Erkeklerin Meme Kurtulmak Için Nasıl?


Erkeklerin Meme Kurtulmak Için Nasıl?erkeklerin meme bir adamın göğüs çevresinde aşırı yağ veya glandüler doku sonucudur. Jinekomasti vakalarında özellikle, genişlemiş meme dokuları, bu durum için tıbbi terimdir ve o muzdarip erkekler için önemli stres ve sosyal rahatsızlık neden olabilir.

Jinekomasti, kontrol veya ortadan kaldırmak nasıl öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin.

Şimdi kilolu ya da obez arayan çok fazla erkek ile erkek meme (veya Jinekomasti koşul doğru adını verir) gelişmekte olan bu gün alarmingly kolaydır.

Ne yazık ki, korkunç erkek meme kurtulmak çok daha zordur ve kesinlikle özel egzersizler ile göğsüne vurma durumu değil.

Bu çirkin olayın erime away, ince ayarlı bir diyet ve en önemlisi, doğru fitness programı gerektirir.

Ama umutsuzluğa kapılma, bir hayli zor iş için iyi erkeklerin meme ihrac edebilirler. Bilmek istediğiniz her şey burada.

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız

Neden bazı erkekler erkek olsun meme?

Eğer vücudunuzun hakkında bilinçli ve özellikle de, sözde erkek meme hakkında mahçup, o zaman olma, kesinlikle yalnız değilsiniz ve doğru tutum ve uzman tavsiyesi ile yakında bir geçmişte olmak gerekir.

Jinekomasti, birçok erkek için utanç ciddi bir nedenidir. Neden, en yaygın tabii fazla kilolu olmak bir dizi vardır.

Ancak diğer hormonal dengesizlikler, ilaç ve yasadışı uyuşturucu alarak içerir.

Neden benim nasıl belirleyebilirim?

Çoğu sizin için var, aşırı vücut yağ taşıyan büyük olasılıkla erkeklerin meme nedeni.

Sağlıklı olarak sınıflandırılır, vücut yağ % 22'den az olmalı ve bunun üzerine erkeklerin meme için katkıda bulunmak başlayacak. Diğerleri için ancak, olabilir ele alınması gereken daha ciddi bir sorun.

Kadınlık hormonu östrojen, örneğin, bazen göğüs bölgesinde dişiler için benzer ergenlik döneminde büyüme neden erkek vücut içinde abartılmış. Östrojen düzeyleri tarafından aşırı yağ neden olabilir, ama aynı zamanda herhangi bir ilaç alıyor tarafından kaynaklanabilir.

Ve eğer çok esrar içiyor ve aniden göğüsler Filiz, bunu neden neden olabilir.

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız
Erkeklerin Meme Kurtulmak Için Nasıl?

Onlardan kurtulmak için ilk adım nedir?

Fitness veya kilo kaybı gol gibi adamlarınız kaybetmek meme 's bağlılık ve sadece birkaç hafta daha uzun süre sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemeye istekli hakkında.

Erkeklerin meme kötü gıda seçimler ve küçük fiziksel aktivite, teorik olarak, neden olmuş ise onlar kurtulmak kolay olmalı. Ancak, bir egzersiz programı için yapışma ve birkaç ay için sağlıklı yeme onların bütün yıllar boyunca ihmal etmiş birçok erkek için zor olabilir.

Ne zaman aşağı gelir, ne kadar kötü adamların kaybetmek istemiyoruz, o göğüs. Yeterince istiyorum ve gerekli değişiklikleri yapmak için taahhüt, sonra size diyet ve egzersiz programı ayrılmamak daha kolay bulacaksınız.

Ne-meli var olmak benim yaklaşım egzersiz için mi?

Düzenli çalışma belli ki Düz göğüslü kalmak için anahtar olabilir, ama şey göğüs egzersizleri yapıyor hakkında unutmak için gidiyor.

