Kde Si Môžem Kúpiť Steroidy Legálne?


Kde Si Môžem Kúpiť Steroidy Legálne?Kde sú právne steroidy? Je to spoločná otázka, najmä na steroidné nástenky, a to je široká otázka, ktorá je držiteľom mnohých viac. Nestačí sa opýtať kde sú steroidy legálne, zákonnosť sa môže líšiť o niekoľko kľúčových otázok.

Právo klásť otázky by tam, kde je legálne kúpiť steroidy, kde je legálne vlastniť steroidy, áno, tam je rozdiel v nákupe vlastniť a kde je to legálne predávať steroidy?

Toto sú správne otázky, a v závislosti na krajine hovoríme o odpoveď na každý z nich môže líšiť veľkú. S vyššie na pamäti, my chceme odpovedať na tieto otázky a viac tak, že nabudúce vás opýtať, kde môžem kúpiť steroidy legálne alebo kde sú steroidy legálne v širšom zmysle, budete mať právo odpovedať každý a každý čas.

Samozrejme, treba; každý a zakaždým, keď takáto otázka je zodpovedaná, majte na pamäti, môžete zmeniť zákon. Kým jedna krajina môže mať určité práva, a to sa stalo viac ako raz, cez noc ho môžete otočiť ako vypínač, a to nemusí byť vo váš prospech.

Z tohto dôvodu, ak uvažujete o nákupe alebo akýkoľvek druh anabolický steroid súvisiace činnosti, je životne dôležité, ste sa zoznámili s súčasný zákon.

Dokonca tak, budeme vám solídny základ ísť, pevné základy, ktoré vám dá dôveru je schopný odpovedať na tieto otázky.

Kliknite tu kúpiť právne steroidy od oficiálnej internetovej stránky

Kde si môžem kúpiť steroidy legálne?

Kde si môžem kúpiť steroidy legálne, ak sme ti kdekoľvek chcete by sa dávame vám najlepšie novinky svojho života, a v niektorých ohľadoch kdekoľvek chcete, je takmer pravda.

Najviac ktorejkoľvek krajiny si môžete legálne kúpiť anabolické steroidy tak dlho, ako môžete tak urobiť z lekárne cez predpis vám venovať liečbe zdravotnícke potreby. V miestach, ako Spojené štáty, to je jediný spôsob, ako si môžete kúpiť anabolické steroidy, a to bude platiť v Austrálii, Argentína, Brazília, Kanada a Portugalsko.

Zatiaľ čo vyššie uvedené šesť krajín všetky vyžadujú lekársky predpis legálne zakúpiť a mať anabolické steroidy, USA je zďaleka najprísnejšie.

Napríklad v Kanade to je nezákonné predávať anabolické steroidy a to je nezákonné, aby si ich mohli kúpiť, ale ak ste bol ulovený v držbe neexistuje žiadny vážny priestupok po ruke. Naopak, v USA samotné vlastníctvo je v priamom rozpore Steroid kontrolné úkony.

Kde sú právne steroidy? No, skoro kdekoľvek tak dlho, ako máte recept.

Kliknite tu kúpiť právne steroidy od oficiálnej internetovej stránky

Ak je to legálne vlastniť steroidy?

Kým Kanade nenesie drsné držanie zákony, existujú krajiny, ktoré nesú držanie zákony za povedať; in-skutočnosti, dokonca nepotrebujete lekársky predpis, ale musíte urobiť svoj nákup z lekárne.

Mnohé európske národy niesť takéto zákony a Spojeným kráľovstvom je ukážkovým príkladom. Vo Veľkej Británii si nemôžete kúpiť anabolické steroidy na čiernom trhu a určite nemôže predať; však, môžete chodiť do lekárne a kúpiť rovnako, ako Dr¾íte fliaš sirup proti kašľu.

Rumunsko je tiež podobný, ale trochu prísnejšie; potrebujete predpis, aj keď často sa obrátil slepé oči. Turecko je ďalšie miesto, príde na myseľ; môžete legálne zakúpiť a vlastniť ich, ale nemôžete importovať alebo exportovať anabolické steroidy.

