Labākais Bagātinātāji Svara Pieaugums


Šī augšējā kultūrisms sastāvdaļu uzskaitījums jums palīdzēs izvēlēties gudri. Labākais Bagātinātāji Svara PieaugumsBez šaubām, vienkārši pēc ēšanas tiesības un pacelšanas svars var pievienot muskuļu. Bet patiešām palielināt savu izaugsmes potenciālu, papildinājumi ir prasība. Līdz ar to mēs esmu apkopojusi nolietota no 11 vislabāk masas pieaugums bagātinātājiem, kurā pavadīt savu grūti nopelnīto naudu. Tie ir sakārtoti pēc prioritātes no absolūtā vissvarīgākajā, Can-do-bez papildinājumiem par iepakojuma izmēru mazāk izšķiroša nozīme vēl joprojām ļoti efektīvi sastāvdaļas. Punkts ir palīdzēt tiem par saspringto budžetu, izlemt, kas papildina nopirkt. Ja naudu neviens objekts, tad ar visiem līdzekļiem izsist sevi un izmantot tos visus saskaņā ar norādījumiem. Jo galu galā, kā mēs uztraucaties, jūs nekad nevar būt pārāk daudz muskuļu.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos weight gain Papildinājums

Sūkalu proteīna pulveris

Sūkalu topi saraksts masas pieaugums bagātinātāji, jo tas ir vissvarīgākais stumšanas olbaltumvielu sintēzi. Sūkalas ir piena olbaltumvielu, kas ir augsta līmeņa sazaroto ķēžu aminoskābes (BCAAs, Nr. 4 par mūsu sarakstu). Sūkalu ņem vainagu, jo tā hidrolizētie ātri un izpaužas jūsu muskuļi ātri sākt veidot muskuļu. Sūkalas ir arī peptīdu (nelielu olbaltumvielu), kas palielina asins plūsmu uz muskuļiem. Šī iemesla dēļ mēs iesakām vienmēr patērē sūkalu olbaltumvielu uzreiz pēc apmācības. Kā palielināt savu ietekmi Ņemt 20 grami sūkalu proteīna pulveris 30 minūtes pirms darba veikšanu, un veikt 40 grami 60 minūšu laikā pēc apmācības. Arī apsver 20-40 grami sūkalu tūlīt pēc waking katru rītu, lai strauji uzsāktu muskuļu augšanu. Jūsu labākais bet ir jāizvēlas, sūkalu pulveris, kas satur sūkalu olbaltumvielu hidrolizātiem (sadalīti mazākās fragmenti ātrāk fermentācijas sūkalu olbaltumvielu) vai sūkalu olbaltumvielu izolēt.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos weight gain Papildinājums

Kazeīna olbaltumvielu pulveris

Citiem piena olbaltumvielas, kazeīna, squeaks ar nepilniem sūkalas. Kazeīna vienmēr ir bijusi otrās vijoles tās ļoti lēns reakcijas ātruma dēļ, tomēr tas padara to ideāli kā uzkodu pirms gulētiešanas, jo tas novērš katabolismu, kamēr jūs guļat, iztukšojot lēni un vienmērīgi. Kazeīna arī liek jums justies mazāk pilna, kas padara to lieliski uzkodu tiem, kuri vēlas pakotni izdevumā muskuļu masu. Un jauni pētījumi atklāj, ka kazeīna dod sūkalu ieskrieties savu naudu savietojama, kad tā tiek ņemta postworkout, kazeīna palielina muskuļu proteīnu sintēzes daudz kā sūkalas. Ir pat ierosināts, ka sūkalu un kazeīna olbaltumvielu krata veikti pēc apmācības palielina muskuļu augšanu labāk nekā vai nu proteīnu veikti atsevišķi. Kā palielināt savu ietekmi: Izvēlieties kazeīna olbaltumvielu, kas satur micellar kazeīns (vislēnāk karsējot kazeīnam, jūs varat iegādāties) un ņem 20-40 grami tieši pirms gulētiešanas. Pēc treniņiem, pievienot kazeīnu 10-20 grami sūkalu olbaltumvielu. Arī izmantot 20-40 grami kazeīna olbaltumvielu satricina, starp ēdienreizēm.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos weight gain Papildinājums

