Keyif-e Doğru Kaybetmek Senin Erkek Doğal Meme


Keyif-e Doğru Kaybetmek Senin Erkek Doğal MemeAdamlarını kaybetmek değil sadece senin karın yağ sonsuz situps, yaparak çünkü kaybedemezsin gibi bir gazillion göğüs egzersizleri yaparak meme bir efsaneyi spot azalma olduğunu

Erkek Meme göğüs kaslarınızı kapsayan sadece yağlı dokudur ve yerel olarak yağ yakamazsınız olduğundan, onları kaybetmek senin genel vücut yağ azaltmak zorunda.

Böylece yağ kaybı iyi eski moda stratejileri geçerli: yemek kalori miktarı daha düşük ise vücudunuzun yanıklar kalori, yağ kaybedersiniz ve bu nedenle de, erkek meme.

Burada hemen bir kalori açığı oluşturmak için kullanabileceğiniz güçlü ipuçları 3 artı ben açıklayacağım bir ekstra üçüncü ucu vardır.

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Keyif-e doğru kaybetmek senin erkek doğal meme


1. Yemek daha sağlıklı.

Erkek Meme yaş tüm gıdalar daha fazla kalori içeren abur cubur yeme sonucu hemen hemen her zaman vardır. Bu abur cubur yeme durdurmak zorunda anlamına gelmez sonsuza kadar kaybetmek senin erkek meme, ama çoğu zaman çok daha sağlıklı yemek zorunda kalacak.

  • Daha fazla et, tavuk, balık, sebze ve meyve. Gerek yok o paleo Naziler – tahıl birine çevirmek için ılımlılık yersem sorun.
  • Daha az önemsiz, alkol ve soda. 2 bira ve ne zaman dışarı ile arkadaşları, iyi hamburger ama günlük 6 paketi ve hazır yemek olduğu bariz bir vazgeçtik.

2. Daha güçlü olsun.

Bir, kas boyutu güç kazanç için doğrudan ilgili ve çok Bench Press üzerinde daha güçlü elde şekli göğüs. Asansör sizi salonunda yanmak daha kalori..... iki, daha fazla ağırlık. Üç, vücut geliştirme teşvik sağlıklı gıda seçenekleri ve diyete sadık daha iyi yapar.

StrongLifts 5 × 5 uygundur bu nedenle, sadece yapacağım olsa başına egzersiz 3 egzersiz, 3 x / hafta. Egzersizler miktarı önemli değildir, yoğunluk yok. Örneğin, nasıl kaybettiğini güçlü asansörler üye erkek göğsü artırılması 135 kg onun ağız kavgası-20 kg dan sonra güçlü asansörler 5 × 5 ile kontrol edin.

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

3. Sizin duruş düzelt.

Bütün gün bilgisayar çalışıyor göğüs kaslarınızı sıkın olabilir ve daha sonra adamların yapacak neden gevşeklik omuz kötü bak meme. Bu, benzer ne kadar fazla oturan kalça kaslarınızı sıkın ve sonuç olarak daha büyük bakmak için senin karın neden olabilir. Üye Vlad'ın duruş bakarsanız, bu güçlü asansörler 5 × 5 yaptıktan sonra üst sırtı düz açıktır.

Oturma ve yürüme ile geri yerine onları hep kambur omuzlarınızı alışmış. Günlük omuz Dislokasyonlar düşük bar ile birleştiğinde bir direniş grubu ile ağız kavgası 3 x / hafta da duruşun önemli ölçüde artıracaktır.

Jinekomasti hakkında endişelenmeyin - erkek meme indirdi testosteron tarafından neden olduğu ve bazı ilaç veya steroid kötüye alarak östrojen artmış.

Çocuklar erkek meme ile büyük bir çoğunluğu antiestrogen tedavi, cerrahi veya Kramer'ın Mansierre gerekmez, ama onların erkek meme, doğal güç kazanıyor, sağlıklı yiyen ve onların duruş sabitleme kurtulabilirsiniz.

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız
Keyif-e Doğru Kaybetmek Senin Erkek Doğal Meme