Kur Nopirkt Sūkalu Olbaltumvielu Papildināt?


Kur Nopirkt Sūkalu Olbaltumvielu Papildināt?Jūs esat tikko veikts drosmīgs lēmums pievienoties ar savu vietējo vingrošanas zāle un sākt dažu regulāru svars apmācība ar mērķi saņemt atpakaļ formu. Pēc pāris nedēļām jūs dažus draugus un ātri apgūt visvairāk izmanto sava veida papildinājumu kopā ar savu mācību.

Ar mazliet Zondēšanas jūs uzzināt, ka lielākā daļa, šķiet, ir kaut kāda veida protein Papildinājums ar sūkalu olbaltumvielu ir vispopulārākais. Ja tu esi gluži tāds pats kā vidējo rādītāju; jums nav kaudze naudas spēlēt aptuveni ar, kad runa ir par iepirkuma bagātinātājiem. Tātad, ja jūs gatavojaties pirkt sūkalu proteīna pulveris savietojama vēlaties, finansiālo izdevīgumu un kvalitāti savietojama kas begs jautājums; kāds ir labākais sūkalu proteīna pulveris?

Lielākā daļa uzdevumā zinātnieku, dietologiem un fitnesa profesionāļiem vienojas labas kvalitātes sūkalu proteīna pulveris apzīmē svarīgāko piemaksas par vidusmēra indivīdam nodarbojas regulāri svara apmācību vai pretestības uzdevumā. Bet tikai stāsta, kāds tiem nepieciešams, sūkalu proteīna pulveris atrisina tikai pusi viņu problēma. Viena no lielākajām problēmām, izvēloties sūkalu olbaltumvielu papildināt ir daudz dažādas opcijas, kas pieejamas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Whey Protein

Sūkalu olbaltumvielu ir svarīga

Mūsdienās gandrīz jums var neatkarīgi vēlaties-tas būtu super lieluma vai mazā vanna, eksotisku garšu vai samērcēts vai gatavs dzēriens sūkalu olbaltumvielu sūkalu proteīnu. Sūkalu proteīna pulveris vēl nāk diapazonā no konteineriem, proti, toveri, somas, smaržvielām, pudeles un kartona kastēs.

Tad tev ir dažāda: hidrolizēti, izolēt un koncentrēties. Visi šie faktori acīmredzot ietekmēt pulvera gala cenu, tāpēc ir noderīgi zināt, daži galvenie faktori, kas nosaka vidējo sūkalu proteīna pulveris kvalitāti un vērtību.

Dažas praktiskas norādes var būt noderīga, mēģinot izvēlēties labas kvalitātes, vērtības naudas sūkalu proteīna pulveris. Pirmkārt, mācītos kļūt etiķete avid lasītājs. Konkrētāk, nokļūst ieradums, lasīšanas uztura paneļa labajā slejā.

Šajā ailē ir minēts makrobarības vielu, ieskaitot olbaltumvielu saturu procentos. Ja jūsu galvenais mērķis ir naudas vērtību, tad jūs nevēlaties olbaltumvielu pulveris, kas ir augsta līmeņa ogļhidrātiem (t.i., vairāk nekā 10g uz 100g porciju). Tikai papildu carbs atšķaida savu dolāru.

Drīzāk nekā ietekmēties piederumiem, uz etiķetes, iemācīties lasīt un analizēt sastāvdaļu sarakstā. Ražotāji un izplatītāji var teikt visu viņi vēlas par konkrētu produktu, bet viņi nevar gulēt, kad runa ir par sastāvdaļu. Atcerieties, ka sastāvdaļas ir uzskaitīti dilstošā secībā.

Tāpēc, uzmanīgi izlasot uztura panelis un sastāvdaļu sarakstā, jūs varat veikt dažas pamatoti pareiziem pieņēmumiem par dažu sastāvdaļu daudzumu un tādējādi sūkalu olbaltumvielu vērtība.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Whey Protein

Sūkalu olbaltumvielu veidiem

Galvenais risināmais jautājums ir veids sūkalu proteīnu. Divas galvenās sūkalu olbaltumvielu veidi sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC) un sūkalu proteīna izolāts (WPI). WPC un WPI pārsvarā atšķiras to procentuālo proteīnu saturu ar WPI, ņemot lielāko no abiem.

Citiem galvenā atšķirība starp šīm divām olbaltumvielas ir, kā tie tiek apstrādāti ar "jonu apmaiņas" un "pārrobežu plūsmas microfiltration" divas galvenās metodes. Visbeidzot, citu galveno veidu sūkalu olbaltumvielu ir sūkalu proteīnu hidrolizāti. Mēs apspriedīs to turpmākajā tekstā.

