptorov T vo vnútri svalových buniek, ktorá umožňuje viac testosterónu stimulovať rast. Okrem toho, karnitín doplnky boli nájdené zvýšiť hladiny IGF-1. Pridať všetky tieto výhody spolu a budete mať možnosť získať obrovské množstvo svalov. Ako chcete maximalizovali jej účinky: Trvať 1-3 gramy karnitín vo forme L-karnitín, acetyl-L-karnitín alebo L-karnitín-L-vínanu s raňajkami, pred a postworkout koktaily a nočných jedál.
Kliknite tu kúpiť prírastok hmotnosti doplniť