Kde Nakúpiť Srvátkový Proteínový Doplnok?


Kde Nakúpiť Srvátkový Proteínový Doplnok?Práve som urobil odvážne rozhodnutie spojiť s vašej miestnej telocvični a začať nejaký pravidelný silový tréning s cieľom dostať späť do formy. Po niekoľkých týždňoch môžete urobiť niekoľko priateľov a sa rýchlo naučí, že väčšina používajú akési doplnenie v spojení s ich výcviku.

S trochu viac sondáž zistíte, že väčšina sa zdajú byť na nejaký druh proteínový doplnok, s srvátkových bielkovín sú najobľúbenejšie. Ak ste rovnako ako priemer; Nemusíte mať hromadu hotovosti hrať s okolo, keď príde na nákup doplnkov. Takže ak sa chystáte kúpiť srvátkový proteínový prášok – chcete hodnotu a kvalitu – ktorý vyvoláva otázku; Aký je najlepší srvátkový proteínový prášok?

Väčšina cvičenie vedci, odborníci na výživu a fitness profesionáli dohodnúť dobrej kvality prášok srvátka proteínov predstavuje najdôležitejšie dodatok pre priemerného jednotlivca zapojených do pravidelných hmotnosť školenia alebo odpor cvičenia. Ale len povedať niekomu potrebujú srvátkový proteínový prášok rieši len polovicu ich problém. Jednou z najväčších výziev pri výbere srvátkový proteínový doplnok je obrovské množstvo možností.

Kliknite tu kúpiť srvátkových bielkovín

Srvátkových bielkovín je dôležité

V dnešnej dobe môžete získať takmer čokoľvek chcete-je to super-veľké alebo mini vaňa, exotické príchute alebo nearomatizovaného alebo pripravený nápoj srvátkových bielkovín srvátkových bielkovín. Srvátkových bielkovín prášky ani prísť na rad kontajnerov, síce vane, tašky, sáčky, fliaš a kartónové krabice.

Potom máte rôzne druhy: hydrolyzované, izolovať a sústrediť. Všetky tieto faktory ovplyvňujú samozrejme koncovú cenu prášku tak je užitočné poznať niektoré z kľúčových faktorov, ktoré určujú hodnotu a kvalitu priemerný srvátkový proteínový prášok.

Niekoľko praktických rád, ako môže byť užitočné, keď sa snažia vybrať dobrú kvalitu, hodnotu za peniaze srvátkový proteínový prášok. Po prvé, naučiť sa stal zanietený štítok čitateľom. Presnejšie povedané, Zvyknite si čítanie stĺpci na pravej strane panela výživy.

Tento stĺpec uvádza percentuálny obsah makro, vrátane bielkovín. Ak váš hlavný cieľ je hodnota za peniaze, potom si neželáte proteín prášok, ktorý má vysoké hladiny sacharidov (t. j. viac ako 10g na 100g porcie). Ďalšie sacharidov len zriediť vaše doláru.

Skôr než sa zviklat výbavu na etikete, naučiť sa čítať a analyzovať v zozname zložiek. Výrobcovia a predajcovia povedať, všetci chcú, aby o konkrétnom produkte, ale nemôže klamať pokiaľ ide o zložky. Pamätajte si, že zložky sú uvedené v zostupnom poradí.

Čítanie nutričné panel a zoznam zložiek starostlivo, môžete tak niektoré pomerne presné predpoklady o množstvo určitých zložiek a preto hodnota srvátkových bielkovín.

Kliknite tu kúpiť srvátkových bielkovín

Typy srvátkových bielkovín

Kľúčovou otázkou je druh srvátkových bielkovín. Dva hlavné typy srvátkových bielkovín sú srvátkový bielkovinový koncentrát (WPC) a srvátkový proteínový izolát (WPI). WPC a WPI prevažne sa líšia v ich percentuálny obsah bielkovín, s WPI majú vyšší z dvoch.

Ostatné kľúčový rozdiel medzi tieto dva proteíny je ako sú spracovávané s "iónemeričových" a "cross-flow potrebnej" dve hlavné techniky. Napokon v ďalších hlavných typov srvátkovej bielkoviny je srvátkový proteínový hydrolyzát. Budeme diskutovať o to ďalej.

