תוספת אבקת קריאטין חוות דעת


קריאטין הוא חומר כימי המצוי בדרך כלל הגוף, בעיקר השרירים. היא נעשית על ידי הגוף, ניתן להשיג גם מזונות מסוימים. דגים בשרים מקורות טובים של קריאטין בקרב אנשי עסקים ותיירים כאחד. קריאטין יכול להתבצע גם במעבדה.

קריאטין הוא הנפוץ ביותר עבור שיפור ביצועים תרגיל, הגדלת מסת השריר בין ספורטאים מבוגרים. יש קצת מדע התומך בשימוש קראטין לשיפור הביצועים הספורטיביים של אנשים צעירים, בריאים במהלך פעילות בעצימות גבוהה קצר כגון רצים.

אבל מבוגרים לא ליהנות. קריאטין לא נראה כדי לשפר את כוח או גוף קומפוזיציה אצל אנשים מעל 60.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת אבקת קריאטין

מהי תוספת אבקת קריאטין?

תוספת אבקת קריאטין חוות דעתקריאטין שימוש נפוץ בקרב ספורטאים מקצועיים וחובבים, כבר הודה על ידי ספורטאים ידועים כגון מארק מקגוויר, סאמי סוסה, ג'ון אלווי.

בעקבות הממצאים כי פחמימות פתרון נוסף מגביר שריר קראטין רמות יותר קריאטין לבד, משקאות ספורט קריאטין הפך פופולרי.

קריאטין מותרת על ידי הוועד האולימפי הבינלאומי, הלאומי המכללות אתלטי האגודה (NCAA), ספורט מקצועי. עם זאת, NCAA כבר לא מאפשר והמכללות לספק קריאטין לתלמידים שלהם עם בית הספר קרנות.

תלמידים רשאים לקנות קריאטין בכוחות עצמם ויש NCAA אין תוכניות לאסור קריאטין אלא אם הממצאים הרפואיים מציין שזה מזיק. עם שיטות בדיקה הנוכחית, זיהוי השימוש משלימה קראטין לא יהיה אפשרי.

בנוסף לשיפור ביצועים אתלטיים, משמש קריאטין עבור אי-ספיקת לב (CHF), דיכאון, הפרעה דו קוטבית, מחלת פרקינסון, מחלות של השרירים, העצבים, מחלת עיניים הנקראת ניוון gyrate, וכן כולסטרול גבוה. הוא משמש גם כדי להאט את החמרה נוירודגנרטיביות (ALS, מחלת לו גריג), דלקת מפרקים שגרונית, מחלת מק'רדל, ובמשך dystrophies שרירים שונים.

האמריקנים להשתמש יותר מ-4 מיליון קילוגרמים של קריאטין בכל שנה.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת אבקת קריאטין

עד כמה יעיל זה תוספת אבקת קריאטין?

תרופות טבעיות מסד נתונים מקיף שיעורי היעילות על סמך עדויות מדעיות לפי הסולם הבא: יעיל, סביר, יכול להיות יעיל, יכול להיות יעיל, סביר יעיל, לא יעיל, ויעילים ראיות מספיקות לקצב.

האפקטיביות של קריאטין שהרייטינג כדלקמן:

תוספת אבקת קריאטין יכול להיות יעיל

 • לשפר את הביצועים הספורטיביים של אנשים צעירים, בריאים במהלך פעילות גופנית קצרה, בעוצמה גבוהה כגון רצים. גורמים רבים נראה להשפיע על האפקטיביות של קריאטין, כולל רמת כושר, גיל האדם שמשתמש זה הסוג של ספורט, את המינון. קריאטין לא נראה כדי לשפר את הביצועים ב תרגילים אירוביים או לטובת אנשים מבוגרים. כמו כן, קריאטין לא נראה כדי להגדיל סיבולת או לשפר את ביצועי ספורטאים מיומנים במיוחד. יש ראיות כי קריאטין "העמסה," באמצעות 20 גרם מדי יום במשך 5 ימים, עשוי להיות יעיל יותר מאשר שימוש רצוף. אבל תזכור, עדיין יש קצת חוסר ודאות לגבי בדיוק מי יכולים ליהנות קריאטין במינון מה. מחקרים עד כה כללו מספר קטן של אנשים (כל מעורב פחות מ 40 משתתפים), וזה לא אפשרי להסיק מסקנות המשרד ממספרים קטן כזה.
 • מחלת פרקינסון. קריאטין עלולים להאט את הידרדרות כמה תסמינים אצל אנשים עם מחלת פרקינסון מוקדם.
 • הגדלת כוח וסיבולת אצל אנשים עם אי ספיקת לב.
 • הגדלת כוח אצל אנשים עם מחלות שריר כמו ניוון שרירים.
 • האטה אובדן הראיה מחלת עיניים שנקרא ניוון gyrate.
 • לשפר את הסימפטומים של מחלת שרירים המכונה מחלת מק'רדל. יש כמה ראיות כי נטילת קריאטין במינון גבוה מדי יום יכול להגדיל את קיבולת תרגיל, להפחית כאב שרירים הנגרמת אצל חלק מהחולים עם מחלת מק'רדל.
לחץ כאן כדי לקנות תוספת אבקת קריאטין

איך עובד תוספת אבקת קריאטין?

