Kur įsigyti Išrūgų Baltymų Papildymas?


Kur įsigyti Išrūgų Baltymų Papildymas?Ką tik pateikė drąsų sprendimą prisijunkite su savo vietos treniruoklių salė ir pradėti kai kurių reguliariai svorio mokymo tikslas – grįžti į formą. Po kelių savaičių jūs padaryti keletą draugų ir greitai sužinoti, kad dauguma naudoja tam tikros rūšies papildyti kartu su jų mokymu.

Su mažai daugiau zondavimo jums sužinoti, kad dauguma, atrodo, būti kokios nors rūšies baltymų papildymas, su išrūgų baltymai yra labiausiai populiarus. Jei jūs tik kaip vidurkis; Jūs neturite pinigų žaisti aplink su kai ateina pirkti papildai kamino. Taigi, jei jūs ketinate pirkti išrūgų baltyminiai milteliai – vertės ir kokybės – kuris kyla klausimas; Kas yra geriausias išrūgų baltyminiai milteliai?

Dauguma naudotis mokslininkų, mitybos ir sporto specialistų sutinka geros kokybės išrūgų baltyminiai milteliai yra labiausiai svarbu papildyti kad vidutinis asmuo užsiima reguliariai svorio mokymo ar pasipriešinimo pratimai. Bet tiesiog pasakoja ką nors jie turi išrūgų baltyminiai milteliai tik sprendžia pusę jų problema. Vienas iš didžiausių iššūkių renkantis išrūgų baltymų papildymas yra daug variantų.

Spauskite čia Norėdami pirkti išrūgų baltymų

Išrūgų baltymai yra svarbu

Šiais laikais beveik galite gauti bet norite-Super dydžio arba mini vonia, egzotinių skonių ar bekvapiu arba paruoštas gėrimas išrūgų baltymų išrūgų baltymų. Išrūgų baltymų milteliai net būna įvairių konteinerių, t. y., kubilai, krepšiai, maišeliuose, buteliai ir kartonines dėžes.

Tada jūs turite įvairių tipų: hidrolizuoti, izoliatas ir koncentratas. Visi šie veiksniai akivaizdžiai įtakos pabaigos kaina miltelių, todėl naudinga žinoti kai kurie iš pagrindinių veiksnių, nustatyti vertę ir kokybę, vidutinis išrūgų baltyminiai milteliai.

Keletas praktinių patarimų gali būti naudinga, kai bando pasirinkti geros kokybės, vertė už pinigus išrūgų baltyminiai milteliai. Pirma, Sužinokite, kaip tapti aistringas etiketės skaitytojas. Tiksliau, patekti į įprotį skaityti dešiniojoje skiltyje maisto grupės.

Šiame stulpelyje suteikia jums makroelementų, įskaitant baltymų kiekio procento. Jei jūsų pagrindinis tikslas yra vertė už pinigus, tada jūs nenorite baltymų milteliai, kurie turi aukštą angliavandenių (t. y. daugiau kaip 10g / 100g porcijai). Papildomas angliavandenių tiesiog skiesti savo doleris.

O ne nesivadovaudamas atributika ant etiketės, mokytis skaityti ir analizuoti ingredientų sąraše. Gamintojai ir platintojai gali pasakyti visi jie nori apie tam tikrą produktą, bet jie negali priklausyti kai kalbama apie ingredientus. Atminkite, kad Ingredientai išvardijami mažėjančia tvarka.

Taigi atidžiai skaitant specialios paskirties grupės ir sudedamųjų dalių sąraše, jūs galite padaryti keletą gana tikslias prielaidų apie tam tikrų ingredientų kiekis ir todėl išrūgų baltymų vertė.

Spauskite čia Norėdami pirkti išrūgų baltymų

Išrūgų baltymų rūšių

Kitas pagrindinis klausimas – kokio pobūdžio išrūgų baltymų. Dviejų pagrindinių tipų išrūgų baltymai yra išrūgų baltymų koncentratas (DPK) ir išrūgų baltymų izoliatas (WPI). WPC ir MIP daugiausia skiriasi jų procentas baltymų kiekis, su MIP turintys didesnis iš dviejų.

Kitas pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų baltymų yra kaip jie yra tvarkomi su "jonų mainų" ir "cross-flow microfiltration" du pagrindiniai būdai. Galiausiai, kitų pagrindinių tipo, išrūgų baltymai yra išrūgų baltymų hidrolizatas. Mes šį klausimą toliau.

