Kust Osta Vadaku Valgu Täiendada?


Kust Osta Vadaku Valgu Täiendada?Sa oled teinud julge otsuse, et koos oma kohaliku gym liituda ja alustada regulaarse jõutreeninguga eesmärgiga saada tagasi kujuga. Paari nädala pärast mõned sõpru ja kiiresti selgeks, et enamik kasutavad täiendada mingi koos nende koolitusega.

Mis natuke rohkem katsetamine sa teada, enamik tundub olevat teatud tüüpi valgu täiendada, kusjuures kõige populaarsemaks valk. Kui sa oled lihtsalt nagu Keskmine; ei ole korstnat cash mängida kui tegemist on osta toidulisandeid. Nii et kui te ei kavatse osta vadaku valgu pulber – soovitud hinna ja kvaliteediga – mis tekitab küsimuse; Milline on parim vadakuvalgupulber?

Enamik Harjutus teadlased, toitumisspetsialistid ja fitness professionals nõus hea kvaliteediga vadakuvalgupulber esindab kõige olulisem täiendus tegelevad regulaarselt kaalu koolituse või vastupanu kasutamise keskmisest. Aga lihtsalt ütleb keegi nad vajavad vadaku valgu pulber ainult lahendab pool probleemi. Üks suurimaid väljakutseid valides vadaku valgu täiendada on lugematu hulk võimalusi.

Vajuta siia osta vadakuvalgu

Vadakuvalk on tähtis

Tänapäeval saad peaaegu mis tahes soovitud – olgu see super-suurusega või mini vannis, eksootilisi maitseid või maitsestamata või valmis juua vadakuvalgu vadakuvalgu. Vadaku valgu pulbrid isegi tulla erinevaid konteinereid, nimelt, tünnid, kotid, kotikest, pudelid ja pappkarpidesse.

Siis on sul eri tüüpi: hüdrolüüsitud, isoleerida ning koondada. Kõik need tegurid mõjutavad ilmselt lõpuks hinda pulbrit seega on kasulik teada mõned olulised tegurid, mis määravad hinna ja kvaliteedi keskmist vadakuvalgupulber.

Mõned praktilised näpunäited võib olla kasulik, kui nad püüavad valida hea kvaliteediga, hinna ja kvaliteedi suhe vadakuvalgu pulber. Esiteks Õpi saama innukas sildi lugeja. Täpsemalt sattuda harjumus lugemise toiteväärtust paneeli parempoolses veerus.

See veerg annab teile makro, sealhulgas valgu sisaldus protsentides. Kui teie peamine eesmärk on raha, ei taha valgu pulber, millel on suur hulk süsivesikuid (st üle 10g / 100g portsjoni). Täiendav süsivesikuid lahjendatakse just teie dollar.

Pigem kui lasta end mõjutada etiketil esemeid, õppida, lugeda ja analüüsida koostisosade loetelus. Tootjad ja edasimüüjad saate öelda kõik nad tahavad konkreetse toote, kuid nad ei valeta, kui tegemist on koostisosa. Pea meeles, koostisosad on loetletud järjekorras.

Lugemine toiteväärtust paneeli ja koostisainete nimekirja hoolikalt, võite teha mõned piisavalt täpsete oletusi teatavate koostisosade summa ja seetõttu vadaku valgu väärtus.

Vajuta siia osta vadakuvalgu

Vadaku valgu

Keskseks küsimuseks on vadakuvalk tüüp. Vadakuvalk kaks suurt liigid on vadakuvalgu kontsentraadist (WPC) ja vadakuvalgu isolaat (WPI). WPC ja WPI valdavalt erinevad nende protsent valgusisaldus, olles kõrgem kaks WPI.

Muu oluline vahe need kaks valkude on kuidas nad töödeldakse "ioonvahetus" ja "cross-voolu microfiltration" kaks major tehnikat. Lõpetuseks vadakuvalgu muude suuremate tüüp on vadaku valgu hüdrolüsaat. Me käsitleme seda allpool põhjalikumalt.

