Kreatin Prášek Dodatek Recenze


Kreatin je chemická látka, která se obvykle nachází v těle, většinou ve svalech. Je vyrobena v těle a lze také získat z některých potravin. Ryby a maso jsou dobrým zdrojem kreatinu. Kreatin můžete provádět i v laboratoři.

Kreatin se nejčastěji používá pro zlepšení výkonu výkonu a zvýšení svalové hmoty v sportovců a starších dospělých. Existuje nějaký věda podporující použití kreatinu při zvyšování sportovní výkonnosti mladých, zdravých lidí během krátké intenzivní činnosti, například sprintovat.

Ale nezdá se, že starší dospělí prospěch. Nezdá se, že kreatin zlepšit sílu nebo tělesné kompozici u lidí nad 60 let.

Chcete-li koupit kreatin prášek dodatek

Co je kreatin prášek dodatek?

Kreatin Prášek Dodatek RecenzeKreatin je rozšířená mezi profesionálními i amatérskými sportovci a byl potvrzen známých sportovců Mark McGuire, Sammy Sosa a John Elway.

Po zjištění, že sacharidy řešení dále zvyšuje hladiny kreatinu sval více než kreatin sám, kreatin sportovní nápoje se staly populární.

Kreatin je možné Mezinárodní olympijský výbor, National Collegiate Athletic Association (NCAA) a profesionálního sportu. NCAA již umožňuje vysoké školy a univerzity poskytovat kreatin svým studentům školy prostředky.

Studenti mohou koupit kreatin na jejich vlastní a NCAA nemá žádné plány k zákazu kreatin, pokud lékařské důkazy naznačují, že je to škodlivé. S aktuálním zkušebními metodami zjišťování využívání doplňkové kreatin by nebylo možné.

Kromě zlepšení sportovní výkon, kreatin používá pro městnavé srdeční selhání (CHF), deprese, bipolární porucha, Parkinsonova choroba, onemocnění svalů a nervů, oční onemocnění zvané gyrate atrofie a vysoká hladina cholesterolu. Slouží také k zpomalit zhoršování amyotrofické laterální sklerózy (ALS, Lou Gehrig nemoc), revmatoidní artritidy, je McArdle choroby a pro různé svalové dystrofie.

Američané používají více než 4 miliony kilogramů kreatin každý rok.

Chcete-li koupit kreatin prášek dodatek

Jak účinná je kreatin prášek dodatek?

Přírodní léky komplexní databáze hodnotí efektivitu na základě vědeckých důkazů podle následující stupnice: efektivní, pravděpodobně účinné, případně efektivní, pravděpodobně neúčinné, pravděpodobně neúčinné, neúčinné a nedostatek důkazů k sazbě.

Hodnocení účinnosti KREATINU jsou následující:

Kreatin Prášek Dodatek je možná účinná

 • Zlepšení atletické výkonnosti mladých, zdravých lidí během krátké, vysoce intenzita cvičení například sprintovat. Zdá se, že mnoho faktorů ovlivnit účinnost kreatinu, včetně fyzické zdatnosti a věk osoby, druh sportu a dávku. Kreatin se nezdá ke zlepšení výkonu v aerobní cvičení, nebo prospěch starších lidí. Kreatin také nezdá zvýšit vytrvalost nebo zlepšit výkon v vysoce kvalifikované sportovců. Tam je nějaký důkaz, že kreatin "načítání," použití 20 gramů denně 5 dní, může být mnohem efektivnější než v nepřetržitém provozu. Ale pamatujte si, že stále existuje určitá nejistota o přesně kdo může těžit z kreatin a v jaké dávce. Studie k dnešnímu dni zahrnuli malého počtu lidí (všechny v sobě zahrnovaly méně než 40 účastníků), a to není možné vyvodit spolehlivé závěry z takových malých čísel.
 • Parkinsonova nemoc. Kreatin by mohlo zpomalit, zhoršení některých příznaků u lidí s počátku Parkinsonovy choroby.
 • Zvýšení síly a vytrvalosti v lidech s srdeční selhání.
 • Rostoucí síla u lidí s svalové onemocnění, jako je svalová dystrofie.
 • Zpomaluje ztrátu zraku v oční onemocnění zvané gyrate atrofie.
 • Zlepšení projevů svalové onemocnění zvané si McArdle nemoc. Tam je nějaký důkaz, že užívat vysoké dávky kreatinu denně může zvýšit intenzitu tréninku a snížení bolesti svalů cvičení přiměl v některých pacientů s nemocí si McArdle.
Chcete-li koupit kreatin prášek dodatek

Jak funguje kreatin prášek dodatek?

