Kreatínu Prášok Dodatok Recenzie


Kreatín je chemická látka, ktorá je zvyčajne nájdený v tele, hlavne vo svaloch. Je vyrobený v tele a možno tiež získať od niektorých potravín. Rýb a mäsa sú dobrým zdrojom kreatínu. Kreatín môže byť aj v laboratóriu.

Kreatín je najviac bežne používané pre zlepšenie výkonu výkonu a zvýšenie svalovej hmoty u športovcov a starších dospelých. Tam je nejaký veda podporuje využitie kreatínu v zlepšenie atletický výkon mladých, zdravých ľudí počas Stručný high-intenzity činnosti ako napríklad šprint.

Ale starších dospelých nezdá mať prospech. Kreatín sa nezdá zlepšiť silu alebo zloženie tela u ľudí nad 60.

Kliknite tu kúpiť kreatínu prášok dodatok

Čo je Kreatín prášok dodatok?

Kreatínu Prášok Dodatok RecenzieVyužitie kreatínu je rozšírený medzi profesionálnymi a amatérskymi športovcami a uznala známych športovcov Mark McGuire, Sammy Sosa a John Elway.

Po zistení že sacharidov riešenie ďalej zvyšuje svalovej kreatín hladiny viac ako kreatín sám, kreatín športové nápoje sa stali populárne.

Kreatín je prípustný podľa medzinárodného olympijského výboru, Národné Kolektívna atletickej asociácie (NCAA) a profesionálny šport. Avšak, NCAA už umožňuje vysokých škôl a univerzít na dodávku kreatín študentom s školy fondy.

Študenti sú povolené kúpiť Kreatin na vlastnú päsť a NCAA nemá žiadne plány na zákaz kreatín pokiaľ lekárske dôkazy naznačujú, že je to škodlivé. S aktuálne testovacie metódy, detekcia doplnkové kreatín použitia by nebolo možné.

Okrem zlepšovania športovej výkonnosti, kreatín sa používa pre kongestívne srdcové zlyhanie (CHF), depresie, Bipolárna porucha, Parkinsonovej choroby, ochorenia svalov a nervov, očné ochorenie nazývané gyrate atrofia a vysoký cholesterol. To je tiež používa pomalé zhoršenie amyotrofická laterálna skleróza (ALS, Lou Gehrig choroba), reumatoidná artritída, McArdleová je choroba a rôzne muskulárnej dystrofie.

Američania používajú viac ako 4 milióny kg kreatín každý rok.

Kliknite tu kúpiť kreatínu prášok dodatok

Ako efektívna je kreatínu prášok dodatok?

Prírodné lieky komplexnú databázu sadzby efektívnosť na základe vedeckých dôkazov podľa nasledujúcej stupnice: efektívne, pravdepodobne účinné, možná účinná, prípadne neúčinné, pravdepodobne neúčinné, neefektívne a nedostatočné dôkazy na mieru.

Hodnotenie účinnosti pre KREATÍN sú nasledovné:

Kreatínu prášok dodatok je možná účinná

 • Zlepšenie atletický výkon mladých, zdravých ľudí počas krátky, vysoko-intenzita cvičenia ako je šprintovať. Zdá sa, že mnoho faktorov ovplyvniť efektívnosť kreatín, vrátane fyzickej zdatnosti a vek osoby, druh športu a dávka. Kreatín sa nezdá zvýšenie výkonu aeróbne cvičenie, alebo prospech starších ľudí. Navyše kreatín sa nezdá zvýšenie vytrvalosti alebo zvýšiť výkon u trénovaných športovcov. Tam je nejaký dôkaz, že kreatín "načítanie stránky," pomocou 20 gramov denne po dobu 5 dní, môže byť účinnejšia ako nepretržité používanie. Ale nezabudnite, stále existuje určitá neistota presne kto môže mať úžitok z kreatín a aké dávkovanie. Štúdie zahrnuli malé množstvo ľudí (všetky využili menej než 40 účastníkov), a nie je možné vyvodiť pevné závery z takých malých množstvách.
 • Parkinsonova choroba. Kreatín by mohlo spomaliť, zhoršenie niektoré príznaky u ľudí so začiatkom Parkinsonovej choroby.
 • Zvýšenie sily a vytrvalosti u ľudí so srdcovým zlyhaním.
 • Zvyšuje silu u ľudí s svalové ochorenia, ako je svalová dystrofia.
 • Spomalenie straty zraku v očné ochorenie nazývané atrofia gyrate.
 • Zlepšiť príznaky svalovej ochorenie nazývané McArdleová je choroba. Tam je nejaký dôkaz, že denne užívať vysoké dávky kreatín môže zvýšila kapacita cvičenie a zníženie svalovej cvičenie-primäl bolesti u niektorých pacientov s ochorením McArdleová 's.
Kliknite tu kúpiť kreatínu prášok dodatok

Funguje kreatín prášok dodatok?