Jonu apmaiņas hromatogrāfiju

Jonu apmaiņas hromatogrāfiju ir visbiežāk izmantotās process ražot sūkalu proteīna izolāts, kas satur augstu proteīnu, t.i. > 90 %.  Vienīgā problēma ar dažiem vecākiem jonu apmaiņas metodes, ir tas, ka viņi izmantot augsta temperatūra un/vai skābi, kas var denaturētu olbaltumvielu. Denaturēšanas proteīns ir līdzīgi maiņa ir strukturālo konfigurācijas – tādējādi padarot to nederīgu struktūrai.

Vairāk advacned jonu apmaiņas hromatogrāfijas metodes ir kopš izstrādātas kuros nodarbinātas zemas temperatūras/skābes, lai novērstu denaturācija. Daudzi ražotāji iet uz nepatikšanas, norādot, ka viņu produkts satur "aukstuma" pārstrādātu jonu apmaiņas sūkalu proteīna izolāts. Būt pārliecināti, pievērsiet uzmanību šādiem prasījumiem izvēloties sūkalu proteīna izolāts.

Pārrobežu plūsmas Microfiltration

Kopējās metodes izmanto, lai apstrādātu sūkalu olbaltumvielu ir pārrobežu plūsmas microfiltration (CFM). Atšķirībā no dažiem vecākiem jonu apmaiņas metodes, CFM ražo nedenaturētu protein. CFM sūkalu proteīna izolāts ir arī savs profils sūkalu olbaltumvielu frakcijas.

Jo īpaši tajā augstāku Glikomakropeptīda (GMP) frakcijas un zemāku beta-lactoglobulin frakcijas. Atkal, lielākā daļa ražotāju, kas savu produktu, izmantojot šāda veida sūkalu olbaltumvielu padarīt punkts norāda uz etiķetes un/vai sastāvdaļu sarakstam. Lai iegūtu plašāku informāciju par dažādām apstrādes paņēmieni sūkalu olbaltumvielu, lūdzu, skatiet mūsu rakstu: "Labākais Protein Papildinājums izvēloties".

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Whey Protein

Hidrolizētus Whey Protein

In Īsumā, hidrolizētus sūkalu olbaltumvielu ir sūkalu olbaltumvielu, kas ir iedalīta daudz mazāku ķēžu aminoskābes (t.i., peptīdus). Šāda veida proteīna ir paredzēts atkārtot formu proteīns ir pēc tam, kad tā izgājusi caur kuņģa-zarnu trakta.

Attiecīgi sūkalu olbaltumvielu hidrolizātiem prasa mazāk nekā WPI gremošanu, un tāpēc tiek ņemts muskuļu un citu audu ļoti ātri. Viņu "pakāpe hidrolīzes" ir galvenais faktors, ar sūkalu olbaltumvielu hidrolizāti. Tas savukārt nosaka pakāpi, kurai olbaltumvielas iedala šādi mazāku peptīdi.

Kamēr sūkalu olbaltumvielu hidrolizātiem ar augstu hidrolīze ir vislabāk, ja ir runa, lai maksimāli palielinātu anabolism muskuļu, tur ir nozvejas praktiskā līmenī; proti, jo augstāka pakāpe hidrolīze-augstāku produkta rūgtums. Atkal, jums vajadzēs rūpīgi izlasiet produkta un etiķešu informācija, kā arī sastāvdaļu sarakstu, lai noteiktu sūkalu olbaltumvielu hidrolizāta izmanto produkta veidu.

Kā tas parasti notiek ar jebkuras piemaksas sastāvdaļa, ražotāji bieži iet uz problēmas norāda uz produkta etiķetes tā satur sūkalu olbaltumvielu hidrolizāta ar augstas pakāpes hidrolīzes. Tās priekšnieks ietekmes dēļ uz muskuļu augšanu un atgūšanu, kā arī papildu apstrādes soļus, sūkalu olbaltumvielu hidrolizātiem ir parasti dārgākas nekā sūkalu proteīna izolātu un sūkalu olbaltumvielu koncentrāti.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Whey Protein

Sūkalu proteīnu veidu un cenu salīdzinājums

Iepriekšminēto uzdevumā sniedz labu piemēru kā dažāda veida sūkalu olbaltumvielu cenas var ievērojami atšķirties. Tādēļ ir svarīgi, ka jums ir kāda ideja par to, ko jūs pēc iegādājoties sūkalu olbaltumvielu.

Ja jūsu pirkums ir lielā mērā diktē vērtība, tad iepirkšanās uzmanīgi, jūs varat uzņemt sūkalu olbaltumvielu koncentrāts, kas ir samērā augstu olbaltumvielu koncentrāciju un proteīna kvalitātes par lielu cenu. Savukārt, ja jūsu galvenās rūpes ir kvalitāte, sūkalu olbaltumvielu hidrolizāti ir labākais, bet paturiet prātā, jūs maksās daudz vairāk gramā olbaltumvielu labas kvalitātes sūkalu olbaltumvielu hidrolizāti.