Creatine

Kreatīns ir izgatavots no trīs aminoskābes: arginīns, glicīns un metionīna. Anekdotiski ziņojumi un zinātniski pētījumi, kas līdzīgi atklāj, ka puiši, kas ņem kreatīna iegūt labu 10 mārciņas vai vairāk no ķermeņa un krasi palielinās izturība. Kreatīns darbojas vairākos veidos. Par vienu, tas palielina jūsu muskuļos, kas nepieciešams, lai veiktu reps sporta ātri enerģijas daudzumu. Jo vairāk šīs ātri enerģijas, kas ir pieejama, jūs varat darīt ar noteiktu svaru, vairāk reps, kas ļauj jums kļūst lielāki un stiprāki, ilgtermiņā. Kreatīns arī vērš vairāk ūdens muskuļu šūnās, stiept laist šūnas, kas palielina ilgtermiņa izaugsmi. Pavisam nesen, kreatīna konstatēts palielināt līmeni insulīna kā augšanas faktors-1 (IPF-1) muskuļos, kas ir būtiska, lai veicinātu izaugsmi. Kā palielināt savu ietekmi: Veikt 2-5 grami kreatīna kreatīna monohidrāts, kreatīna malāts, Kreatīns etilesteris vai kreatīna alpha-ketoglutarate ar olbaltumvielu krata, tieši pirms treniņiem. Tas palīdz saglabāt jūsu muskuļi, kas piesātināts ar kreatīna, ražo ātri enerģiju, viņiem ir nepieciešams veikt vairāk REPS tad patērēt vēl 2-5 grami, ar savu postworkout krata (ātri karsējot carbs 40-100 grami), papildus laika, kad kreatīna ātri pieņems muskuļu šūnās un palielināt IGF-1 līmeņu palīdzēs ātru tālāku izaugsmi. Dienās, kad nav vilcienu, veikt 2-5 grami kreatīna ar brokastīm, kas satur ogļhidrātus.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos weight gain Papildinājums

Branched-Chain Amino Acids (BCAAs)

Termins sazaroto ķēžu aminoskābes, kas attiecas uz leicīns, izoleicīns un valīns, absolūtā svarīgākajiem aminoskābes remontu un celtniecības muskuļu audu. Leicīns ir viskritiskākajiem no trim, jo pētījumi rāda, ka tā var stimulēt muskuļu proteīnu sintēzi pēc savas. Vēl joprojām vislabāk ir veikt visus trīs kopā, jo viņi strādāt sinerģijā nodrošināt neskaitāmas priekšrocības, tostarp muskuļu augšanu, lielāku enerģiju laikā treniņiem, blunting kortizola (katabolisma hormons, kas nomāc testosterona un palielina muskuļu iedalījumu) un samazinājās kavējas sākums muskuļu sāpīgums. Kā palielināt to ietekmi: Ņemt 5 — 10 gramiem BCAAs brokastis, kā arī iepriekšēju un postworkout skaidas. Izskatās par BCAA produktiem, kas nodrošina leicīns attiecība 2:1 devā izoleicīns un valīns. Piemēram, ja esat lietojis 5 gramu devu BCAAs, apmēram 2,5 grami jābūt no leicīns, un izoleicīns un 1,25 gramus no valīns 1,25 gramus.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos weight gain Papildinājums

Beta-alanīns / Carnosine

Pamattekstā amino acid beta-alanīns ir kombinēta ar citu amino, histidīns, lai veidlapas carnosine. Pētījumi liecina, ka, ja muskuļu ir augstāka līmeņa carnosine, viņiem ir vairāk spēka un izturības. Carnosine šķietami palielina muskuļu šķiedras spēja līgums ar lielāku spēku, un tāpēc vairs iztikt bez nogurdinošs. Vairākos pētījumos ir ziņots palielina muskuļu spēks un vara sportistiem piešķīruši beta-alanīns. Viena nesenā pētījumā konstatēts, ka indivīdiem, kuri bija beta-alanīns, kā arī kreatīna ieguva lielāku muskuļu masu un zaudēja vairāk bodyfat nekā indivīdiem, kuri bija vienīgais kreatīna. Kā palielināt to ietekmi: Ņem 1-2 beta-alanīns, vai tieši pirms un pēc katra treniņa satricina un kreatinīna carnosine gramus. Nonworkout dienās veikt 2 gramus un brokastis, kā arī kreatīna.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos weight gain Papildinājums

