En Iyi Takviyeleri Kilo Alımı Için


Bu en iyi vücut geliştirme malzemelerin listesi akıllıca seçmek yardımcı olur. En Iyi Takviyeleri Kilo Alımı IçinŞüphesiz, doğru beslenme ve ağırlık kaldırma kas ekleyebilirsiniz. Ama gerçekten sizin büyüme potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için ek bir gereksinimdir. Bu nedenle, bir Özet 11 en iyi kitle kazanç ilave hangi sabit Kazanılan para harcamak bir araya getirdik. Onlar ambalaj boyutu için daha az önemli ama hala son derece etkili maddeler için mutlak en kritik, can't--olmaksızın takviyeleri dan öncelik sırasıyla yeralırdı. Nokta, bu sıkı bir bütçe üzerinde karar hangi ek satın almak yardımcı olmaktır. Para hiçbir nesne ise, o zaman elbette keyfine bak ve yönetmen olarak tüm bunları kullanabilirsiniz. Sonuçta, hepimiz endişeliyiz göre asla çok fazla kas olabilir çünkü.
kilo kazanç ek satın almak için tıklayınız

Peynir altı suyu Protein tozu

Peynir altı suyu protein sentezi itmek için çok önemli olduğu için kitle kazanç takviyeleri listesi en fazla. Peynir altı suyu dallı Zincirli amino asitler (BCAAs, bizim listesindeki No 4) yüksek düzeyde olan bir süt proteinidir. Peynir altı suyu taç alır, çünkü hızlı digests ve kaslarınızı için hızla kas bina başlamak için alır. Peynir altı suyu da kaslara kan akışını artırmak peptidler (küçük proteinler) içerir. Bu yüzden her zaman hemen eğitimden sonra alıcı peynir altı suyu proteini öneririz. Etkileri maksimize etmek için nasıl 20 gram peynir altı suyu protein tozu çalışma dışarı önce 30 dakika içinde ve eğitim sonra 60 dakika içinde 40 gram al. Ayrıca 20-40 gram peynir altı suyu hemen tekme kas büyüme için her sabah uyanma üzerine alarak düşünün. Yapabileceğiniz en iyi izole whey protein hidrolizatlarının (peynir altı suyu proteini daha hızlı sindirim için daha küçük parçalara ayrılmış) veya peynir altı suyu proteini içeren bir peynir altı suyu tozu seçmektir.
kilo kazanç ek satın almak için tıklayınız

Kazein Protein tozu

Diğer süt protein kazein, içinde peynir altı suyu altında gıcırdar. Kazein her zaman çok yavaş sindirim oranı nedeniyle ikinci keman oynamıştır, henüz boşalma tarafından yavaş yavaş ve sürekli uyku katabolizma engellediği için bu ön yatmadan önce çerez olarak idealdir. Kazein de hangi kas paketi yapmak isteyenler için harika bir yemek yapar daha az tam kitle hissettiriyor. Ve yeni araştırma bulur kazein, para için koşmak peynir altı suyu verir – postworkout alınır, peynir altı suyu gibi kazein kas protein sentezi kadar artırır. O bile bu kas büyüme tek başına alınan her iki protein iyi eğitim artırır sonra alınan peynir altı suyu ve kazein protein içeceği önerdi. Nasıl etkileri maksimize etmek için: Kazein protein içeren micellar kazein (satın alabilirsiniz en yavaş sindirerek kazein) seçin ve sağ yatmadan önce 20-40 gram alır. Egzersiz sonrası, kazein, 10-20 gram peynir altı suyu proteini için ekleyin. Ayrıca, kazein, 20-40 gram protein karışımlarından öğünler arasında kullanın.
kilo kazanç ek satın almak için tıklayınız

