Kde Koupit Syrovátkový Protein Doplněk?


Kde Koupit Syrovátkový Protein Doplněk?Právě jste udělali odvážné rozhodnutí spojit s vaší místní tělocvičnu a začít nějaký pravidelný silový trénink s cílem dostat se zpátky do formy. Po několika týdnech nějaké přátele a rychle učí, že většina používá nějaký doplněk v souvislosti s jejich výcvik.

S trochou sondování zjistíte, že většina se zdají být na nějaký druh doplnění bílkovin, s syrovátkové bílkoviny jsou nejoblíbenější. Pokud jste stejně jako průměr; Nemáte hromadu peněz, hrát si s, když jde o nákup doplňků. Takže pokud se chystáte koupit syrovátková bílkovina – má hodnotu a kvalitu – který vyvolává otázku; Jaký je nejlepší syrovátková bílkovina?

Většina cvičení vědců, odborníků na výživu a fitness odborníků se shodují, že kvalitní syrovátková bílkovina představuje nejvýznamnější doplněk pro průměrného jedince v pravidelných hmotnost školení nebo odporu cvičení. Ale jen říct někomu, že potřebují syrovátková bílkovina pouze polovinu jejich problém řeší. Jedním z největších problémů při volbě syrovátkový proteinový doplněk je obrovské množství možností, které jsou k dispozici.

Chcete-li koupit syrovátkové bílkoviny

Syrovátkový Protein je důležité

V dnešní době téměř si můžete ať syrovátkové bílkoviny, chcete – ať už je to super-velké nebo mini vana, exotické příchutě nebo neochucené, nebo připraven nápoj syrovátkový protein. Whey protein prášek dokonce vyskytují se v řadě kontejnerů, jmenovitě, vany, pytle, sáčky, láhve a lepenkové krabice.

Pak máte různé typy: hydrolyzované, izolovat a soustředit se. Všechny tyto faktory ovlivňují zřejmě konečnou cenu prášku, tak je užitečné znát některé z klíčových faktorů, které určují hodnotu a kvalitu průměrné syrovátková bílkovina.

Pár praktických tipů může být užitečné, když se snaží vybrat kvalitní, hodnota za peníze syrovátková bílkovina. Za prvé Naučte se stal čtenář vášnivý štítku. Přesněji řečeno dostanete do zvyku čtení v pravém sloupci nutriční desky.

Tento sloupec obsahuje procentní obsah makroživin, včetně bílkovin. Pokud váš hlavní cíl je hodnota za peníze, pak nechcete proteinový prášek, který má vysoké hladiny sacharidů (tj. 10g na 100g porce). Další sacharidy jen doplní váš dolar.

Spíše než pod vlivem vymoženost na štítku, Naučte se číst a analyzovat seznam složek. Výrobci a prodejci říci vše, co chtějí o konkrétním produktu, ale nemůže lhát, pokud jde o přísady. Mějte na paměti, že složky jsou uvedeny v sestupném pořadí.

Přečtením nutriční panel a seznam surovin pečlivě, abyste mohli některé přiměřeně přesný předpoklady o množství určitých složek a proto hodnota syrovátkové bílkoviny.

Chcete-li koupit syrovátkové bílkoviny

Typy bílkovin syrovátky

Klíčovou otázkou je typ syrovátkové bílkoviny. Jsou dva hlavní typy syrovátkový protein syrovátkový proteinový koncentrát (WPC) a syrovátkový proteinový izolát (WPI). WPC a WPI převážně se liší v jejich procento obsahu bílkovin, s WPI s vyšší z obou.

Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma proteiny je, jak jsou zpracovávány s ' ionexovou "a"cross-flow microfiltration"obě hlavní techniky. Konečně další hlavní typ syrovátkové bílkoviny je hydrolyzovaný syrovátkový protein. Promluvíme si o tom níže.

