Kreatiini Pulbri Täiendus Arvamused


Kreatiin on kemikaal, mis on tavaliselt leitud organismis peamiselt lihastes. Asutuse tehtud ja võib saada ka teatavaid toiduaineid. Kala ja liha on head allikad kreatiini. Kreatiini teha ka laboritingimustes.

Kreatiin on kõige sagedamini kasutatav parandada kasutamise tulemuslikkust ja suurendada lihasmassi sportlased ja vanematest inimestest. On mõned teaduse toetamise kreatiini kasutamise ajal lühike kõrge intensiivsusega tegevustega nagu sprint noortel, tervetel inimestel athletic tulemuslikkust parandada.

Kuid vanemad täiskasvanud ei paista kasu. Kreatiin ei tundu, et parandada tugevust või asutuse koosseisu inimesed üle 60.

Vajuta siia osta kreatiini pulbri täiendada

Mis on kreatiini pulbri täiendada?

Kreatiini Pulbri Täiendus ArvamusedKreatiini kasutamine on laialt levinud seas professionaalne ja amatöör sportlased ja tunnustanud tuntud sportlased nagu Mark McGuire, Sammy Sosa ja John Elway.

Pärast süsivesikute lahus veelgi suurendab lihaste kreatiini tase rohkem kui üksnes kreatiini leidmine kreatiini spordijoogid on muutunud populaarseks.

Kreatiini lubab Rahvusvaheline Olümpiakomitee, riigi kollegiaalse Athletic Association (NCAA) ja professionaalse spordiga. Kuid NCAA enam võimaldab ülikoolidest varustamiseks kreatiini oma õpilastele kooli kaudu.

Õpilased on lubatud osta kreatiini omal käel ja NCAA ei ole kavas keelavad kreatiini kui meditsiinilisi tõendeid näitab, et on kahjulik. Praegused katsemeetodid koos tδiendava kreatiini kasutamise tuvastamine ei oleks võimalik.

Sportlikku sooritusvõimet kaugemaleulatuvalt kreatiini kasutatakse südamepuudulikkuse (CHF), depressioon, Bipolaarne häire, Parkinsoni tõve, lihaste ja närvide haigused, silmahaigus nimega gyrate atroofia ja kõrge kolesteroolitase. Seda kasutatakse ka aeglane süvenemine edasilükkamiseks amüotroofilise lateraalskleroosiga (ALS, Lou Gehrig tõbi), reumatoidartriidi, McArdle's haigus ja erinevate lihaste dystrophies.

Ameeriklased kasutada üle 4 miljoni kilogrammi kreatiini igal aastal.

Vajuta siia osta kreatiini pulbri täiendada

Kui tõhusad on kreatiini pulbri täiendada?

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas määrad tõhususe teaduslike teooriate järgmiselt: efektiivne, tõenäoliselt tõhusad, võib-olla tõhus, olla ebaefektiivsed, tõenäoliselt ebaefektiivne, mittetoimivad ja piisavalt põhjust määr.

KREATIINI tõhususe reitingud on järgmised:

Kreatiini pulbri täiendamiseks on võimalik tõhusalt

 • Parandada sportlikku sooritusvõimet noortel, tervetel inimestel nagu sprint lühike, kõrge intensiivsusega treeningu ajal. Paljud tegurid näivad mõjutada tõhusust kreatiini, sealhulgas võimekuse taset ja seda, millise spordialaga ja annus isiku vanus. Kreatiin ei tundu, et parandada jõudlust aeroobsete harjutuste või eakate. Ka kreatiin ei tundu suurendada vastupidavust või kõrgelt haritud sportlaste tulemusi parandada. On mõningaid tõendeid, et kreatiini "peale," kasutades 20 grammi päevas 5 päeva võib olla tõhusam kui pidevat kasutamist. Kuid pidage meeles, on veel mõned ebakindlus täpselt kes saab kasu kreatiini ja milliseid annusega. Uuringute kuupäev on lisatud väike hulk inimesi (kõik on seotud vähem kui 40 osalejat) ja ei ole võimalik teha kindlaid järeldusi selliste väikeste numbrite.
 • Parkinsoni tõbi. Kreatiini võib aeglane süvenemine mõned sümptomid varase Parkinsoni tõvega inimestele.
 • Suurendab jõudu ja vastupidavust inimesed, kellel on südamepuudulikkus.
 • Suurendada tugevust lihaste haigused nagu lihasdüstroofia inimestel.
 • Aeglustades kaotuse silmist silma haigus nimega gyrate atroofia.
 • Parandada lihaste haigus nimega McArdle's haiguse sümptomid. On mõningaid tõendeid, et võttes suure annuse kreatiini päevas võib suurendada kehalist võimekust ja vähendada koormusest tingitud lihasvalu, Mõnedel patsientidel on McArdle tõbi.
Vajuta siia osta kreatiini pulbri täiendada

Kuidas kreatiini pulbri täiendada töötab?

