Kreatyna W Proszku Suplement Opinie


Kreatyna jest substancją chemiczną, która zazwyczaj znajduje się w ciele, głównie w mięśniach. To jest wydane przez organ i może być również otrzymana od niektórych pokarmów. Mięso i ryby są dobrym źródłem kreatyny. Kreatyna może być również w laboratorium.

Kreatyna jest najczęściej używany do poprawy wydajności ćwiczeń i zwiększenie masy mięśniowej sportowców i osób starszych. Istnieje kilka nauka wspieranie stosowania kreatyny w poprawie wyników sportowych młodych, zdrowych ludzi podczas krótkich wysokiej intensywności działań takich jak Sprint.

Ale starszych nie wydają się korzystne. Kreatyna nie wydaje się do poprawy wytrzymałości lub ciała skład u osób powyżej 60.

Kliknij tutaj, aby kupić kreatyny w proszku suplement

Co to jest dodatek proszku kreatyny?

Kreatyna W Proszku Suplement OpinieStosowania kreatyny jest powszechne wśród sportowców zawodowych i amatorów i została uznana przez znanych sportowców, takich jak Mark McGuire, Sammy Sosa i John Elway.

W następstwie stwierdzenia, że roztwór węglowodanów dalsze zwiększa poziom kreatyny mięśni, więcej niż Kreatyna samodzielnie, Kreatyna napoje sportowe stały się popularne.

Kreatyna jest dozwolone przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski, National Collegiate Athletic Association (NCAA) i sportu zawodowego. Jednak NCAA już pozwala na uczelnie do zasilania kreatyny do swoich uczniów ze szkoły funduszy.

Studenci są dozwolone, aby kupić kreatyny własnej i NCAA ma żadnych planów, aby zakaz kreatyny, chyba że medyczne wskazują, że jest to szkodliwe. Z bieżącej metody testowania wykrywanie stosowania uzupełniającego kreatyny nie byłoby możliwe.

Oprócz poprawy wyników sportowych, Kreatyna jest używany dla zastoinowa niewydolność serca (CHF), depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej, Choroba Parkinsona, choroby mięśni i nerwów, choroby oczu o nazwie wirować zanik i wysoki poziom cholesterolu. Służy ona również na powolne pogorszenie Stwardnienie zanikowe boczne (ALS, Lou Gehriga), Reumatoidalne zapalenie stawów, choroby w McArdle i dla różnych dystrofii mięśniowej.

Amerykanie używać więcej niż 4 mln kg kreatyny każdego roku.

Kliknij tutaj, aby kupić kreatyny w proszku suplement

Jak skuteczne jest Kreatyna proszku suplement?

Naturalne leki kompleksowej bazy danych wskaźniki skuteczności na podstawie dowodów naukowych, zgodnie z następującą skalą: skuteczne, prawdopodobnie skuteczne, ewentualnie skuteczne, ewentualnie nieskuteczne, prawdopodobnie nieskuteczne, nieefektywne i wystarczających dowodów do stopy.

Oceny skuteczności dla KREATYNY są następująco:

Kreatyna w proszku suplement jest możliwe skuteczne

 • Poprawa wyników sportowych młodych, zdrowych ludzi podczas krótkich, intensywnych ćwiczeń takich jak Sprint. Wiele czynników wydaje się mieć wpływ na skuteczność kreatyny, w tym wieku osoby używającej go, rodzaj sportu, a dawka i poziomu sprawności fizycznej. Kreatyna nie wydaje się do poprawy wydajności w ćwiczenia aerobowe, lub korzystają osoby starsze. Również Kreatyna nie wydaje się zwiększenie wytrzymałości lub poprawy wydajności w wysoko wyszkolonych sportowców. Istnieje pewne dowody, że Kreatyna "załadunku," przy użyciu 20 gramów dziennie przez 5 dni, może być bardziej skuteczne niż ciągłej. Ale pamiętaj, że nadal istnieje niepewność co do dokładnie kto może korzystać z kreatyną i jakie dawki. Badania do tej pory mam włączone małej liczby osób (wszystkie mają udział mniej niż 40 uczestników), i nie jest możliwe, aby wyciągnąć jednoznaczne wnioski z takimi małymi liczbami.
 • Choroba Parkinsona. Kreatyna może powolne pogorszenie niektórych objawów u osób z początku choroby Parkinsona.
 • Zwiększenie siły i wytrzymałości u osób z niewydolnością serca.
 • Zwiększenie siły u osób z chorobami mięśni jak dystrofia mięśniowa.
 • Spowolnienie utraty wzroku w choroby oczu o nazwie zanik wirować.
 • Poprawę objawów choroby mięśni, o nazwie McArdle na choroby. Istnieje pewne dowody, że przy wysokiej dawki kreatyny dziennie może zwiększyć wydolność i zmniejszenie bólu wywołanego wysiłkiem mięśni u niektórych pacjentów z chorobą w McArdle.
Kliknij tutaj, aby kupić kreatyny w proszku suplement

Jak działa Kreatyna proszku suplement?