Kliknite tu kúpiť právne steroidy od oficiálnej internetovej stránky

V krajinách, čo sú právne steroidy?

V akej krajiny sú steroidy legálne; nie len právne ale priame právne. Bez otázok, príkladom je Mexiko; v Mexiku si môžete kúpiť alebo predať anabolické steroidy, kamkoľvek budete chcieť.

Neexistuje žiadne nariadenie o výrobe alebo nákupe, neexistuje žiadna taká vec ako porušenie držanie alebo niečo tohto druhu. Mnohí ľudia v USA často využívajú mexické zákony kvôli jeho tesnej blízkosti; Avšak, tam je úlovok. Ak ste americký občan, môžete legálne ísť do Mexika a kúpiť, vlastniť a používať všetky anabolické steroidy chcete a legálne tak, ale nemôže si legálne priviesť ich späť s vami.

Ak tak urobíte, hoci boli legálne zakúpené podľa mexického práva, nich podávanie cez stravník je opäť porušenie Steroid kontrolné úkony. Mimo Mexiko, existuje niekoľko krajín, kde si môžete urobiť skoro čokoľvek chcete, pokiaľ ide o anabolické steroidy.

Bulharsko, Columbia, Egypt, India, Irán, Izrael, Libanon, Pakistan, Rusko, Srbsko, Srí Lanka, Sýria a Ukrajiny všetky vykonávať takmer non-existent anabolický steroid zákony. Malo by ísť samozrejmé, keď príde na otázku, kde si môžem kúpiť steroidy legálne, No, sme práve som ti dal odpoveď otvorených dverí.

Kliknite tu kúpiť právne steroidy od oficiálnej internetovej stránky

Ak je to legálne predávať steroidy?

Ak je to legálne predávať steroidy? Mexiko, bez otázka a väčšina krajín uvedených v časti "čo krajiny sú právne steroidy" povoliť predaj.

Samozrejme, niektoré mračiť na prax trochu, ako v Izraeli, ale neexistuje žiadny vážny priestupok a nič sa obávať vôbec pre jednotlivé nákupom.

To isté možno povedať z Indie a Pakistanu s ešte viac zhovievavosť, a zatiaľ čo Rusko a Ukrajina môže trochu kôry na papieri, nie je žiadny spad z týchto snaha.

Ako nikde inde na svete, môže byť ťažké pokutu, ale vo väčšine z EU, USA, Kanada, Austrália, Argentína, Brazília a Portugalsko nájdete to byť vážny priestupok; viac tak v USA ako nikde inde.

Kliknite tu kúpiť právne steroidy od oficiálnej internetovej stránky

Ak je to legálne vlastniť steroidy mimo USA?

Ak je to legálne vlastniť steroidy? Samozrejme, môžete legálne vlastniť ich v ktorejkoľvek krajine sme spomenuli, dokonca aj v USA, ale celkovú zákonnosť opäť odpočinku na zákon.

Pre väčšinu obyvateľstva, budete potrebovať lekársky predpis, pre zvyšok z vás, budete len musieť kupovať z lekárne predpis, alebo nie a odtiaľ je to čokoľvek chcete.

Ak sa ocitnete v Mexiku alebo jednej z ostatných podobných krajín, to nie je legálne alebo nelegálne vlastniť steroidy; Neexistuje žiadny zákon buď spôsobom rovnako, ako tam je žiadne právo týkajúce sa vzduch vám dych.

Kliknite tu kúpiť právne steroidy od oficiálnej internetovej stránky

Kde sú právne steroidy – všade a nikde:

Ak je to legálne kúpiť steroidy? Kamkoľvek budete chcieť tak dlho, ako je to v rámci pôsobnosti práva a práva môže uplatniť tak to neexistuje, alebo to môže byť tak tesné musíte predpis, nebude vám moc vôbec.

Ako vidíte, nie je rezané a suché alebo čiernobiele odpoveď na túto otázku, všetko záleží na pôde stojíte na, ale dúfajme, že sme vám dal dobrý nápad na situáciu na dosah ruky; pre niektoré z vás, to môže byť čas Zbaľ si kufre a skočiť na prvé lietadlo.

Kliknite tu kúpiť právne steroidy od oficiálnej internetovej stránky