Erkekte Meme Boyutunu Azaltmak Için Nasıl?


Erkekte Meme Boyutunu Azaltmak Için Nasıl?Büyütülmüş göğüs erkekler tarafından birçok şey neden olabilir. Akla gelen ilk iki hormon bozuklukları ve kilolu vardır.

Neden bir adam erkek memelerin olabilir nedenleri vardır. İlk bir tıbbi durumdur.

Klinik Jinekomasti — erkek meme büyütme-hormonal bir dengesizlik veya östrojen düzeyleri ve alçaltılmış testosteron seviyesinin neden olabilir.

Bu genellikle ciddi bir sorun değil ve uzak kendi başına gidebilir. Ancak, Jinekomasti var ve devam ettirmek devam eden düşünüyorsanız, doktor ilaç veya cerrahi yardımcı olacaktır eğer öğrenmek için ziyaret etmeniz gerekir.

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Erkekte meme boyutunu azaltmak için nasıl?

Diyet kadar temiz

Yapılacak ilk şey edinmektir tüm abur cubur, lokanta ve yüksek yağlı gıdalar diyet kurtulmak, derin olan da dahil olmak üzere, son derece işlenmiş, son derece zarif ve yüksek doymuş yağ kızartılmış. Meyve, sebze, tahıl ve yağsız protein kaynaklarının yemek ve bol su içmek.

Jinekomasti bulunan kadınlarda meme dokusu benzer bir şekilde meme dokusu geliştirmek neden bir nadir hormon dengesizliği yetişkin ve genç erkeklerde var.

Yetişkin veya eski gençler içeren durumlarda, bir temel sağlık durumu ciddi kanser gibi hipofiz bezi, adrenal gland(s) veya testis belirtisi olabilir. Genç gençler genellikle ergenlik ile ilişkili hormon değişikliklerinden kaynaklanan geçici bir sorun var.

Bazı kardiyo yapın.

Aerobik egzersiz haftada 3-4 kez 45-60 dakika gerçekleştirin. Koşu, Bisiklet, yüzme, kürek, merdiven olabilir adım ya da eğlenceli bulmak bir şey.

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız
Şınav çek.

Göğüs kasları çalışan kurar göğüs, göğüs düzleştirir ve kas metabolik olarak aktif olduğu için de biraz kalori yakmak. Yüz üstü yat. Ellerini omuzlarınızı yanındaki eğildi dirsek yerleştirin. Kollarını dışarı kadar seni vücudunuzu havaya ittirir gibi vücudunuzun düz tutun. Şimdi yavaş yavaş sadece yerden olana kendini alt ve tekrarlayın.

Bench Pres yapın.

Emanet raf bar ile egzersiz bankta yalan. Sadece omuz genişliği ayrı hakkında ellerinizi yerleştirin. Bar Asansör ve vücudun göğüs yukarıda üzerinde Kollarınızı uzatın. Yaklaşık bir inç yukarıda göğüs gelene kadar yavaş yavaş bar düşük. Geri yukarı kaldırın ve reps dizi yapın.

Bir plastik cerrah bakın.

Sen-ebilmek almak bir ayaktan prosedür dokunun ameliyatla. Yağ doku ise, liposuction yapılabilir. Doku sağlam ise, güvenliğe ve kaldırılması gerekir.

Doktora yapmak.

Jinekomasti olan bir koşul olduğu yerde bir dengesizlik östrojen ve testosteron erkek vücudunda meme büyütme sonuçları. Doktorunuz denge hormon düzeyleri dışarı yardımcı olabilecek bir ilaç reçete.

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız
İtme yapmak daha kolay ups, ellerinizi masa, sandalye veya kutu ile başlayın. Sen yere kadar çalışma yolunuzu aşağı tutmak. Daha kolay başka bir varyasyonu, yere diz ile başlıyor. Bench Pres dumbells bir banka veya Swiss Ball ile de yapabilirsiniz.

Düzgün göğüs egzersizleri yaparken nefes almak unutmayın. Düşürücü kısmı üzerinde nefes ve efor nefes. Bir ortağı yoksa, sağlık topu göğüs geçmek için bir duvar yerine kullanın. Katı blok duvar beton veya kül blok gibi olduğundan emin olun.

Sıra sıkıştırma yapmak için erkek göğüs bölgesi üzerinde daha etkili kullanın daha geniş bir kavrama başlıca silah üzerinde odaklanarak değil böylece. Bunun yerine, tutuş genişletme pazı, triceps, göğüs majors için faydalı olacağını ve tutuş ne kadar geniş olduğuna bağlı olarak, üst karın bölgesinde bazı durumlarda.

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız
Erkekte Meme Boyutunu Azaltmak Için Nasıl?