קריאטין מעורב שהופך את השרירים האנרגיה צריך לעבוד.

צמחונים וגם אנשים אחרים להם להוריד את רמות קראטין הכולל כשהם מתחילים לקחת תוספי קראטין מצליח יותר תועלת מאשר אנשים שמתחילים עם רמה גבוהה יותר של קראטין. שרירי השלד יחזיק רק כמות מסוימת של קריאטין; הוספת עוד לא להעלות את רמות יותר. זה "נקודת הרוויה" נגיש בדרך כלל בתוך הימים הראשונים של נטילת "מינון גבוה."

תוספת אבקת קריאטין הוא בטוח

קריאטין הוא סביר בטוח עבור רוב האנשים כאשר נעשה שימוש במינון המומלץ. קריאטין יכול לגרום כאב בטן, בחילות, שלשולים, התכווצויות שרירים.

כאשר נלקח דרך הפה במינונים גבוהים, קריאטין אינו יכול להיות בטוח. יש חשש כי זה יכול לפגוע הכליות, הכבד, או תפקוד הלב. עם זאת, חיבור בין מינונים גבוהים לבין תופעות שליליות אלה לא הוכח.

קריאטין גורמת השרירים לשאוב מים משאר חלקי הגוף שלך. יש להקפיד לשתות מים נוספת כדי לפצות על זה. גם, אם אתה לוקח קראטין, לא להתאמן בחום. זה עלול לגרום לך להתייבש.

הרבה אנשים משתמשים קריאטין עולים במשקל. זה כי קריאטין גורמת השרירים להחזיק מים, לא כי זה ממש בונה שריר.

יש חשש כי שילוב קריאטין עם קפאין שרביטן הרב (נקרא גם מא הואנג) עלול להגדיל את הסיכוי שיש תופעות לוואי חמורות כגון שבץ מוחי.

קיים חשש קריאטין עלול לגרום דופק לא סדיר אצל חלק מהאנשים. אבל מידע נוסף יש צורך לדעת אם קריאטין יכול לגרום לבעיה.

קיים חשש קריאטין עשויה לגרום מחלת עור בשם dermatosis purpuric פיגמנט אצל חלק מהאנשים. אבל מידע נוסף יש צורך לדעת אם קריאטין יכול לגרום לבעיה.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת אבקת קריאטין

המינון תוספת אבקת קריאטין

המנות הבאות נחקרו במחקר מדעי:

-פה:

 • לשיפור הביצוע הגופני, נוסו מספר משטרי מינון:
  • קריאטין טעון בדרך כלל עם 20 גרם ליום (או 0.3 גרם לכל ק ג) במשך 5 ימים ולאחריה מנה תחזוקה של גרם 2 או יותר (0.03 נקודות גרם לכל ק ג) מדי יום, למרות 5 ביום ההעמסה הוא אופייני, 2 ימים הטעינה שימש גם.
  • נעשה שימוש גם מנה של 9 גרם ליום למשך 6 ימים. מקורות מסוימים מראים כי, במקום לטעון בחריפות, תוצאות דומות ניתן להשיג עם 3 גרם ליום במשך 28 ימים.
במהלך קריאטין, שהמים נכנסים צריכות להיות 64 גרם ליום.

 • לאי ספיקת לב: 20 גרם ליום במשך 5-10 ימים.
 • מחלת פרקינסון:
  • 10 גרם ליום.
  • מינון גבוה של קריאטין 20 גרם/יום במשך 6 ימים ולאחריו 2 גרם/יום במשך 6 חודשים ולאחר מכן 4 גרם מדי יום במשך 18 חודשים שימש גם.
 • לשיפור אימון התנגדות אצל אנשים עם מחלת פרקינסון: מנה של 20 גרם ליום במשך 5 ימים ולאחריו 5 גרם ליום.
 • עבור ניוון gyrate: 1.5 גרם ליום.
 • עבור dystrophies שרירים: 10 גרם ליום כבר בשימוש על ידי מבוגרים, 5 גרם ליום נעשה על ידי ילדים.
 • למחלת מק'רדל: 150 מ"ג/ק"ג מדי יום במשך 5 ימים ולאחר מכן המשך עם 60 מ"ג/ק"ג / יום.
לחץ כאן כדי לקנות תוספת אבקת קריאטין