Ioonvahetuskromatograafia

Ioonvahetuskromatograafia on sagedamini kasutatav protsess valmistamisel vadakuvalgu isolaat, mis sisaldab kõrge valgusisaldusega, st > 90%.  Mõned vanemad meetodid ioonvahetus ainus probleem on, et nad kasutavad kõrge temperatuur ja/või saab denatureerimiseks valk happelises. Denatureerimise valk on sarnane muutmine on struktuurne konfiguratsioon – muutes seega mõttetu keha.

Rohkem advacned meetodeid ioonvahetuskromatograafia alates on välja töötatud milles töötab madala temperatuuri happed, et takistada denaturatsioon. Paljud tootjad minema vaeva oma tootes madalal temperatuuril töödeldud ioonivahetus vadakuvalgu isolaat, milles täpsustatakse. Kindlasti vaadata läbi selliste nõuete vadaku proteiini isolaat valides.

Cross-voolu Microfiltration

Muud levinud meetod, millega töötlevad vadakuvalgu on rist-voolu microfiltration (CFM). Erinevalt mõnest vanemate ioonvahetus meetodit CFM toodab denatureerimata valgu. CFM vadakuvalgu isolaat on erinevat profiili vadakuvalgu fraktsioonide.

Eelkõige sisaldab see kõrgem Glükomakropeptiidi (GMP) murd ja madalama beeta-lactoglobulin murd. Uuesti, kasutades seda tüüpi vadakuvalgu nende toode enamik tootjaid teevad Tekemäisillään täpsustades oma etikett ja/või koostisainete nimekirja. Vadakuvalk eri töötlemisviiside kohta lisateabe saamiseks lugege meie artiklit: "Valides the Best valgu täiendada".

Vajuta siia osta vadakuvalgu

Hüdrolüüsitud vadakuvalk

Lühidalt, hüdrolüüsitud vadakuvalk on vadakuvalk, mis on jaotatud palju väiksemaid ketid aminohappeid (st peptiidid). Selle vormi valgu eesmärk on korrata vormi valk on kui ta on läbinud seedetrakt.

Sellest tulenevalt vadaku valgu hüdrolüsaatidest nõuavad vähem seedimist kui WPI ja seetõttu on asunud lihaskoe ja muude kudede väga kiiresti. Koos vadaku valgu hüdrolüsaatidest võtmeteguriks on nende "hüdrolüüsi aste". See omakorda määrab, kuhu valk jaotatakse väiksemad peptiidid kraadi.

Vadaku valgu hüdrolüsaatidest ülima hüdrolüüs on parim suurendada lihaste anabolism, ei saagi praktilisel tasandil; nimelt, mida rangem hüdrolüüsi – suurem toote kibestumist. Uuesti, peate hoolikalt lugeda toote etiketil/teabe ning koostisosade loetelus vadaku valgu hüdrolüsaat kasutada toodet liigi määratlemiseks.

Nagu tavaliselt juhtub kõik premium koostisosa, lähevad tootjad sageli hätta ning täpsustades toote etikett sisaldab vadaku valgu hüdrolüsaat kõrge temperatuuriga hüdrolüüsi. Sest hea mõju lihaskasvu ja sissenõudmine ning täiendava töötlusetappide vadaku valgu hüdrolüsaatidest on üldiselt kallimad kui vadaku valgu isolaadid ja vadaku valgukontsentraatide.

Vajuta siia osta vadakuvalgu

Vadaku valgu liik ja hinnavõrdluse

Ülaltoodud Harjutus annab hea näide sellest, kuidas vadaku valgu toruliitmikuliikide hind võib oluliselt erineda. Seetõttu on oluline on kujutlus sellest, mida sa pärast vadaku valgu ostmisel.

Kui ostu on suuresti tingitud väärtuse, siis ostes hoolikalt, Võite kiirenemist vadaku proteiini kontsentraat, mis on suhteliselt kõrge valgu kontsentratsioon ja valgu kvaliteet hea hinnaga. Vastupidi, kui kvaliteet on teie peamine mure, vadaku valgu hüdrolüsaatidest on parimad, kuid pidage mind sa maksab palju rohkem grammi valku kvaliteetne vadaku valgu hüdrolüsaat.