Olabilir azaltmak içine düşünmek aldatmasın erkeklerin meme barfiks veya göğüs Pres yaparak — ne yazık ki bu o kadar kolay değil. Bunun yerine kardiyovasküler egzersiz birleştiren bir egzersiz programı tavsiye ve eğer kurmak En az 12 hafta boyunca, haftada 3 - 5 kez ağırlık eğitim kilo sorunu.

Başlangıç ve o andan itibaren ilerlemeyi izlemek için birkaç haftada göğüs ölçün. Erkekler göğüs neden kilo ise, özel bir egzersiz 12 hafta sonuçları verim ve doğru yolda olduğunu bilecek.

Devam edin ve daha fazla erkekler göğüs olacak!

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız
Erkeklerin Meme Kurtulmak Için Nasıl?

Herhangi bir çalışmaları özellikle iyi misin?

Egzersiz programı yüksek tempo ara egzersiz gibi kardiyovasküler eğitim terli bir karışımı-meli var olmak veya sınıflar, iplik ağırlıkları kas büyümesini teşvik etmek ile karışık.

Bench Pres, basın up ve diğer göğüs egzersizleri tabii yer alacak, ancak tüm vücudu spor, eğitim hedefleri emin olmalısınız. Senin sırt kasları bina, örneğin, sizin duruş ve dik duran fark inanılmaz yardımcı olacaktır sen göğsünü görünümünü..

Tonda kol, omuz ve karın yapıyordun, tüm yağ yakma kalp nedeniyle düşük vücut yüzde ile birleştirildiğinde da çoğu erkek için cinayet bir genel gövde vermek için yardımcı olacak.

Benim diyet hakkında ne yapmalıyım?

Erkekler göğüs sonsuza dek elveda, düzenli egzersiz ve, en önemlisi bu, sağlıklı, dengeli beslenme sadece suçluluk veya aşağı her gün için uygun bir şey olmak gereken vücut hakkında.

İyi, sağlıklı bir diyet belki değil herhangi bir hormonal dengesizlikler geri geldiğinde egzersiz daha önemlidir. Östrojen düzeyleri azaltmak yardımcı olacaktır gıdalar, meyve, üzüm, kavun, ananas, brokoli, lahana, Mısır ve yeşil beens içerir.

Erkeklerin meme sadece kilolu olmak bir sonucu olup olmadığını ancak, sonra bol bol egzersiz sağlıklı bir diyet ile birlikte en iyi çalışacaktır. Alkol, şeker ve rafine işlenmiş gıdalar bir ciddi azalma daha fazla taze meyve, sebze ve yağsız et yemeye olacak gibi uzun bir yol gidecek.

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız
Erkeklerin Meme Kurtulmak Için Nasıl?

Peki ya benim ağırlık değil mi?

Bazı erkekler için fazla kilo kaybetme bir durumda olabilir ve erkeklerin meme yok olacak. Eğer bu sizin için geçerli değildir, ancak, o zaman hala seçenekleri var.

Verdiğiniz egzersiz ciddi bir git ve o değil yardımcı, o zaman belki de östrojen düzeyleri ve hormonal bir dengesizlik olasılığı tartışmak için GP ziyaret etmelisiniz.

Eğer son zamanlarda yeni ilaç reçete ve erkeklerin meme ile sona erdi, doc için konuşan değer da sağlar.

Nasıl bir erkek meme arındırılmış bölge göğsüme duruyorsun?

Egzersiz ve diyet rejim etkisi aldı sonra hangi yalnızca tüm senin sert iş geri alır geri senin eski yaşam tarzına, kayma değil önemlidir. tamir etme kırılmamıştır Eğer bunu olgusu düşün için '.

Eğer değişmiş diyetinizin ve gerçek sonuçları teslim olan bir egzersiz programı başlatan, derse, o zaman devam et. Onlar anahtar özellikle bundan altı ay sonra bir çift daha erkek meme ile uyanmak istemiyorsanız bu kısa vadeli bir düzeltme yerine bir yaşam tarzı değişikliği olduğunu kabul etmektir.

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için tıklayınız