Jonų mainų chromatografija

Jonų mainų chromatografija yra dažniausiai naudojamas procesas pagaminti išrūgų baltymų izoliatas, kuriame yra didelė baltymų, t. y. > 90 %.  Vienintelė problema su kai kuriuos vyresnio amžiaus jonų mainų metodus, kad jie naudoti aukštos temperatūros ir (arba) rūgšties, kuri gali denatūruoti baltymai. Baltymų denatūruojama frančizei keitimas yra struktūrinių konfigūracijos – tokiu būdu padaryti jis nenaudingas organizmui.

Daugiau advacned jonų mainų chromatografijos nuo buvo sukurti metodai, kuriose dirba taip, kad denatūravimo, žemos temperatūros rūgštys. Daugelis gamintojų eiti į bėdą kurioje nurodoma, kad jų produktas yra "žemos temperatūros" perdirbtų jonų-mainų išrūgų baltymų izoliatas. Reikia saugotis tokių reikalavimų renkantis išrūgų baltymų izoliatas.

Kryžminio srauto Microfiltration

Kitas paplitęs metodas, naudojamas apdoroti išrūgų baltymai yra kryžminio srauto microfiltration (CFM). Skirtingai nuo kai kurių senesnių jonų mainų metodai, CFM gamina neperdirbtų baltymų. CFM išrūgų baltymų izoliatas taip pat turi kitą profilį išrūgų baltymų frakcijų.

Visų pirma, jame yra aukštesnio lygio Glikomakropeptido (GMP) frakcijos ir mažesnis beta-lactoglobulin frakcija. Dar kartą, dauguma gamintojų naudojant šios rūšies išrūgų baltymų savo produktą padaryti punkte nurodyti jį į savo etiketę ir (arba) ingredientas sąrašą. Daugiau informacijos apie skirtingas perdirbimo metodus, išrūgų baltymai, prašome žiūrėti mūsų straipsnyje: "Pasirinkti the geriausias baltymų papildas".

Spauskite čia Norėdami pirkti išrūgų baltymų

Hidrolizuoti išrūgų baltymai

Trumpai tariant, hidrolizuoti išrūgų baltymai yra išrūgų baltymas, kuris buvo suskirstyti į daug mažesnių grandinės amino rūgščių (t. y. peptidai). Šios rūšies baltymų skirti atkartoti formą baltymo yra kai ji praėjo per virškinimo traktą.

Atitinkamai, išrūgų baltymų hidrolizatų reikalauja mažiau virškinimą nei MIP, todėl yra įtrauktas į raumenų ir kitų audinių labai greitai. Pagrindinis veiksnys su išrūgų baltymų hidrolizatų, yra jų "hidrolizės laipsnis". Tai savo ruožtu lemia laipsnis, kuriai baltymų yra suskirstyti į mažesnius peptidus.

Nors išrūgų baltymų hidrolizatų su didžiuliu hidrolizės yra geriausias, kai kalbama apie maksimaliai padidinti raumenų anabolizmą, yra sugavimo praktinių lygiu; būtent, kuo didesnis hidrolizės – laipsnis tuo didesnis prekės kartumo. Vėl, jums reikia atidžiai perskaityti produkto etiketės/informacija, taip pat sudedamųjų dalių sąraše išrūgų baltymų hidrolizatas naudojamas produkto rūšiai nustatyti.

Kaip paprastai yra bet kuri premium sudedamoji dalis, gamintojai dažnai pateks į bėdą nurodant produkto etiketėje, kad jame yra išrūgų baltymų hidrolizatas aukštos-laipsnį hidrolizės. Dėl savo aukščiausios poveikio raumenų augimą ir atkūrimo, taip pat papildomo apdorojimo etapus, išrūgų baltymų hidrolizatų yra brangesnis nei išrūgų baltymų izoliatų ir išrūgų baltymų koncentratų.

Spauskite čia Norėdami pirkti išrūgų baltymų

Išrūgų baltymų rūšis ir kainų palyginimas

Aukščiau naudotis suteikia geras pavyzdys, kaip įvairių rūšių išrūgų baltymų kaina gali gerokai skirtis. Todėl svarbu, kad jūs turite minčių, ką jūs po, kai perkama išrūgų baltymų.

Jei jūsų pirkimo iš esmės padiktavo reikšmę, tada iš parduotuvių atidžiai, galite pasiimti išrūgų baltymų koncentratas, kuris yra pakankamai didelis baltymų koncentracija ir baltymų kokybė už puikią kainą. Priešingai, jei kokybė yra jūsų pagrindinis rūpestis, išrūgų baltymų hidrolizatų yra geriausias, bet atminkite, tai jums bus mokėti daug daugiau vienam gramui baltymų už geros kokybės išrūgų baltymų hidrolizatas.

