Kreatīns Pulveris Papildinājums Atsauksmes


Kreatīns ir ķīmiska viela, kas parasti atrodas ķermenī, galvenokārt no muskuļiem. Tā veic ķermeņa un var iegūt arī no atsevišķiem pārtikas produktiem. Zivis un gaļa ir labs avots kreatīna. Kreatīns var veikt arī laboratorijā.

Kreatīns ir visbiežāk izmanto uzdevumā uzlabot sniegumu un palielināt muskuļu masu, sportisti un gados vecākiem pieaugušajiem. Tur ir daži kreatīna lietošanas veicināšanā uzlabot sportisko sniegumu jauniem, veseliem cilvēkiem, īss augstas intensitātes aktivitātes, piemēram, sprinta laikā zinātne.

Bet nešķiet, ka gados vecākiem pieaugušajiem labumu. Kreatīna nešķiet, lai uzlabotu izturību vai ķermeņa sastāvu cilvēkiem virs 60.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt kreatīna pulveris Papildinājums

Kas ir pulveris kreatīna papildinājumu?

Kreatīns Pulveris Papildinājums AtsauksmesKreatīna lietošanas ir izplatīta starp amatieru un profesionālo sportistu un pazīstamu sportistu, piemēram, Mark McGuire, Sammy Sosa un John Elway ir atzinusi.

Pēc šā fakta konstatācijas, ka ogļhidrātu risinājums vēl vairāk palielina muskuļu kreatinīna līmenis vairāk nekā vien kreatīna, Kreatīns sporta dzērieni ir kļuvuši populāri.

Kreatīns ir atļauta Starptautiskajai Olimpiskajai komitejai, valsts Collegiate Athletic Association (NCAA) un profesionālo sportu. Tomēr, NCAA vairs neļauj koledžās un universitātēs piegādāt kreatīna savus skolēnus ar mācību līdzekļiem.

Studentiem ir atļauts nopirkt kreatīna paši un NCAA neplāno aizliegt kreatīna, ja vien medicīnas pierādījumi liecina, ka tas ir kaitīgi. Ar pašreizējo testēšanas metožu noteikšanu papildu kreatīna lietošanas nebūtu iespējamas.

Papildus uzlabot sportisko sniegumu, tiek izmantota kreatīna sastrēguma sirds mazspēju (CHF), depresija, bipolāri traucējumi, Parkinsona slimību, slimības, muskuļu un nervu acu slimību sauc gyrate atrofija un augsts holesterīna līmenis. To izmanto arī lēns, pasliktināšanos Amiotrofo laterālo sklerozi (ALS, Lou Gehrig slimība), Reimatoīdais artrīts, McArdle ir slimība, un dažādu muskuļu distrofijas.

Amerikāņi izmanto vairāk nekā 4 miljoni kilogramu kreatīna katru gadu.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt kreatīna pulveris Papildinājums

Cik efektīva ir pulveris kreatīna papildinājumu?

Dabas zāles visaptverošu datu bāzes likmju efektivitāti, pamatojoties uz zinātniskiem pierādījumiem atbilstoši šādai skalai: efektīvi, varētu efektīvi, iespējams efektīvi, iespējams neefektīvi, iespējams, neefektīva, Ineffective un nepietiekami pierādījumi, lai novērtētu.

Efektivitātes vērtējumi par KREATĪNA, ir šādi:

Kreatīns pulveris papildinājums ir iespējams efektīvi

 • Uzlabot sportisko sniegumu no jauniem, veseliem cilvēkiem, piemēram, sprinta īsu, augstas intensitātes slodzes laikā. Daudziem faktoriem, šķiet, ietekmē efektivitāti kreatīna, ieskaitot vecuma personas, kas izmanto to, sporta veidu un devu un fitnesa līmeni. Kreatīna uzlabotu veiktspēju ar Aerobikas vingrinājumi, vai labumu gados vecāki cilvēki nešķiet. Turklāt kreatīna nešķiet, lai palielinātu izturību vai uzlabotu sniegumu sportisti augsti. Ir daži pierādījumi, ka kreatīna "iekraušanas," izmantojot 20 grami dienā 5 dienas, var būt efektīvāka par nepārtrauktu lietošanu. Bet atcerieties, ka joprojām pastāv dažas neskaidrības par to, tieši kurš var gūt labumu, no kreatīna un kādi devā. Pētījumiem līdz šim ir iekļauts neliels skaits cilvēku (visi ir iesaistīti mazāk nekā 40 dalībnieki), un nav iespējams firma secinājumus no šāda nelielā skaitā.
 • Parkinsona slimība. Kreatīna varētu lēns, pasliktināšanos daži simptomi cilvēkiem ar agri Parkinsona slimību.
 • Pieaugošo spēku un izturību, cilvēkiem ar sirds mazspēju.
 • Pieaugošais spēks cilvēkiem ar muskuļu slimības, piemēram, muskuļu distrofija.
 • Palēninot zaudēšana redzes, acu slimību, ko sauc gyrate atrofija.
 • Uzlabot muskuļu slimības sauc McArdle ir slimības simptomi. Ir daži pierādījumi, ka ņemot augstu devu kreatīna dienas var izmantot jaudas palielinājumu un samazinājumu uzdevumā izraisīta muskuļu sāpes, dažiem pacientiem ar McArdle ir slimība.
Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt kreatīna pulveris Papildinājums

Kā darbojas pulveris kreatīna papildinājumu?