Kreatin se podílejí na zajištění energetické svaly potřebují pracovat.

Vegetariáni a další lidé, kteří mají nižší hladiny celkové kreatin, když se začnou brát kreatin doplňky zdá se, že získat více užitku než lidé, kteří začínají s vyšší úrovní kreatin. Kosterních svalů se vejdou jen určité množství kreatinu; Přidání více nedojde ke zvýšení úrovně nic víc. Tento "bodu nasycení" je obvykle dosaženo během prvních několika dnů po přijetí "načítání dávku."

Doplněk prášek kreatin je bezpečný

Kreatin je pravděpodobně bezpečné pro většinu lidí, při použití v doporučených dávkách. Kreatin může způsobit bolesti břicha, nevolnost, průjem a svalové křeče.

Když se ústy ve vysokých dávkách, kreatin je možná i nebezpečné. Vyskytují se určité obavy, že by mohla poškodit ledviny, játra nebo srdeční funkce. Však nebyla prokázána spojitost mezi vysokými dávkami a tyto negativní dopady.

Kreatin způsobuje svaly čerpat vodu ze zbytku těla. Nezapomeňte pít extra vody, aby se pro to. Také pokud berete kreatin, necvičí v horku. To by mohlo způsobit dehydrataci.

Mnoho lidí, kteří používají kreatin přibírání na váze. To je proto, že kreatin způsobuje svaly drží vodu, ne proto, že vytváří skutečně svalů.

Vyskytují se určité obavy, že kombinace kreatin s kofeinem a bylinkové ephedra (nazývané také Ma Huang) může zvýšit šance mít vážné vedlejší účinky, jako je mrtvice.

Existuje obava, že kreatin může způsobit nepravidelný tep, u některých lidí. Více informací je však zapotřebí zjistit, jestli tento problém může být způsoben kreatin.

Existuje obava, že kreatin může způsobit kožní onemocnění zvané pigmentové dermatóza purpuric u některých lidí. Více informací je však zapotřebí zjistit, jestli tento problém může být způsoben kreatin.

Chcete-li koupit kreatin prášek dodatek

Dávkování kreatinu prášek dodatek

Ve vědeckém výzkumu byly studovány následující dávky:

ÚSTY:

 • Pro zlepšení fyzické výkonnosti, se snažili několik dávkovací režimy:
  • Kreatin je obvykle naloženo s 20 gramů denně (nebo 0,3 g / kg) za 5 dní, následuje udržovací dávku 2 a více gramů (0,03 g na kg) denně, ačkoli 5 den načítání je typický, 2 dny naložení byl rovněž použit.
  • Používá se také načítání dávka 9 gramů na den za 6 dní. Některé zdroje naznačují, že namísto akutně načítání, podobné výsledky lze získat s 3 gramy na den po dobu 28 dní.
Během suplementace kreatinu příjem vody by měly být 64 unce denně.

 • Pro srdeční selhání: 20 gramů denně 5-10 dní.
 • Pro Parkinsonovy choroby:
  • 10 gramů/den.
  • Načítání dávku kreatinu 20 gramů/den po dobu 6 dnů následuje 2 gramy na den 6 měsíců, a pak také bylo použité 4 gramy denně po dobu 18 měsíců.
 • Pro zlepšení silového tréninku u lidí s Parkinsonovou chorobou: načítání dávka 20 g/den po dobu 5 dnů, následuje 5 gramů/den.
 • Pro gyrate atrofie: 1,5 gramů na den.
 • Pro svalové dystrofie: 10 gramů na den je používán dospělí a děti byl používán 5 gramů na den.
 • Pro nemoc si McArdle: 150 mg/kg denně po dobu 5 dní a poté pokračujte 60 mg/kg / den.
Chcete-li koupit kreatin prášek dodatek