Iontoměničové chromatografie

Ionexovou chromatografií je běžně používané proces pro výrobu syrovátkový proteinový izolát, který obsahuje vysokou hladinu bílkovin, tedy > 90 %.  Jediný problém s nějakou starší metody iontové výměny je, že používají vysokoteplotní a kyseliny, které mohou jejich denaturaci bílkovin. Denaturace bílkovin je podobný, změna je strukturální konfigurace – tedy vykreslování nepoužitelné k tělu.

Další advacned ionexovou chromatografií od byly vyvinuty metody které zaměstnávají nízká teplota/kyseliny tak, aby se zabránilo denaturace. Mnoho výrobců jít na potíž určit, že jejich produkt obsahuje "nízkoteplotní" zpracované ionexových syrovátkový proteinový izolát. Ujistěte se, že dávat pozor na takové nároky při výběru syrovátkový proteinový izolát.

Cross-Flow Microfiltration

Jiné společné metody používané ke zpracování syrovátkové bílkoviny je cross-flow microfiltration (CFM). Na rozdíl od některých starších metod ionexovou CFM produkuje nedenaturovaný bílkovin. CFM syrovátkový proteinový izolát má také jiný profil frakcí bílkovin syrovátky.

Nejvíce pozoruhodně obsahuje vyšší úrovně frakce glykomakropeptidů (GMP) a nižší hladiny beta laktoglobulinu frakce. Opět většina výrobců používající tento typ syrovátkového proteinu v jejich produktu, aby místo určení na štítkovou a/nebo složka seznamu. Další informace o různých zpracovatelských technik pro syrovátkový protein, viz náš článek: "Volba nejlepší Protein doplněk".

Chcete-li koupit syrovátkové bílkoviny

Hydrolyzované syrovátkové bílkoviny

Ve zkratce hydrolyzované syrovátkové bílkoviny je syrovátkový protein, který je rozdělen na mnohem menší řetězce aminokyselin (tj. peptidy). Tato forma bílkovin je navržen tak, aby replikovat formě bílkovin je v jakmile prošel přes trávicího traktu.

Proto hydrolyzovaných syrovátkových bílkovin vyžadují méně trávení než WPI a proto nastupují do svalů a dalších tkání velmi rychle. Klíčovým faktorem s hydrolyzovaných bílkovin syrovátky je jejich "stupeň hydrolýzy". To zase určuje míru, do které protein je rozdělen na menší peptidy.

Zatímco hydrolyzovaných bílkovin syrovátky s vysokým stupněm hydrolýzy jsou nejlepší, když jde o maximalizaci anabolismus svalů, má to jeden háček na praktické úrovni; totiž čím vyšší je stupeň hydrolýzy – čím vyšší hořkost produktu. Opět je třeba pečlivě číst popisku/informace o produktu, stejně jako seznamu Určete typ hydrolyzovaný syrovátkový protein, použité v produktu.

Jak je obvyklé, se každá složka pojistného, výrobci se často jít na potíže určení na štítku výrobku obsahuje hydrolyzovaný syrovátkový protein s vysokým stupněm hydrolýzy. Vzhledem k její vynikající účinek na růst svalů a zotavení, jakož i další zpracování kroků hydrolyzovaných bílkovin syrovátky jsou obecně dražší než izoláty bílkovin syrovátky a syrovátkových proteinových koncentrátů.

Chcete-li koupit syrovátkové bílkoviny

Typ bílkoviny syrovátky a srovnání cen

Výše uvedené cvičení poskytuje dobrým příkladem jak ceny různých typů syrovátkové bílkoviny může výrazně lišit. Proto je důležité, že máte nějakou představu, co hledáte, při nákupu syrovátkové bílkoviny.

Je-li váš nákup je do značné míry dány hodnoty, pak tím, že nakupovala pečlivě, si můžete vyzvednout syrovátkový proteinový koncentrát, který má poměrně vysokou proteinů a bílkovin kvalita za skvělou cenu. Naopak je-li kvalita vaší hlavní náplní, syrovátkový protein hydrolyzát jsou nejlepší, ale mějte na mysli si bude zaplatit mnohem více na gram bílkovin pro kvalitní hydrolyzovaný syrovátkový protein.