Kreatīns ir iesaistīta padarot jāstrādā enerģiju muskuļos.

Veģetāriešiem un personas, kurām ir zemāks kopējais kreatinīna līmenis, kad viņi sākt veikt kreatīna piedevas, šķiet, iegūt lielāku labumu, nekā cilvēki, kas sākas ar augstāka līmeņa Kreatīns. Skeleta muskuļu tikai turēt noteiktu summu Kreatīns; pievienojot vairāk nebūs paaugstināt līmeni vairāk. "Piesātinājuma punktu" parasti tiek sasniegts dažu pirmo dienu laikā veikt "iekraušanas devu."

Kreatīns pulveris papildinājums ir droša

Kreatīns ir iespējams droši vairumam cilvēku, lietojot ieteicamās devas. Kreatīns var izraisīt kuņģa sāpes, slikta dūša, caureja un muskuļu krampjveida.

Kad veic mutes lielām devām, Kreatīns ir iespējams NEDROŠS. Pastāv zināmas bažas, ka tas varētu kaitēt, nieru, aknu vai sirds funkcija. Tomēr nav pierādīta saikne starp lielām devām un šīs negatīvās sekas.

Kreatīns liek izdarīt ūdeni no pārējā ķermeņa muskuļus. Noteikti dzert papildus ūdeni, lai uzpildītu līdz šim. Arī tad, ja jūs lietojat kreatīna, nav izmantot siltumu. Tas var izraisīt kļūst dehidrēts.

Daudzi cilvēki, kuri izmanto kreatīna svarā. Tas ir tāpēc, ka kreatīna izraisa muskuļus, lai noturētu ūdeni, nevis tāpēc, ka tā faktiski balstās muskuli.

Pastāv zināmas bažas, apvienojot kreatīna ar kofeīnu un herb ephedra (ko sauc arī par Ma Huang) varētu palielināt iespēju ņemot nopietnas blakusparādības, piemēram, trieka.

Pastāv bažas, ka kreatīna neregulāru sirdsdarbību var izraisīt daži cilvēki. Bet zināt, ja šo problēmu var izraisīt Kreatīns ir nepieciešama papildu informācija.

Pastāv bažas, ka kreatīna var izraisīt ādas slimība, ko sauc pigmentēti purpuras dermatosis daži cilvēki. Bet zināt, ja šo problēmu var izraisīt Kreatīns ir nepieciešama papildu informācija.

Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt kreatīna pulveris Papildinājums

Kreatīna papildinājumu pulveris devu

Šādas devas ir pētīta zinātniskajā izpētē:

AR MUTI:

 • Lai uzlabotu fizisko veiktspēju, mēģinājis vairākas dozēšanas režīmu:
  • Kreatīna parasti ir piekrauts ar 20 grami dienā (vai 0,3 g / kg), 5 dienas, kas seko 2 vai vairāk gramiem (0,03 g / kg) uzturēšana deva katru dienu, kaut arī 5 dienu iekraušana ir tipisks, 2 iekraušanas dienas arī izmantoti.
  • 9 gramus dienā 6 dienas devu iekraušanas arī izmanto. Daži avoti liecina, ka, nevis akūti iekraušana, līdzīgus rezultātus var iegūt ar 3 grami dienā 28 dienas.
Laikā kreatīna papildinājumu, ūdens ņemšanai būtu 64 unces dienā.

 • Par sirds mazspēja: 20 grami dienā 5-10 dienas.
 • Par Parkinsona slimība:
  • 10 gramiem dienā.
  • Kreatīns iekraušanas deva 20 grami dienā 6 dienas, kas seko 2 grami dienā uz 6 mēnešiem, un pēc tam arī izmantoti 4 gramus dienā uz 18 mēnešiem.
 • Lai uzlabotu izturību apmācības cilvēkiem ar Parkinsona slimību: iekraušanas deva 20 grami dienā 5 dienas, kas seko 5 gramiem dienā.
 • Par gyrate atrofija: 1,5 grami dienā.
 • Par muskuļu distrofijas: 10 grami dienā ir izmantojusi pieaugušo un 5 gramus dienā ir izmantojis bērnus.
 • McArdle ir slimības: 150 mg/kg dienā 5 dienas un tad jāturpina ar 60 mg/kg / dienā.
Uzklikšķināt šeit, lai nopirkt kreatīna pulveris Papildinājums