Iónovo-výmennú chromatografiu

Iónovo-výmennú chromatografiu je procesom bežne používané na výrobu izolát srvátkovej bielkoviny, ktorá obsahuje vysokú úroveň bielkovín, t. j. > 90%.  Jediný problém s niektoré staršie metódy výmeny iónov je, že použitie vysokej teploty a/alebo kyselina, ktorá môže denaturáciu proteín. Denaturácia bielkovín je zmena je štrukturálna konfigurácia – preto ponúknuť to neužitočný do tela.

Viac advacned na iónovo-výmennú chromatografiu od boli vyvinuté metódy ktoré zamestnávajú nízke teploty/kyseliny zabránenie denaturácii. Mnoho výrobcov ísť na problémy s uvedením, že ich výrobok obsahuje "nízko teplotné" spracované iónemeričových izolát srvátkovej bielkoviny. Nezabudnite dávať pozor na takéto nároky pri výbere izolát srvátkovej bielkoviny.

Cross-Flow potrebnej

Spoločné metódy používané na spracovanie srvátkových bielkovín je potrebnej kríž-toku (CFM). Na rozdiel od niektorých starších metód výmeny iónov, CFM produkuje nedenaturovaných proteínov. CFM srvátkový proteín izolovať má aj iný profil srvátkových bielkovín frakcie.

Najviac pozoruhodne, obsahuje vyššiu úroveň frakcie glykomakropeptidu (SVP) a nižšie hladiny beta-lactoglobulin frakcie. Opäť, väčšina výrobcov používa tento druh srvátkových bielkovín v ich produkt vystihnutie uvedením ich značky a/alebo zložka zoznamu. Ďalšie informácie o rôznych techník spracovania srvátkových bielkovín, prečítajte si náš článok: "Vybrať najlepší proteín doplnok".

Kliknite tu kúpiť srvátkových bielkovín

Hydrolyzované srvátkové bielkoviny

V skratke, hydrolyzovaný srvátkový proteín je srvátkový proteín, ktoré boli rozdelené do oveľa menších reťazcov aminokyselín (t. j. peptidy). Tento druh proteínu je určený pre replikáciu forme bielkovín je v akonáhle prešiel cez tráviaceho traktu.

Preto hydrolyzáty srvátkový proteín vyžadujú menej trávenie ako WPI a preto nastupujú do svalov a iných tkanív, veľmi rýchlo. Kľúčovým faktorom s hydrolyzáty srvátkový proteín je ich "stupeň hydrolýzy". To zasa určuje stupeň ktoré proteín je rozčlenený na menšie peptidov.

Hoci srvátkových bielkovín hydrolyzátov s vysokým stupňom hydrolýzy sú najlepšie, keď príde na maximalizáciu svalovej anabolizmus, tam je úlovok na praktickej úrovni; Menovite, čím vyšší je stupeň hydrolýzy – vyššou horkosťou výrobku. Opäť budete musieť pozorne čítať štítok/informácie o produkte, ako aj zložky v zozname Typ hydrolyzát srvátkových bielkovín použité vo výrobku.

Ako je obvykle prípad každá zložka prémia, výrobcami často pôjde problémy uvedie na štítku výrobku obsahuje hydrolyzát srvátkových bielkovín s vysokým stupňom hydrolýzy. Z dôvodu jeho vynikajúce účinky na svalový rast a obnovu, ako aj ďalšie spracovanie kroky, hydrolyzátov srvátkových bielkovín sú vo všeobecnosti drahšie než srvátky bielkoviny izolátov a koncentráty srvátkových bielkovín.

Kliknite tu kúpiť srvátkových bielkovín

Srvátkových bielkovín typu a porovnanie cien

Vyššie uvedených cvičení poskytuje dobrý príklad ako cena rôznych typov srvátkovej bielkoviny môžu výrazne líšiť. Preto je dôležité, že máte nejakú predstavu, čo ste po pri nákupe srvátkových bielkovín.

Ak váš nákup je do značnej miery diktované hodnotu, potom opatrne, nakupovanie si môžete vyzdvihnúť srvátkový proteínový koncentrát, ktorý má pomerne vysoký proteín koncentrácie a kvality bielkovín za skvelú cenu. Naopak, ak je kvalita prvoradou úlohou, srvátkových bielkovín hydrolyzáty sú najlepšie, ale majte na pamäti, ste bude platiť oveľa viac za gram bielkovín pre dobrú kvalitu srvátkových bielkovín hydrolyzát.