Syrovátkové proteinové izoláty jsou pochopitelně střední cestu a proto nejoblíbenější. Tím, že se obracely můžete získat dobré syrovátkový protein izolát, s velmi kvalitní nedenaturovaný bílkovin, při vysoké koncentraci pro mezi 50 až 70 dolarů na vanu. Uvědomte si jen, že další položky, jako jsou vitamíny, minerály, aminokyseliny, kreatin, sacharidy atd zředí protein, tak dostanete méně bílkovin pro dolar.

Chcete-li koupit syrovátkové bílkoviny

Typ bílkoviny syrovátky a aplikace

Další otázkou je: "Jaký je váš konkrétní zamýšlené použití syrovátkový protein doplněk". Pokud je to jednoduše zvýšit kvalitu obsahu bílkovin v jídelníčku pro zvýšení imunity, celkový zdravotní stav a údržbu svalové hmoty, syrovátkový protein je skvělá hodnota za peníze.

Naopak pokud máte v úmyslu použít whey protein doplněk rozšířit váš silový trénink, pak syrovátkové proteinové isoláty a hydrolyzáty jsou nejlepší.

Mnoho syrovátkových bílkovin prášky obsahují směsi ze všech hlavních syrovátkových bílkovin, jmenovitě, syrovátkový proteinový koncentrát, hydrolyzovaný syrovátkový protein izolátu a syrovátkové bílkoviny. Tyto bílkoviny jsou nejvhodnější pro zvyšování kvality bílkovin, s některými populární příklady včetně optimální výživa 100 % Whey Gold Standard a Dymatize výživy Elite Whey.

Při výběru kombinovaných syrovátková bílkovina, jen Pamatujte, že ingredience jsou uvedeny v pořadí snižující se množství a mít na paměti, že v pořadí se snižuje cena syrovátkové bílkoviny: hydrolyzát, izolát a koncentrát. To by mělo pomoci rozluštit vaše nejlepší hodnotu za peníze ve směsi syrovátková bílkovina.

Je-li cena sekundární cíle vzdělávání, pak řídit od směsi obsahující syrovátkový proteinový koncentrát, pokud syrovátkový protein je jedním z novějších typů generace, které obsahuje di, tri a oligo peptidy. Takové syrovátkové proteinové koncentráty jsou obvykle uvedeny jako "cross flow mikrofiltrovanou nebo ultrafiltrovaný syrovátkový protein koncentrát".

Produkty jako elementární výživy WPI, Maxs WPI a Redback rychlé WPI jsou příklady čistě syrovátkový protein izolovat prášky, které jsou nejvhodnější pro post-výcvik. Případně produkty jako optimální výživy Platinum Hydro Whey, Maxs Reload HGF a BNRG Proto syrovátka představují premium post-cvičení syrovátkové proteiny obsahující pouze hydrolyzovaný syrovátkový protein. Tyto proteiny syrovátky vám poskytuje nejsilnější anabolické stimul rozšířit váš silový trénink.

Chcete-li koupit syrovátkové bílkoviny

Shrnutí

Tak jak pustit na své nové fitness režim a vstoupit do světa syrovátkové bílkoviny, si výživu panely a ingredience pečlivě, zejména v případě, že jste na rozpočet. Pokuste se zjistit hlavní důvod, proč že chcete syrovátkové bílkoviny, tedy zvýšit příjem bílkovin kvality, nahrazení jídla, tuků nebo zlepšení svalové zisky z silový trénink.

Naše webová stránka obsahuje rozsáhlý sortiment syrovátkové proteinové koncentráty a syrovátkových proteinových izolátů vybírat, s úplný popis výrobků, nutriční informace, náklady na gram prášku a náklady na podání bílkovin.

Existuje značný rozsah cen, takže tím, že čas zkontrolovat všechny informace pečlivě, můžete potenciálně ušetřit sebe spoustu peněz a nejlepší zprávou je, že to vždy nemusí znamenat značné kompromisy v kvalitě.

Chcete-li koupit syrovátkové bílkoviny