Kreatin

Kreatin üç amino asitlerden yaptı: arginine, glisin ve metionin. Anekdot raporları ve bilimsel çalışmalar hem creatine almak çocuklar iyi bir kilo 10 veya daha fazla vücut ağırlığı kazanç ve gücünü önemli ölçüde artış bulmak. Kreatin çeşitli şekillerde çalışır. İlk olarak, o spor salonunda reps gerçekleştirmek için gerekli kas hızlı enerji miktarını artırır. Mevcuttur, bu hızlı enerji belirli bir ağırlığı ile yapabileceğiniz daha reps daha uzun vadede daha büyük ve güçlü almak izin. Kreatin Ayrıca daha fazla su kas hücreleri, bir streç uzun vadeli büyüme artar cepten yerleştirerek çizer. En son, kreatin kaslarda, büyüme faktörü-1 (IGF-1) gibi insülin düzeylerini artırmak için kritik olduğu tespit edilmiş büyüme uyarıcı. Nasıl etkileri maksimize etmek için: Kreatin kreatin monohidrat, kreatin malat, kreatin etil ester veya kreatin Alfa-ketoglutarate protein shake hemen önce egzersiz programı ile şeklinde 2-5 gram alır. Bu kasların kreatin ile doymuş tutmaya yardımcı, daha sonra başka bir 2-5 gram (ek 40-100 hızlı sindiren karbonhidrat gram), postworkout, shake ile ne zaman kreatin hızla kas hücreleri tarafından alınacak bir zaman tüketmek daha fazla reps. gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları hızlı enerji üreten ve IGF-1 düzeyleri artırmak istemi daha da büyüme yardımcı olacaktır. Ne zaman tren yok günlerde, 2-5 gram karbonhidrat içeren bir kahvaltı kreatin al.
kilo kazanç ek satın almak için tıklayınız

Dallı Zincirli Amino asitler (BCAAs)

Terim dallı Zincirli amino asitler lösin, isoleucine ve Valin, onarma ve kas dokusu oluşturmak için mutlak en önemli amino asitler belirtir. Lösin üç en kritik olduğu araştırma kendi kas protein sentezini teşvik edebilirsiniz gösterir. Henüz ondan beri onlar çok sayıda kas büyümesini, kortizol (testosteron engeller ve artan kas arıza katabolik hormon) blunting devam edebilirsiniz, enerji gibi yarar sağlamak için sinerji içinde çalışması ve gecikmeli başlangıçlı kas ağrıları azaldı üçü birlikte, almak hala en iyisidir. Nasıl etkileri maksimize etmek için: 5 al-BCAAs öncesi ve postworkout sallar yanı sıra, Kahvaltı 10 gram. Lösin, isoleucine ve Valin doz başına 2:1 oranında sağlamak BCAA ürünleri bulabilirsiniz. Örneğin, BCAAs 5 gramlık doz alırsam, lösin, 1.25 gram isoleucine ve Valin üzerinden 1.25 gram 2,5 gram olmalıdır.
kilo kazanç ek satın almak için tıklayınız

Beta alanin / Carnosine

Vücutta, amino asit beta alanin başka bir amino, histidin, form carnosine için ile birleştirilmiştir. Araştırma, kasları carnosine yüksek düzeyde olduğu zaman, onlar daha fazla güç ve dayanıklılık var gösterir. Kas lifleri yeteneği daha fazla bir güçle sözleşme ve böylece artık yorulduk olmadan yapmak artar Carnosine görünür. Çeşitli çalışmalarda, kas gücü artar ve güç beta alanin almış sporcular bildirdi. Bir son çalışmada, beta-alanin kreatin birlikte kaçıran konularda daha fazla kas kitle ve daha kayıp bodyfat sadece kreatin kaçıran konularda daha kazandı buldum. Nasıl etkileri maksimize etmek için: Çekim 1-2 gram beta alanin veya carnosine hemen önce ve sonra her egzersiz sallar ve kreatin ek olarak. Nonworkout günlerde 2 gr kreatin birlikte kahvaltı ile alın.
kilo kazanç ek satın almak için tıklayınız