Protams, sūkalu proteīna izolātu ir vidusceļš un tādēļ populārākais. Iepirkšanās apkārt jūs varat iegūt labu sūkalu olbaltumvielu elektroenerģiju, ar lielisku kvalitāti nedenaturētajiem protein pie augstas koncentrācijas starp $50 un $70 pie vannas. Vienkārši ir jāapzinās, ka papildu vienumus, piemēram, vitamīnu/minerālu, aminos, Kreatīns, carbs u.c. atšķaida olbaltumvielas tā jums mazāk olbaltumvielu jūsu dolāru.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Whey Protein

Sūkalu olbaltumvielu tipu un programmu

Nākamais jautājums ir: "kāda ir jūsu īpašās paredzētā sūkalu olbaltumvielu papildināt". Ja tas ir vienkārši palielināt kvalitātes olbaltumvielu saturu savā uzturā, paaugstinātu imunitāti, vispārējais veselības stāvoklis un muskuļu masas uzturēšanu, sūkalu olbaltumvielu koncentrāts ir liela vērtība naudas iespējas.

Savukārt ja jūs plānojat izmantot sūkalu olbaltumvielu papildināt paplašināt jūsu svars apmācība, tad sūkalu proteīna izolātu un hidrolizātus ir vislabākais.

Daudzi sūkalu proteīna pulveris satur visas galvenās sūkalu olbaltumvielas, proti, sūkalu olbaltumvielu koncentrāts, sūkalu proteīna izolāts un sūkalu olbaltumvielu hidrolizāta maisījumus. Šādas olbaltumvielas ir vislabāk piemērota, veicinot kvalitātes proteīnu uzņemšanu ar daži populāri piemēri, tostarp Optimum Nutrition 100 % sūkalu zelta standarts un Dymatize uztura Elite sūkalas.

Izvēloties sajaukta sūkalu proteīna pulveris, tikai jāatceras, ka sastāvdaļu saraksts ir sakārtots pēc daudzuma samazināšanās un paturēt prātā, ka sūkalu olbaltumvielu cena samazinās tādā secībā: hidrolizāta, izolēt un koncentrāts. Tas palīdzēs jums atšifrēt savu labāko vērtību naudas sajaukta sūkalu proteīna pulveris.

Ja cena ir sekundāra savus mācību mērķus, pēc tam izvairīties no maisījumiem sūkalu olbaltumvielu koncentrātu, ja vien sūkalu olbaltumvielu koncentrāts ir viens no jaunākās paaudzes tipi, kas satur di, tri un oligo peptīdi. Šāda sūkalu olbaltumvielu koncentrāti parasti ir uzrādīti kā "pārrobežu plūsmas mikrofiltrētu un/vai ultrafiltrēta sūkalu olbaltumvielu koncentrāts".

Produktiem, piemēram, elementāra uztura WPI, Maxs WPI un Redback strauju WPI ir tīra sūkalu olbaltumvielu elektroenerģiju pulveri, kas ir vislabāk piemērota, lai pēc mācību piemēri. Alternatīvi produkti, piemēram, Optimum Nutrition Platinum Hydro sūkalas, Maxs pārlādēt HGF un BNRG Proto sūkalu pārstāvēt piemaksu pēc treniņa sūkalu olbaltumvielas, kas satur tikai sūkalu olbaltumvielu hidrolizāti. Šie sūkalu olbaltumvielas sniedz spēcīgākajiem anaboliskas stimuls, lai palielinātu svaru apmācības.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Whey Protein

Kopsavilkums

Tā kā jūs uzsākt savu jauno sporta režīmu un stājas pasaulē sūkalu olbaltumvielu, nepieciešams laiks, lai uztura paneļiem un sastāvdaļas uzmanīgi izlasiet, it īpaši, ja jūs par budžetu. Mēģināt noteikt, galvenais iemesls, kāpēc vēlaties, sūkalu olbaltumvielu, t.i. palielināt savu kvalitātes proteīnu uzņemšanu, miltu Nomaiņa, tauku zaudējumu vai uzlabot muskuļu guvumi no svara apmācību.

Mūsu tīmekļa vietne satur plašu klāstu gan sūkalu olbaltumvielu koncentrāti un sūkalu proteīna izolātu no kuriem izvēlēties, ar pilnu produktu apraksti, informācija par uzturvērtību, gramā pulvera izmaksām un pašizmaksu olbaltumvielu kalpot.

Tāpēc ņemot laiks, lai rūpīgi pārskatīt visu informāciju, jūs varat iespējams saglabāt sevi daudz naudas un labā ziņa ir tā, ka tas ne vienmēr ir nozīmē nozīmīgu kompromisu kvalitātes, cenas, ir virkne ievērojamu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Whey Protein