Kuidas Vähendada Meeste Rindade Suurus?


Kuidas Vähendada Meeste Rindade Suurus?Laienenud rinnad meestel võib põhjustada mitmeid asju. Esimesed kaks, mis pähe tulevad on Hormoonasendusravi häireid ja ülekaalulisus.

On põhjusi, miks mees võis mees rind. Esimene on meditsiiniline seisund.

Kliiniline günekomastia — mees rindade suurenemine – põhjuseks võivad olla hormonaalsed häired või kõrgenenud östrogeeni ja alandas testosterooni.

See ei ole tavaliselt tõsine probleem ja võib ära minna omal. Aga kui arvate, et teil on günekomastia ja jätkuvalt püsida, tuleks külastada arsti teada, kui ravimeid või operatsiooni aitab.

Vajuta siia, et osta Gynexin ametlik kodulehekülg

Kuidas vähendada meeste rindade suurus?

Koristada oma dieeti

Esimene asi, mida teha on saada lahti kõik rämpstoitu, kiirtoit ja kõrge rasvasisaldusega toidud oma dieeti, sealhulgas kõike, mis on sügav praetud, kõrgelt töödeldud, ülimalt rafineeritud ja kõrge küllastunud rasva. Süüa puuvilju, köögivilju, täisteratooteid ja taine valguallikatel ja juua palju vett.

Günekomastia on haruldane hormoonide tasakaalust täiskasvanute ja noorukite mehed mis põhjustab rinnanäärme kude arendada nii, et on sarnane rinnanäärme kude naistel leitud.

Postisaadetiste täiskasvanute või vanemate teens, see võib olla märk mõne tõsise tervishoiu haigust nagu vähk hüpofüüsi, adrenal gland(s) või munandid. Noored teismelised on tavaliselt ajutine probleem põhjustatud hormoonide muutused seotud puberteeti.

Kas mõned cardio.

Teha aeroobsed harjutused 3-4 korda nädalas 45-60 minutit. See võib olla sörkimine, jalgrattasõit, ujumine, Sõudmine, treppide astumas või midagi leida nauditav.

Vajuta siia, et osta Gynexin ametlik kodulehekülg
Kas pushups.

Töötavad lihased rindkere ehitab rinnus, lömastab rindkere ja ka mõned kaloreid põletada, sest lihas on metaboolselt aktiivne. Lamada kõhuli. Koht käed kõrval oma õlad põlved kõverdatud. Hoida keha sirge kui surute oma keha õhku kuni käed lock välja. Nüüd aeglaselt madalam ennast kuni olete lihtsalt maapinnast ja korrata.

Kas Pink pressid.

Vastutama turvalisuse hammas Baar treening pingile. Koht käed just viimase õla laius peale. Tõstke baari ja käed ulatuma keha üle rindkere. Aeglaselt alumine riba, kuni see on umbes tollise üle oma rinnale. Tõstke see tagasi üles ja tee kordust seerias.

Vt plastist kirurg.

Saad operatsiooni eemaldada pehme ambulatoorse korras. Kui kude on rasva, Rasvaimu teha. Kui kude on kindel, see on väljalõigatud ja eemaldada.

Tehke arsti vastuvõtule.

Günekomastia on seisund, kui tasakaalus östrogeeni ja testosterooni mehekeha, mille tulemuseks on rindade suurenemine. Võib arst kirjutada ravimeid, mis aitavad tasakaalustada oma hormoonide taset.

Vajuta siia, et osta Gynexin ametlik kodulehekülg
Teha push ups lihtsam, alustage oma käed tabel, tooli või kasti. Hoidke töö teed allapoole kuni jõuad põrandale. Teine lihtsam muudatus on alustada oma põlved põrandal. Saab teha bench pressid dumbells Pink või Šveitsi pall.

Ärge unustage hinge korralikult tehes rinnus harjutusi. Piirkoguste osa hingata ja välja hingama ning pingutuse. Läbilaskmiseks medicine ball rinnal kui sul ei ole partner, kasutage seina. Veenduge, et see on tahke ploki seina nagu betoon või tuhaplokk.

Surumine mõjuvam mees rindkere piirkonda kasutada laiemat haaret nii, et sa oled keskendudes peamiselt käsi. Selle asemel laiendada oma haaret oma biitseps, triceps, rinna majors väga kasulik ja mõnel juhul oma ülemise kõhu piirkonnas sõltuvalt sellest, kui lai oma grip on.

Vajuta siia, et osta Gynexin ametlik kodulehekülg
Kuidas Vähendada Meeste Rindade Suurus?