Kreatín je zapojený do tvorby energie svaly potrebujú k práci.

Vegetariáni a ďalších ľudí, ktorí majú nižšie hladiny celkového kreatín, keď začnú užívať kreatín doplnky zdá sa, že získať viac výhod než ľudia, ktorí začnú s vyššou úrovňou kreatínu. Kostrový sval len držať určité množstvo kreatínu; Pridanie viac nebude zvyšovať hladinu víc. Tento "nasýtenia" je zvyčajne dosiahne v prvých niekoľkých dňoch užívania "načítanie dávkou."

Kreatínu prášok dodatok je bezpečné

Kreatín je pravdepodobne bezpečné pre väčšinu ľudí, ak sa používa pri odporúčaných dávkach. Kreatín môže spôsobiť bolesti brucha, nevoľnosť, hnačka a svalové kŕče.

Ak sú užívané ústami vo vysokých dávkach, kreatín je možno aj nebezpečný. Vyskytujú sa určité obavy, že by mohla poškodiť obličky, pečeň, alebo srdcové funkcie. Však nebola dokázaná súvislosť medzi vysokými dávkami a tieto negatívne účinky.

Kreatín spôsobuje svaly čerpať vodu od zvyšku vášho tela. Uistite sa, piť viac vody aby sa to. Tiež, ak užívate kreatín, nevykonávajú v teplo. To by mohlo spôsobiť dehydratácii.

Mnoho ľudí, ktorí používajú kreatín priberanie na váhe. Toto je pretože kreatín spôsobuje svaly držať vodu, pretože to skutočne stavia svalovej.

Vyskytujú sa určité obavy, že kombináciou kreatín s kofeínom a bylinkové ephedra (tiež volal Ma Huang) môže zvýšiť šancu majú vážne vedľajšie účinky ako je cievna mozgová príhoda.

Existuje obava, že kreatín môže spôsobiť nepravidelný srdcový tep, u niektorých ľudí. Viac informácií je však potrebné vedieť ak kreatín môže spôsobiť tento problém.

Existuje obava, že kreatín môže spôsobiť kožné ochorenie nazývané pigmentové purpuric dermatóza u niektorých ľudí. Viac informácií je však potrebné vedieť ak kreatín môže spôsobiť tento problém.

Kliknite tu kúpiť kreatínu prášok dodatok

Dávkovaní kreatínu prášok dodatok

Tieto dávky boli študované vedeckého výskumu:

ÚSTAMI:

 • Pre zlepšenie fyzickej výkonnosti, boli vyskúšané niekoľko dávkovacie režimy:
  • Kreatín je zvyčajne naložený s 20 gramov denne (0.3 g/kg) za 5 dní s následným udržiavaciu dávku 2 alebo viac gramov (0,03 g na kg) denne, hoci 5 deň nakládky je typické, 2 dni nakládky tiež bol použitý.
  • Tiež bol použitý dávkou načítanie 9 gramov denne počas 6 dní. Niektoré zdroje naznačujú, že namiesto intenzívne zaťaženie, podobné výsledky možno dosiahnuť 3 gramy denne po dobu 28 dní.
Počas suplementácie kreatínu, prívod vody by mala byť 64 unca za deň.

 • Pre srdcové zlyhanie: 20 gramov denne po dobu 5-10 dní.
 • Pre Parkinsonovu chorobu:
  • 10 gramov denne.
  • Načítanie dávku kreatín 20 gramov denne 6 dní nasleduje 2 gramy denne počas 6 mesiacov, a potom 4 g denne po dobu 18 mesiacov bol tiež používaný.
 • Pre zlepšenie silového tréningu u ľudí s Parkinsonovou chorobou: načítanie dávku 20 gramov denne po dobu 5 dní, nasleduje 5 gramov denne.
 • Pre gyrate atrofia: 1,5 g denne.
 • Pre svalovej dystrofie: 10 gramov na deň bol používaný dospelí a deti využil 5 gramov denne.
 • Pre McArdleová je choroba: 150 mg/kg denne po dobu 5 dní a potom pokračovať s 60 mg/kg / deň.
Kliknite tu kúpiť kreatínu prášok dodatok