Žinoma, išrūgų baltymų izoliatų yra vidurio kelio ir todėl labiausiai populiarus. Apsipirkti jūs galite gauti gerą išrūgų baltymų izoliatas, su labai geros kokybės nedenatūruoti baltymų, didelės koncentracijos, nuo $50 iki $70 ne vonia. Tiesiog reikia žinoti, kad papildomų daiktų, pavyzdžiui vitaminai/mineralai, aminos, kreatino, angliavandenių ir tt skiesti baltymų, gausite mažiau baltymų už dolerį.

Spauskite čia Norėdami pirkti išrūgų baltymų

Išrūgų baltymų rūšis ir taikymas

Kitas klausimas yra: "koks jūsų konkrečios paskirties jūsų išrūgų baltymų papildymas". Jei tai tiesiog padidinti kokybės baltymų dietos didesnį imunitetą, bendrą sveikatos būklę ir raumenų masės, tada išrūgų baltymų koncentratas yra didelę vertę už pinigus variantas.

Priešingai jei jūs ketinate naudoti išrūgų baltymų papildas plėsti savo svorio mokymo, tada išrūgų baltymų izoliatų ir hidrolizatų yra geriausias.

Daug išrūgų baltymų milteliai yra mišiniai visų pagrindinių išrūgų baltymų, t. y. išrūgų baltymų koncentratas, išrūgų baltymų izoliatas ir išrūgų baltymų hidrolizatas. Tokių baltymų yra geriausiai tinka didinti kokybės baltymų suvartojimą, o kai kurie Populiarūs pavyzdžiai įskaitant optimalų mitybos 100 % išrūgų aukso standarto ir Dymatize mitybos Elite Whey.

Renkantis sumaišytas išrūgų baltyminiai milteliai, tik nepamirškite, kad ingredientai yra išvardyti pagal mažėja kiekio ir Atminkite, kad išrūgų baltymų kaina sumažėja tvarka: hidrolizatai, izoliatas ir koncentratas. Tai turėtų padėti jums iššifruoti savo geriausią vertę už pinigus sumaišytas išrūgų baltyminiai milteliai.

Jei kaina yra antrinė mokymo tikslai, tada vadovauti išvalykite apie mišiniais, kuriuose yra išrūgų baltymų koncentratas, nebent išrūgų baltymų koncentrato yra vienas iš naujesnės kartos tipai, kuriame yra di ir tri Oligonukleotidiniai peptidus. Toks išrūgų baltymų koncentratai paprastai išdėstomi kaip "kryžminio srauto mikrofiltru filtruoto ir (arba) košto išrūgų baltymų koncentratas".

Produktų, tokių kaip atominis mityba MIP, valerijuso MIP ir Redback greitai MIP pavyzdžiai grynas išrūgų baltymų izoliatas milteliai, kad geriausiai turėti po mokymo. Kita vertus, produktų, tokių kaip optimalus mitybos Platinum vandens išrūgų, valerijuso perkrauti Kristina ir BNRG Proto išrūgų atstovauti premium po treniruotės išrūgų baltymų turintys tik išrūgų baltymų hidrolizatas. Šiuos išrūgų baltymus suteikti jums labiausiai stiprus anabolinis paskata, kad padidinti savo svorio mokymas.

Spauskite čia Norėdami pirkti išrūgų baltymų

Santrauka

Taigi kaip jums pradėti savo naują fitneso režimas ir patekti į pasaulio išrūgų baltymų, imtis laiko skaityti visus mitybos panelių ir sudedamųjų dalių atidžiai, ypač jei jūs dėl biudžeto. Bando nustatyti pagrindinė priežastis, kodėl norite išrūgų baltymas, t. y. padidinti savo kokybės baltymų suvartojimą, vartojimo, riebalų nuostolių ar pagerinti raumenų pelnas, gaunamas iš jūsų svorio mokymas.

Mūsų svetainėje yra įvairiausios išrūgų baltymų koncentratų ir išrūgų baltymų izoliatų pasirinkti, su produktų aprašymas, maistinė, kaina už gramą miltelių ir mokesčio už tarnauti baltymų.

Yra daug įvairių kainų, kad atsižvelgiant į laiko atidžiai peržvelgti visą informaciją, jums gali potencialiai sutaupyti sau daug pinigų ir geriausias naujienos yra tai, kad tai ne visada turi tai didelis kompromisas kokybės.

Spauskite čia Norėdami pirkti išrūgų baltymų