Nitrik oksit güçlendiriciler

Nitrik oksit (NO), birden çok işlem söz konusu vücutta bulunan bir moleküldür. Bodybuilders en çok ilgilendiğiniz kaslara oksijen, besin, anabolik hormonlar ve su gelişmiş teslim etmek için daha fazla kan akımı veren dilate kan damarlarının yeteneği biridir (kanı ise genelde su). Bu egzersiz, bir gelişmiş kas pompa ve daha iyi kas kalkınma ve büyüme çalışmadan sonra sırasında daha fazla enerji verir. Hayır ama oldukça kolayca hayır vücuttaki dönüştürülür amino asit arjinin hiçbir güçlendiriciler vermeyin. Araştırma, kim arginin artmış kas gücü ve büyüme ve kayıp bodyfat verildi denekleri buldu. Nasıl etkileri maksimize etmek için: 3 sağlayan bir Hayır SpeedUpMyPC alın — arginine L-Arginin, arginin Alfa-ketoglutarate, arginin etil ester veya arginin malat şeklinde 5 gram. Ayrıca, citrulline, pycnog-enol ve Amerikan ginseng, arginin'ın yeteneğini artırmak geliştirmek gibi maddeler sağlamak hiçbir güçlendiriciler düşünün NO. Bir doz her aşağıdaki saatlerde de alın: sabah kahvaltı, 30 önce — 60 dakika eğitim, eğitim ve 30 hemen sonra önce — yatmadan önce 60 dakika. Mümkün olduğunda, gıda olmadan her doz alın ve 500 ile birleştirerek düşünün-1000 mg c vitamini hangi yardıma hayır için artık bu düzeyde korumak.
kilo kazanç ek satın almak için tıklayınız

Glutamin

Çünkü kas fonksiyonu için merkezi ve insan vücudunda bulunan en bol aminoasitler, biri bu amino asit favori bodybuilders onlarca yıl olmuştur. Glutamin, kas lifleri, kas arıza ve bağışıklık sistemini destekleme, yardımcı olan sen hasta ve eksik egzersiz önlemek--dan getting azalmasına yardımcı olarak lösin düzeylerini artırarak kas büyüme yardım gibi çok sayıda vücut geliştirme yarar sağlar. Egzersiz daha önce alınan glutamine, kas yorgunluğu ve boost büyüme hormonu düzeylerini azaltmak yardımcı olabilir. Ayrıca, son araştırma bu glutamin de yağ kaybı istirahat ve egzersiz sırasında yağ ve kalori miktarını artırarak rol gösterir. Nasıl etkileri maksimize etmek için: Almak 5-10 gram glutamin sabah kahvaltı, öncesi ve postworkout sallar ve gece snack.
kilo kazanç ek satın almak için tıklayınız

ZIRHLI MUHAREBE ARACI

Zırhlı muharebe aracı, çinko, Magnezyum Aspartat ve B6 vitamini birleşimidir. Çünkü, sık sık zor eğitim sporcuların bodybuilders gibi hormon düzeyleri Bakımı ve uyku (kurtarma için gerekli) yardım önemlidir bu önemli minerallerin eksik önemli bir ekidir. Yoğun eğitim testosteron ve IGF-1 düzeyleri olumsuz etkileyebilir. Aslında, bir çalışmada, plasebo kaçıranlara T ve IGF-1 bir düşüş deneyimli iken önemli ölçüde zırhlı muharebe aracı almış sporcular sırasında sekiz haftalık eğitim, testosteron ve IGF-1 düzeyleri artmış bulundu. Doğal olarak, testosteron ve IGF-1 artırılması büyük etkileri kas kazançlar üzerinde yapabilirsiniz. Etkileri maksimize etmek için nasıl 30 mg çinko, magnezyum ve 10,5 mg vitamin B6, 450 mg sağlar zırhlı muharebe aracı ürün kullanım ve al 30-60 dakika herhangi bir yiyecek veya kalsiyum olmadan yatmadan önce. Zırhlı muharebe aracı boş bir mideyle alarak alımı ve kullanımını arttırmak ve uyku kalitesini en iyi kurtarma için.
kilo kazanç ek satın almak için tıklayınız

Karnitin

Popüler yağ kaybı ek olmasının yanı sıra, karnitin, kas büyüme mekanizmaları, tüm bunların klinik araştırma tarafından desteklenmektedir say›da geliştirmek için şimdi bilinir. İlk olarak, karnitin anlamına gelir hiçbir güçlendiriciler için benzer yarar sağlar kas, kan akışını artırır. Bu da testosteron düzeyleri postworkout ve daha fazla testosteron daha fazla büyümesini sağlayan T reseptörleri kas hücreleri içinde miktarı artar. Ayrıca, karnitin takviyeleri IGF-1 düzeyleri artırmak için bulundu. Birlikte tüm bu avantajları ekleyin ve çok büyük miktarda kas kazanç potansiyeline sahip. Nasıl etkileri maksimize etmek için: Çekim 1-3 gram: karnitin L-karnitin, asetil-L-karnitin veya L-karnitin-L-tartarat Kahvaltı, öncesi ve postworkout sallar ve gece yemek şeklinde.
kilo kazanç ek satın almak için tıklayınız