Kā Samazināt Vīriešu Krūts Izmēram?


Kā Samazināt Vīriešu Krūts Izmēram?Paplašinātās krūtis tēviņi var izraisīt vairākas lietas. Pirmās divas, kas nāk prātā, ir hormonu traucējumiem un ir liekais svars.

Ir iemesli, kāpēc puisis varētu būt vīrietis boobs. Pirmais ir medicīnisks stāvoklis.

Klīniskā ginekomastija – vīriešu krūts paplašināšanos — var būt hormonāli traucējumi vai paaugstinātā estrogēnu līmenis un nolaistu testosterona līmeni.

Tas parasti nav nopietna problēma, un var doties prom savu. Tomēr, ja jūs domājat, ka jums ir ginekomastija, un tā turpina pastāvēt, jums vajadzētu apmeklēt ārstu, lai uzzinātu, ja zāles vai ķirurģijas palīdzēs.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Gynexin no oficiālā mājas lapa

Kā samazināt vīriešu krūts izmēram?

Tīrīt Diēta

Pirmais, kas jādara, ir iegūt atbrīvoties no visu junk pārtikas, ātrās ēdināšanas un augstu tauku pārtikas produktus no jūsu diēta, tostarp viss, kas ir dziļi cepts, augsti pārstrādāti, attīrīts un augstu piesātināto tauku. Ēst augļi, dārzeņi, veseli graudi un liesās olbaltumvielu avotus, un dzert daudz ūdens.

Ginekomastija ir retāk hormonu nelīdzsvarotība pieaugušo un pusaudžu tēviņiem, kas izraisa piena dziedzeru audiem attīstīt tādā veidā, kas ir līdzīgs atrodams sievietes krūts audiem.

Lietās, kas saistītas ar pieaugušo vai Vecāki tīņi, tas var būt nopietns pamatā esošo veselības stāvokli piemēram, vēzi, hipofīze, adrenal gland(s) vai sēklinieku pazīme. Pusaudžiem, tas parasti ir īslaicīga problēma izraisa hormonu izmaiņas, kas saistītas ar pubertātes.

Darīt dažās cardio.

Aerobikas trīs līdz četras reizes nedēļā veikt 45 līdz 60 minūtes. Tas var būt skriešanas, velo, peldēšana, airēšana, kāpņu stepping vai kaut ko atrast, patīkams.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Gynexin no oficiālā mājas lapa
Darīt pushups.

Krūšu muskuļi strādā balstās jūsu krūtīs, saplacina jūsu krūtīs un arī dedzināt dažas kalorijas, jo metabolically aktīvās muskuļu. Atgulties uz jūsu kuņģī. Vieta rokas pie jūsu pleciem ar elkoņiem smilga. Taisna ķermeņa kā jūs push jūsu organismā gaisā līdz bloķēt jūsu rokās. Tagad lēnām nolaidiet sev līdz esat tikai virs zemes un atkārtot.

To sola preses.

Apgulieties uz treniņa sols ar plauktā drošības joslu. Vieta rokas par tikai pagātnes plecu platums intervālu. Paceliet joslu un paplašināt savu ieroču pār savu ķermeni virs krūšu kurvi. Lēnām nolaidiet bar līdz brīdim, kad runa ir par collu virs krūšu kurvi. Atkal pacelt un darīt sēriju REPS.

Sk. plastikas ķirurgs.

Jūs varat saņemt operācijas, lai novērstu audu ambulatorās procedūra. Ja audi ir tauku, tauku atsūkšana var izdarīt. Ja audi ir stingrs, tas būs izgrieza un noņemta.

Lai ārstu.

Ginekomastija ir nosacījums, ja pastāv neatbilstība estrogēnu un testosterona vīriešu organismā, kas izraisa krūts paplašināšanos. Jūsu ārsts var parakstīt zāles, kas palīdz līdzsvaru, hormonu līmeni.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Gynexin no oficiālā mājas lapa
Lai padarītu push ups vieglāk, sāciet ar rokas uz galda, krēslu vai lodziņu. Uzturēt darba savu ceļu uz leju, kamēr sadomāsiet nākt uz grīdas. Vēl vienkāršāku variantu ir sākot ar jūsu ceļgaliem uz grīdas. Tu vari arī sola preses ar dumbells uz soliņa vai uz Šveices bumbas.

Atcerieties, ka elpa, kad pareizi dara, krūtīs vingrinājumi. Pazeminot daļai ieelpot un izelpot, piepūles. Pārejai medicine ball krūtīs, ja jums nav partnera, izmantojiet sienas. Pārliecinieties, vai tas ir monolīta klucīša sienas, piemēram, betona vai plēnes bloks.

Padarīt sols preses efektīvākas par vīriešu krūšu zonā izmantot plašākā tvērienā, tāpēc, ka esam nevis koncentrējoties galvenokārt uz rokām. Tā vietā, paplašinot jūsu grip nāktu par labu jūsu bicepss, triceps, krūšu lielie uzņēmumi, un dažos gadījumos jūsu augšējā vēdera zonā, atkarībā no tā, cik plašas ir jūsu grip.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Gynexin no oficiālā mājas lapa
Kā Samazināt Vīriešu Krūts Izmēram?