Kreatiin on seotud energia lihaseid on vaja tööd teha.

Taimetoitlased ja teisi inimesi, kes on kokku kreatiini tase madalam kui nad alustavad kreatiini täiendab tundub rohkem kasu kui inimesed, kes alustavad kõrgema kreatiini. Luukonnalihastest mahub vaid teatud kreatiini; lisatakse veel ei tõsta taset rohkem. See "" tavaliselt küllastuspunkti jooksul esimestel päevadel võttes "laadimise annus."

Kreatiini pulbri täiendamiseks on Seif

Kreatiin on TÕENÄOLINE turvaline enamik inimesi soovitatud annuste kasutamisel. Kreatiin võib põhjustada kõhuvalu, iiveldus, kõhulahtisus ja lihaste krambid.

Kui võtta suurtes annustes suu, kreatiin on võib-olla EBATURVALINE. Tuntakse muret, et see võib kahjustada neerude, maksa või südame funktsiooni. Siiski omavahel suurtes annustes ja nende negatiivne mõju ei ole tõestatud.

Kreatiin põhjustab lihaste vett ammutada ülejäänud keha. Kindlasti juua extra vett see tasa teha. Samuti, kui te võtate kreatiini, ei kasuta soojust. Ta vυis pυhjustada saab kunstlikult.

Paljud inimesed, kes kasutavad kreatiini kaalutõus. Seda sellepärast, et kreatiin põhjustab lihaste vettpidav, mitte sellepärast, et ta tegelikult põhineb lihaste.

Tuntakse muret, et kreatiin koos kofeiini ja herb efedraa (ehk Ma Huang) võib suurendada võimalusi võttes tõsiseid kõrvaltoimeid, nagu insult.

On põhjust karta, et kreatiin võib põhjustada ebaregulaarseid südamelööke mõned inimesed. Kuid teada kui kreatiin võib põhjustada seda probleemi on vaja rohkem teavet.

On põhjust karta, et kreatiin võib põhjustada naha seisund, mida nimetatakse pigmenteerunud arvatud dermatoosi Mõnedel inimestel. Kuid teada kui kreatiin võib põhjustada seda probleemi on vaja rohkem teavet.

Vajuta siia osta kreatiini pulbri täiendada

Kreatiini pulbri täiendada annus

Järgmised annused on uuritud teadusuuringute läbiviimiseks:

SUU KAUDU:

 • Füüsiline töö parandamiseks on proovinud mitmeid annustamise raviskeemide:
  • Kreatiini tavaliselt koormatud 20 grammi päevas (ehk 0,3 grammi kilogrammi kohta) 5 päeva järgneb hooldus annus 2 või enam grammi (0,03 grammi kilogrammi) päevas, kuigi 5 päeva peale on tüüpiline, kasutatud 2 päeva peale.
  • 9 grammi päevas 6 päeva peale annus on ka kasutatud. Mõned allikad näitavad asemel teravalt laadimine võib sarnaseid tulemusi saada 3 grammi päevas 28 päeva.
Ajal kreatiini, tuleks vee tarbimist 64 untsi päevas.

 • Südamepuudulikkuse: 20 grammi päevas 5-10 päeva.
 • Parkinsoni tõbi:
  • 10 grammi päevas.
  • Kreatiini laadimise annus 20 grammi päevas 6 päeva järel 2 grammi päevas 6 kuud ja seejärel 4 grammi päevas juba 18 kuud on ka kasutatud.
 • Parandamiseks vastupanu koolitus Parkinsoni tõvega inimestele: laadimise annus on 20 grammi päevas 5 päeva, millele järgneb 5 grammi päevas.
 • Gyrate atroofia puhul: 1,5 grammi päevas.
 • Lihaste dystrophies puhul: 10 grammi päevas on kasutatud täiskasvanule ja 5 grammi päevas on laste poolt kasutatud.
 • McArdle's haigus: 150 mg/kg päevas 5 päeva ja siis jätkake 60 mg/kg / ööpäev.
Vajuta siia osta kreatiini pulbri täiendada