Prirodzene, srvátkový proteín izoláty sú strednú cestu a preto najviac populárne. Tým, že nakupovala okolo vás môže dostať dobré srvátkových bielkovín Izolujte, s veľkou kvalitou nedenaturovaný bielkovín, je vysoká koncentrácia pre medzi $50 a $70 na vani. Len byť vedomí, že extra položky, ako vitamínov/minerálov, aminokyselín, Kreatin, sacharidy atď zrieďte bielkoviny tak dostanete menej bielkovín pre vaše doláru.

Kliknite tu kúpiť srvátkových bielkovín

Srvátkových bielkovín druh a uplatnenie

Ďalšou otázkou je: "čo je vaše osobitné zamýšľané použitie pre vaše srvátkový proteínový doplnok". Ak je to jednoducho zvýšiť kvalitu obsahu bielkovín v strave pre zvýšenie imunity, celkové zdravie a udržanie svalovej hmoty, srvátkový proteínový koncentrát je veľkú hodnotu za peniaze možnosť.

Naopak Ak máte v úmysle použiť srvátka proteínový doplnok rozšíriť svoj silový tréning, potom izolátov srvátkových bielkovín a hydrolyzátov sú najlepšie.

Mnoho srvátkových bielkovín prášky obsahujú zmesi hlavné srvátkových bielkovín, síce srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteín izolovať a srvátkových bielkovín hydrolyzát. Tieto bielkoviny sú najvhodnejšie pre zvýšenie kvality bielkovín, s príkladmi populárne vrátane Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard a Dymatize Elite výživa srvátka.

Pri výbere zmesi srvátkový proteínový prášok, len pamätajte, že zložky sú uvedené v poradí klesajúcej množstvo a majte na pamäti, že pokles cien srvátkových bielkovín v poradí: hydrolyzát, izolát a koncentrát. To by malo pomôcť rozlúštiť vaše najlepšiu hodnotu za peniaze v zmesi srvátkový proteínový prášok.

Ak cena je sekundárne ciele vzdelávania, potom riadiť jasné o zmesi obsahujúce srvátkový proteínový koncentrát, pokiaľ srvátkový proteínový koncentrát je jedna novšie generácie typov, ktoré obsahuje di, tri a oligo peptidov. Tieto koncentráty srvátkových bielkovín sú zvyčajne uvedené ako "kríž tok mikrofiltrovanou a/alebo srvátkový srvátkových bielkovín sústrediť".

Produkty ako elementárne výživa WPI, Maxs WPI a Redback rýchle WPI sú príklady pure whey proteín Izolujte prášky, ktoré sú najvhodnejšie pre post-výcvik. Alternatívne produkty ako Optimum Nutrition Platinum Hydro srvátky, Maxs Reload HGF a BNRG Proto srvátky predstavujú premium post-cvičenie srvátkových bielkovín obsahujúcich len hydrolyzát srvátkových bielkovín. Tieto srvátkových bielkovín poskytnúť vám s najsilnejší podnetom anabolické rozšíriť svoj silový tréning.

Kliknite tu kúpiť srvátkových bielkovín

Zhrnutie

Tak ako si pustiť na svoje nové fitness režimu a vstúpiť do sveta srvátkových bielkovín, vziať čas čítať všetky výživa panely a prísady opatrne, najmä ak ste na rozpočet. Pokúste sa určiť hlavný dôvod, prečo chcete srvátkových bielkovín, t. j. zvýšenie kvality bielkovín, nahradenie jedla, strata tuku alebo zlepšenie svalovej zisky z silový tréning.

Naša webová stránka obsahuje rozsiahly zoznam koncentráty srvátkových bielkovín a srvátky bielkoviny izolátov z čoho vyberať, s úplné opisy výrobkov, nutričné informácie, na gram prášku náklady a náklady na slúžiť bielkovín.

Existuje značný rozsah cien, tak tým, že čas pozorne si prezrite všetky informácie, môžete potenciálne ušetriť veľa peňazí a najlepšie správou je, že to nemusí vždy znamenať významný kompromisu v kvalite.

Kliknite tu kúpiť srvátkových bielkovín