Kreatino Milteliai Papildymas Apώvalgos


Kreatinas yra cheminė medžiaga, kuri yra paprastai randama organizme, dažniausiai į raumenis. Jis yra pagamintas iš kūno ir taip pat gali būti gaunamas tam tikruose maisto produktuose. Žuvies ir mėsos yra geras šaltinių kreatino. Kreatinas taip pat galima laboratorijoje.

Kreatinas yra dažniausiai naudojamas pagerinti mankštos efektyvumą ir didinant raumenų masę, sportininkams ir vyresnio amžiaus žmonių. Yra kai kurių mokslas paremiant kreatino pagerintų sportininko pasirodymą, jauni ir Sveiki žmonės per trumpą didelio intensyvumo veikla pvz., sprintas.

Tačiau vyresnio amžiaus žmonių neatrodo, kad būti naudinga. Kreatino neatrodo, kad pagerinti stiprumo arba kūno sudėtis – žmonės.

Spauskite čia Norėdami pirkti kreatino milteliai papildymas

Kas yra kreatinas milteliai papildymas?

Kreatino Milteliai Papildymas ApώvalgosKreatino naudojimo yra plačiai paplitusi tarp profesionalų ir mėgėjų sportininkų ir išduotas žinomų sportininkų ženklas McGuire, Sammy Sosa ir John Elway.

Po šios išvados kad angliavandenių sprendimas dar labiau padidina raumenų kreatino lygiai viršija kreatino vien, kreatino Sportas gėrimai tapo populiarus.

Kreatino leidžia Tarptautinis olimpinis komitetas, nacionalinės kolegialus sporto asociacija (NCAA) ir profesionalaus sporto. Tačiau NCAA nebėra leidžia kolegijose ir universitetuose teikti kreatino supažindinti mokinius su mokyklos lėšų.

Studentams leidžiama pirkti kreatino savo ir NCAA neketina uždrausti kreatino nebent medicinos duomenys rodo, kad tai kenkia. Su dabartinio tyrimo metodus, nustatyti papildomas kreatino naudojimo neįmanoma.

Pagerintų sportininko pasirodymą, naudojama kreatino stazinis širdies nepakankamumas (Šveicarijos frankų), depresija, Bipolinis sutrikimas, Parkinsono ligos, raumenų ir nervų ligos, akių liga vadinama gyrate atrofija, ir didelis cholesterolio kiekis. Jis taip pat naudojamas sulėtinti blogėja amyotrophic Šoninės sklerozės (ALS, Lou Gehrig liga), reumatoidinio artrito, McArdle's ligos ir įvairių raumenų distrofija.

Amerikiečiai naudoti daugiau nei 4 milijonų kilogramų kreatino kiekvienais metais.

Spauskite čia Norėdami pirkti kreatino milteliai papildymas

Kiek veiksminga yra kreatino milteliai papildymas?

Fizinis vaistų išsamią duomenų bazę normos veiksmingumą atsižvelgiant į mokslinius įrodymus pagal tokią skalę: veiksmingas, gali veiksmingai, gali būti veiksminga, gali būti neveiksminga, gali neveiksmingas, Ineffective, ir nepakanka įrodymų norma.

KREATINO efektyvumą reitingai yra šie:

Galbūt galioja kreatino milteliai papildymas

 • Pagerintų sportininko pasirodymą, jauni ir Sveiki žmonės per trumpą, aukšto intensyvumo pratybų pvz., sprintas. Skausma atrodo į kreatino, įskaitant naudojant tai, kokio pobūdžio sporto ir dozė asmens amžiaus, ir fitneso lygį. Kreatino neatrodo pagerinti Aerobinis Pratimai, arba vyresnių žmonių. Be to, kreatino neatrodo padidinti ištvermę arba pagerinti aukštos kvalifikacijos sportininkų. Yra įrodymų, kad kreatinas "pakrovimo," naudojant 20 gramų per parą 5 dienas, gali būti veiksmingesnės nei nuolatinio naudojimo. Bet atminkite, kad vis dar išlieka tam tikras neapibrėžtumas tiksliai kas gali gauti naudos iš kreatino ir kokią dozę. Tyrimai iki šiol turime įtraukti mažas skaičius žmonių (visi dalyvavo mažiau nei 40 dalyvių), ir neįmanoma daryti tvirtų išvadų iš tokių mažų skaičių.
 • Parkinsono liga. Kreatino gali sulėtinti šiek tiek žmonių su anksti Parkinsono ligos simptomų pasunkėjimo.
 • Padidinti jėgą ir ištvermę žmonėms, sergantiems širdies nepakankamumu.
 • Padidinti stiprumas žmonių su raumenų ligų, pavyzdžiui, raumenų distrofija.
 • Lėtėja nuostolių akyse, akių liga vadinama gyrate atrofija.
 • Pagerinti raumenų liga, vadinama McArdle's ligos simptomai. Yra įrodymų, kad vartojate didelę dozę kreatino kasdien gali padidinti fizinio krūvio toleranciją ir sumažinti raumenų fizinio krūvio sukeltas skausmas, kai kuriems pacientams su McArdle's liga.
Spauskite čia Norėdami pirkti kreatino milteliai papildymas

Kaip veikia kreatinas milteliai papildymas?