Loomulikult vadaku valgu isolaate on kompromissi ja seega kõige populaarsem. Poolt shopping ümber saan hea vadakuvalgu isolaat, väga hea kvaliteet denatureerimata valgu suur sisaldus for $50-$70 vannis. Pea meeles, et ekstra punkte nagu Vitamiinid/Mineraalid, aminos, kreatiini ja süsivesikuid jne lahjendatakse valgu nii saad vähem valku oma dollari.

Vajuta siia osta vadakuvalgu

Vadaku valgu liik ja kohaldamine

Järgmine küsimus on: "milline on teie sihtotstarbeliseks kasutamiseks vadaku valgu täiendada". Kui see on lihtsalt suurendada kvaliteedi valgusisaldus suurenenud puutumatuse, üldise tervise ja lihasmassi säilitamist oma toitumist, siis vadaku proteiini kontsentraat on suur soodsam variant.

Vastupidi kui te kavatsete kasutada vadaku valgu täiendada tõsta oma jõutreeninguga, siis isoleerib vadakuvalgu ja hüdrolüsaate on parim.

Paljud vadaku valgu pulbrid sisaldavad kõigi suuremate vadakuvalkude sadestumisest, nimelt vadakuvalgu kontsentraadist, vadaku proteiini isolaat ja vadaku valgu hüdrolüsaat segusid. Valkudest on kõige paremini suurendada kvaliteedi valgu tarbimist, sealhulgas Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard ja Dymatize toitumine Elite vadaku populaarne näiteid.

Segatud vadakuvalgupulber valides pea meeles koostisainete on loetletud järjekorras kogus väheneb ja pidage meeles, et vadakuvalk hinnalangused järjekorras: hüdrolüsaat, isoleeritud ja kontsentraat. See peaks aitama teil dešifreerida oma parima hinna ja raha segatud vadakuvalgupulber.

Kui hind on sekundaarne oma treeninguga seotud eesmärke, siis juhtida selge ja segud, mis sisaldavad vadakuvalgu kontsentraadist, kui vadaku proteiini kontsentraat on üks uuema põlvkonna tüübid, mis sisaldab di-, tri- ja oligopeptiidid peptiidid. Selline vadaku valgukontsentraatide on tüüpiliselt loetletud "risti voolu mikrofiltreeritud ja/või ultrafiltreeritud vadakuvalgu kontsentraat".

Elementaarse toitumine WPI, Maxs WPI ja Redback kiiret WPI toodete näited puhtast vadaku proteiini isolaat pulbrid, on pärast koolitust kõige paremini sobivad. Võite ka nagu Optimum Nutrition Platinum Hydro vadak, Maxs Reload HGF ja BNRG Proto vadaku esindavad premium treeningujärgne vadakuvalkude sadestumisest sisaldavad ainult vadaku valgu hüdrolüsaat. Need vadakuvalkude sadestumisest teile kõige tugev anaboolne stiimul tõsta oma jõutreeninguga.

Vajuta siia osta vadakuvalgu

Kokkuvõte

Nii kui alustada oma uue fitness režiimi ja sisestage vadakuvalgu maailma aega lugeda toitumine paneelid ja koostisosade hoolikalt, eriti kui oled eelarve. Püüa kindlaks peamine põhjus, miks soovite vadakuvalk, st suurendada kvaliteedi valgu omastamine, söögikorra asendaja, rasva kadu või parandada lihaste kasu oma jõutreeninguga.

Meie veebileht sisaldab laia valikut vadaku valgukontsentraatide ja vadaku valgu isolaate valida toodete täielikud kirjeldused, toitumisalane teave, pulbri grammi pealt ja pealt teenida valku.

Hinnad, on märkimisväärne hulk, nii võttes aega, et vaadata kogu teabe hoolikalt, potentsiaalselt salvestage endale palju raha ja parim uudis on see, et see ei ole alati tähendama olulist kompromissi kvaliteedi.

Vajuta siia osta vadakuvalgu