Slāpekļa oksīda pastiprinātāji

Slāpekļa oksīds (NO) ir molekula, kas sastopami visā organismā, kas ir iesaistīti vairāki procesi. Vienu, kas ir visvairāk ieinteresēti bodybuilders ir tās spēja izplesties asinsvadus, kas ļauj vairāk asins plūsmu uz muskuļiem, uzlabota skābeklis, barības vielas, anaboliskas hormoni un ūdens piegādes (asinis ir galvenokārt ūdens). Tas dod jums vairāk enerģijas laikā jūsu laiks, lielāku muskuļu sūkņu un labāk muskuļu atlabšanu un izaugsmi pēc treniņa. Nē, bet drīzāk amino acid arginīns, kas viegli tiek pārvērsta nē organismā nesniedz nekādu pastiprinātāji. Pētniecību atklāja, ka priekšmetos, kas tika dota, arginīns, palielina muskuļu spēks un izaugsmi un zaudētas bodyfat. Kā palielināt to ietekmi: Veikt Nr pastiprinātājs, kas nodrošina 3 — 5 gramus arginīns L-arginīns, arginīns alpha-ketoglutarate, arginīns etilesteris vai arginīns malāta formā. Jāapsver arī, ne pastiprinātāji, kas nodrošina sastāvdaļas, piemēram, citrulīns, pycnog enol un Amerikas žeņšeņs, kas uzlabo arginīns ir spēja palielināt Nr. Katrā no šīm reizēm ņem vienu devu: no rīta pirms brokastīm, 30 — 60 minūtes pirms mācībām, uzreiz pēc apmācības un 30-60 minūtes pirms gulētiešanas. Ja iespējams, veic katra deva bez pārtikas un apsvērt, apvienojot to ar 500-1,000 mg C vitamīna, kas var palīdzēt uzturēt līmeni ilgāk, Nr.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos weight gain Papildinājums

Glutamīns

Šī aminoskābe, kas ir mīļākie bodybuilders vairākus gadu desmitus, jo tas ir galvenais muskuļa funkcijas un ir viens no visvairāk bagātīgs aminos atrada cilvēka organismā. Glutamīns sniedz daudz kultūrisms priekšrocības, piemēram, palīdzēšana muskuļu augšanu, paaugstinot līmeni leicīns muskuļu šķiedras, kas palīdz samazināt muskuļu bojājums un stiprināja imūno sistēmu, tādējādi palīdzot novērst jūs no kļūst slimi un trūkstošo treniņiem. Glutamīns ņemts pirms treniņiem var palīdzēt samazināt muskuļu nogurumu un veicināt izaugsmes hormonu līmeni. Turklāt jaunākie pētījumi liecina, ka glutamīns varētu būt svarīga loma tauku zudumu, palielinot apjomu kaloriju un tauku brūnināts miera un slodzes laikā. Kā palielināt savu ietekmi: Ņemt 5 — 10 gramus glutamīns no rīta kopā ar brokastīm, pre- un postworkout skaidas un nakts uzkodas.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos weight gain Papildinājums

ZMA

ZMA sastāv no cinka, magnija aspartāts un B6 vitamīns. Tas ir svarīgs papildinājums, jo grūti apmācības sportistiem, piemēram, bodybuilders bieži nepietiekama šo kritisko minerālvielas, kas ir svarīgi uzturēt hormonu līmeni un palīdzēšana miega (būtiski piedziņas). Intensīvu apmācību var kompromitēt testosteronu un IGF-1 līmeni. Patiesībā viens pētījums atklāja, ka sportistiem piešķīruši ZMA ievērojami palielinājās to līmeni testosteronu un IGF-1 astoņu nedēļu apmācības, savukārt tiem, kuri saņēma placebo piedzīvojusi kritumu T gan IGF-1. Protams, palielinot testosterona un IGF-1 var veikt milzīgu ietekmi uz muskuļu guvumi. Kā palielināt savu ietekmi Izmantojiet ZMA produkts, kas nodrošina aptuveni 30 mg cinka, 450 mg magnija un 10.5 Vitamīns B6 mg un ņemt to 30-60 minūtes pirms gulētiešanas, bez pārtikas vai kalcija. Ņemot ZMA tukšā dūšā uzlabot tās apguvi un izmantošanu un uzlabot miega kvalitāti, optimālu reģenerācijai.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos weight gain Papildinājums

Karnitīns

Turklāt ir populārs tauku zudums papildināt, karnitīns tagad ir zināms, ka uzlabo muskuļu augšanu, izmantojot virkni mehānismu, kas nodrošina klīniskās izpētes. Pirmkārt, karnitīns var palielināt asins pieplūde muskuļos, kas nozīmē, ka tā nav pastiprinātāji nodrošina līdzīgas priekšrocības. Tas arī palielina postworkout testosterona līmenis un apjoms T receptoriem muskuļu šūnās, kas ļauj vairāk testosteronu, lai veicinātu lielāku izaugsmi. Papildus karnitīna bagātinātāji ir atraduši palielināt līmeni, IGF-1. Pievieno šiem ieguvumi kopā un jums ir iespēja iegūt milzīgu muskuļu. Kā palielināt savu ietekmi: Veikt 1 — 3 grami karnitīna L-karnitīns, acetil-L-karnitīns vai L-karnitīns-L-tartrāts ar brokastīm, pre- un postworkout skaidas un nakts ēdienreizēm formā.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos weight gain Papildinājums