Kreatyny jest zaangażowany w tworzeniu mięśni energii potrzebne do pracy.

Wegetarian i innych ludzi, którzy mają niższy poziom całkowitej kreatyny, gdy zaczynają, biorąc suplementy, Kreatyna wydają się uzyskać więcej korzyści niż ludzie, którzy rozpoczynają się na wyższy poziom kreatyny. Mięśni szkieletowych odbędzie się tylko ilość kreatyny; Dodawanie więcej nie podnieść poziom więcej. Ten "nasycenia" jest zazwyczaj osiągnęła w ciągu pierwszych kilku dni przyjmowania "obciążenia dawką".

Kreatyna w proszku suplement jest bezpieczny

Kreatyna jest prawdopodobnie bezpieczny dla większości ludzi, kiedy jest stosowany w zalecanych dawkach. Kreatyna może powodować nudności, biegunka, ból brzucha i skurcze mięśni.

Kiedy przyjmuje się doustnie w dużych dawkach, Kreatyna jest możliwe niebezpieczne. Ma obawy że to może zaszkodzić, nerek, wątroby lub serca funkcja. Jednak połączenie między wysokimi dawkami i te negatywne skutki nie zostało udowodnione.

Kreatyny powoduje, że mięśnie, aby zaczerpnąć wody od reszty ciała. Pamiętaj pić wody aby się do tego. Ponadto w przypadku przyjmowania kreatyny, nie korzystają w ciepło. Może to spowodować staje się odwodniona.

Wielu ludzi, którzy używają kreatyny przyrost masy ciała. To jest ponieważ kreatyny powoduje, że mięśnie do przechowywania wody, nie dlatego, że to rzeczywiście buduje mięśnie.

Istnieje pewne obawy, że połączenie kreatyny z kofeina i Efedryna zioło (zwany także Ma Huang) może zwiększyć ryzyko wystąpienia poważnych skutków ubocznych, takich jak udar mózgu.

Istnieje obawa, że Kreatyna może powodować nieregularne bicie serca u niektórych osób. Ale więcej informacji jest potrzebne, aby wiedzieć, czy Kreatyna może powodować ten problem.

Istnieje obawa, że Kreatyna może powodować choroby skóry zwanej pigmentowane dermatozy plamicowa u niektórych osób. Ale więcej informacji jest potrzebne, aby wiedzieć, czy Kreatyna może powodować ten problem.

Kliknij tutaj, aby kupić kreatyny w proszku suplement

Dawkowanie kreatyny w proszku suplement

Następujące dawki były badane w badaniach naukowych:

DOUSTNIE:

 • Na poprawę sprawności fizycznej, próbowałem już kilka schematów dawkowania:
  • Kreatyna jest zazwyczaj ładowane z 20 gramów dziennie (lub 0,3 g / kg) przez 5 dni codziennie po dawce podtrzymującej 2 lub więcej gramów (0,03 g / kg), chociaż 5 dzień załadunku jest typowe, używano również 2 dni załadunku.
  • Używano również obciążenia dawką 9 gramów dziennie przez 6 dni. Niektóre źródła sugerują, że zamiast ostro ładowanie, podobne wyniki można uzyskać z 3 gramów dziennie przez 28 dni.
Podczas suplementacji kreatyny wlotu wody powinny być 64 uncji dziennie.

 • Niewydolności serca: 20 gramów dziennie przez 5-10 dni.
 • Na chorobę Parkinsona:
  • 10 gramów/dzień.
  • Ładowanie dawki kreatyny 20 gramów dziennie przez 6 dni po 2 gramów dziennie przez 6 miesięcy, a następnie również zastosowano 4 gramy codziennie przez 18 miesięcy.
 • Dla poprawy treningu oporowego u osób z chorobą Parkinsona: obciążenia dawką 20 gramów dziennie przez 5 dni, a następnie przez 5 gramów dziennie.
 • Dla wirować zanik: 1,5 gramów dziennie.
 • Dla dystrofii mięśniowej: 10 gramów dziennie została wykorzystana przez dorosłych i 5 gramów dziennie ma był używany przez dzieci.
 • McArdle na choroby: 150 mg/kg dziennie przez 5 dni, a następnie kontynuować z 60 mg/kg / dzień.
Kliknij tutaj, aby kupić kreatyny w proszku suplement