Kaip Sumažinti Vyrų Krūties Dydis?


Kaip Sumažinti Vyrų Krūties Dydis?Išsiplėtusios krūtinės vyrams gali sukelti keletą dalykų. Pirmas dvi, atėjo į galvą yra pakaitinė hormonų sutrikimai ir antsvoris.

Yra priežasčių, kodėl vaikinas galėjo vyras boobs. Pirma, sveikatos būklę.

Klinikiniai ginekomastija-vyrų krūtys – gali atsirasti dėl hormonų pusiausvyros ar padidėjęs estrogenų ir sumažino testosterono kiekis.

Tai nėra paprastai yra rimta problema ir gali eiti šalin savo. Tačiau, jei manote, kad turite ginekomastija ir toliau išlieka, apsilankykite gydytojas sužinoti, jei bus padėti vaistai ar operacija.

Spauskite čia Norėdami pirkti Gynexin iš oficiali svetainė

Kaip sumažinti vyrų krūties dydis?

Išvalyti savo mitybą

Pirmasis, ką reikia padaryti yra gauti atsikratyti visų greito maisto, greito maisto ir didelis riebalų kiekis maisto produktuose iš savo dietos, įskaitant viską, kas yra giliai kepti, labai perdirbtų, labai rafinuotas ir daug sočiųjų riebalų. Valgyti vaisių, daržovių, kruopos ir liesos baltymų šaltinių, ir gerti daug vandens.

Ginekomastija taip neįprasta, hormonų pusiausvyros suaugusiųjų ir paauglių vyrai kurie sukelia tešmens audinio parengti taip, kad yra panašus į krūties audinio būna moterys.

Bylose, susijusiose su suaugusiųjų ir vyresnio amžiaus paauglių, tai gali būti ženklas rimtą pagrindinės sveikatos sąlygos pvz., vėžio hipofizės liauka, adrenal gland(s), ar sėklidės. Paaugliams, tai paprastai sukelia hormonų pokyčių, susijusių su brendimo laikina problema.

Ar kai kurie širdies.

Atlikti Aerobinis Pratimai tris-keturis kartus per savaitę 45-60 minučių. Tai gali būti bėgimo, dviračiais, plaukimo, irklavimo, laiptų sustiprinti arba nieko jums rasti malonus.

Spauskite čia Norėdami pirkti Gynexin iš oficiali svetainė
Ar pushups.

Darbas krūtinės raumenys stato savo krūtinę, lygina savo krūtinės ir taip pat deginti keletą kalorijų nes raumenys yra metaboliškai aktyvus. Atsigulti ant pilvo. Vieta jūsų rankas šalia savo pečių su jūsų alkūnės sulenktos. Laikykite savo kūno tiesiai kaip jūs stumti savo kūną iki ore kol rankas lokauto. Dabar lėtai mažesnės sau kol jūs tiesiog virš žemės ir pakartokite.

Ar stende presai.

Atsigulkite ant treniruotės stende su juosta, saugos stovo. Vieta jūsų rankas apie tik praeities pečių plotis vienas nuo kito. Pakelti kartelę ir išplėsti savo ginklų virš savo kūno aukščiau krūtinės. Lėtai mažesnės juostoje tol, kol jis bus apie colio virš savo krūtinės. Pakelkite jį atgal į viršų ir padaryti keletą pakartojimų.

Pamatyti plastikos chirurgas.

Jūs galite gauti chirurgija pašalinti audinių Ambulatorinė procedūra. Jei audinys yra riebalų, liposuction gali būti padaryta. Jei audinys yra tvirtas, jis turi būti išimta ir pašalinti.

Padaryti gydytojo paskyrimo.

Ginekomastija yra būklė, kai nėra pusiausvyros estrogeno ir testosterono vyrų organizme, o dėl to krūtys. Jūsų gydytojas gali paskirti vaistai, kurie gali padėti subalansuoti savo hormonų.

Spauskite čia Norėdami pirkti Gynexin iš oficiali svetainė
Kad stumti ups lengviau, pradėti su savo rankas ant stalo, kėdės ar langelį. Išlaikyti darbo savo kelią žemyn tol, kol gausite į grindis. Dar lengviau variacijos yra nuo savo kelio ant grindų. Taip pat galite padaryti stende presai su dumbells suolo arba Šveicarijos kamuolys.

Nepamirškite kvėpuoti tinkamai kada daro krūtinės pratimai. Sumažinti dalį įkvėpti ir iškvėpti dėl krūvio. Tam medicina kamuolys krūtinės pereina, jei jūs neturite partnerio, naudokite sienos. Įsitikinkite, kad tai vientiso bloko siena kaip betono ar bėgimo bloko.

Kad štangos spaudimas daugiau efektyvus ant vyrų krūtinės srityje naudoti platesnį rankena, kad jūs esate ne daugiausia dėmesio ginklų. Vietoj to, plėsti savo rankena būtų naudingas jūsų Bicepsas, tricepsas, krūtinės didžiųjų, ir kai kuriais atvejais jūsų viršutinės pilvo srityje priklausomai nuo to, kokio pločio savo rankena yra.

Spauskite čia Norėdami pirkti Gynexin iš oficiali svetainė
Kaip Sumažinti Vyrų Krūties Dydis?