Kreatinas yra dalyvauja priimant energijos raumenys turi dirbti.

Vegetarai ir kitų žmonių, kurie turi bendrą kreatino lygiai, kai jie pradėti vartoti kreatino papildai, atrodo, gauti daugiau naudos nei žmonėms, kurie pradeda su aukštesnio lygio kreatino. Skeleto raumenų bus turėti tik tam tikrą dalį kreatino; pridedant daugiau nebus daugiau didinti lygį. Šis "soties taško" paprastai pasiekiamas per pirmas kelias dienas, atsižvelgiant "pakrovimo dozę."

Kreatino miltelių papildas yra saugus

Kreatino yra tikėtina, saugus dauguma žmonių naudojant rekomenduojamas dozes. Kreatino gali sukelti skrandžio skausmas, pykinimas, viduriavimas, ir raumenų spazmai.

Kai per burną didelėmis dozėmis, kreatino yra gali būti NESAUGUS. Kelia susirūpinimą, kad jis gali pakenkti inkstų, kepenų ar širdies funkcija. Tačiau, didelėmis dozėmis ir šių neigiamų pasekmių ryšys neįrodytas.

Kreatino sukelia raumenų parengti vandens iš savo kūno. Reikia gerti papildomai vandens atsigriebti už tai. Taip pat, jei jūs vartojate kreatino, nesinaudoja šilumos. Tai gali sukelti jums tapti dehidratuotų.

Daugelis žmonių, kurie naudoja kreatino priaugti svorio. Taip yra todėl kreatino sukelia raumenų vandens, ne todėl, kad ji iš tikrųjų stato raumenis.

Kelia susirūpinimą, kad derinant kreatino su kofeinu ir žolė efedros (taip pat vadinamas Ma Huang) gali padidinti turėti sunkų šalutinį poveikį, pavyzdžiui, insulto tikimybė.

Nerimaujama, kad kreatinas gali sukelti nereguliarus širdies plakimas, kai kuriems žmonėms. Tačiau daugiau informacijos reikia žinoti, jei kreatino gali sukelti šią problemą.

Nerimaujama, kad kreatinas gali sukelti odos liga, vadinama pigmentacijos purpuric dermatozės kai kuriems žmonėms. Tačiau daugiau informacijos reikia žinoti, jei kreatino gali sukelti šią problemą.

Spauskite čia Norėdami pirkti kreatino milteliai papildymas

Kreatino milteliai papildymas dozė

Šios dozės buvo tiriamas mokslinių tyrimų:

PER BURNĄ:

 • Tobulinti fizinę veiklą, sėkmingai išbandyti keletą dozavimo režimai:
  • Kreatino paprastai yra pakrautas su 20 gramų per dieną (arba yra už 0.3 g / kg) 5 dienas, po 2 ar daugiau gramų (0,03 g / kg) techninės priežiūros dozė per parą, nors 5 dieną pakrovimo yra tipiškas, 2 dienas pakrovimo taip pat buvo naudojamas.
  • Taip pat buvo naudojamas pakrovimo dozė 9 g / dieną, 6 dienas. Kai kurie šaltiniai rodo, kad, o ūmiai pakrovimo, su 3 g per dieną 28 dienas galima gauti panašius rezultatus.
Metu kreatino papildai, vandens suvartojimas turėtų būti 64 uncijų per dieną.

 • Širdies nepakankamumo: 20 g per dieną 5-10 dienų.
 • Parkinsono liga:
  • 10 gramų per dieną.
  • Pakrovimo dozė kreatino 20 gramų per dieną, 6 dienas po 2 g/dieną 6 mėnesius, ir tada taip pat buvo naudojamas 4 g per parą per 18 mėnesių.
 • Kaip pagerinti treniruokliais žmonėms, sergantiems Parkinsono liga: pakrovimo dozė 20 gramų per parą 5 dienas, po 5 g per dieną.
 • Už gyrate atrofija: 1,5 gramų per dieną.
 • Dėl raumenų distrofija: 10 gramų per dieną buvo naudojamas suaugusiųjų ir vaikų buvo naudojamas 5 g per dieną.
 • McArdle's liga: 150 mg/kg per parą 5 dienas ir tada toliau su 60 mg/kg / dieną.
Spauskite čia Norėdami pirkti kreatino milteliai papildymas