תוספי תזונה הטוב ביותר עבור עלייה במשקל


רשימה זו של פיתוח גוף העליון החומרים יעזור לך לבחור בחוכמה. תוספי תזונה הטוב ביותר עבור עלייה במשקלללא ספק, ניתן להוסיף השריר פשוט על ידי אכילה נכונה, להרים משקולות. אבל באמת למקסם את פוטנציאל צמיחה, תוספי תזונה הם דרישה. לכן, ריכזנו סקירה מהירה של 11 הטוב ביותר המוניים-רווח תוספי שעליו להשקיע את כספכם. הם מופיעים ברשימה לפי סדר עדיפויות, תוספי הקריטי ביותר, קנאתך-דו-בלי מוחלטת החומרים פחות קריטית אך עדיין אפקטיבי ביותר עבור אריזה על גודל. הנקודה היא כדי לעזור לאלה עם תקציב מוגבל להחליט אשר תוספי תזונה לקנות. אם כסף הוא לא בעיה, אז בכל האמצעים את החלזונות ולהשתמש בהם כל בהמלצת. כי אחרי הכל, עד כמה שאנו יודעים, שלעולם לא יהיו לכם יותר מדי שרירים.
לחץ כאן כדי לקנות תוספת רווח משקל

אבקת חלבון מי גבינה

מי גבינה מקסימום הרשימה של תוספי תזונה מסה-רווח כי הוא המכריע עבור דוחפים את סינתזת החלבון. מי גבינה הוא חלבון חלב כי יש רמה גבוהה של חומצות אמינו מסועפות שרשרת (BCAAs, מס ' 4 ברשימה שלנו). מי גבינה לוקח את הכתר כי היא מעכל מהר, מקבל לשרירים שלך במהירות, להתחיל לבנות שריר. מי גבינה מכיל גם פפטידים (חלבונים קטנים) המגבירים את זרימת הדם אל השרירים. זו הסיבה מדוע אנו ממליצים תמיד רב חלבון מיד לאחר האימון. איך למקסם את השפעותיו 20 גרם של אבקת חלבון מי גבינה בתוך 30 דקות לפני אימון, קח ואת 40 גרם בתוך 60 דקות אחרי האימונים. גם לשקול לקחת 20-40 גר' גבינה מיד עם להתעורר כל בוקר כדי להניע השריר. מומלץ לבחור לבודד אבקת מי גבינה המכיל hydrolysates חלבון מי גבינה (חלבון מי גבינה שבור לרסיסים קטנים לעיכול מהיר יותר) או חלבון מי גבינה.
לחץ כאן כדי לקנות תוספת רווח משקל

אבקת חלבון קזאין

אחרים חלב חלבון, קזאין, ציוצים רק תחת מי גבינה. קזאין תמיד שיחק גלגל שלישי עקב קצב עיכול איטי מאוד שלה, אך זה הופך אותו לאידיאלי בתור חטיף לפני השינה כי זה מונע קטבוליזם. בזמן שאתה ישן על-ידי ריקון לאט ובזהירות. קזאין גורם לך להרגיש פחות עמוס, מה שהופך את זה חטיף נהדר עבור מי רוצה לארוז על שריר גם המוני. מחקר חדש מגלה כי קזאין נותן מי גבינה לרוץ לכסף שלו – כאשר הוא נלקח postworkout, קזאין מגביר את סינתזת חלבון השריר הרבה כמו מי גבינה. הוא אפילו הציע זה שייק חלבון מי גבינה וקזאין לאחר אימון מגבירה את הצמיחה שרירים יותר חלבון או לקחת לבד. כיצד למקסם את ההשפעות שלו: בחר חלבון קזאין המכיל קזאין micellar (האיטי ביותר לעכל קזאין תוכלו לקנות) לקחת 20-40 גרם ממש לפני השינה. לאחר אימון, להוסיף 10-20 גר' קזאין שלך חלבון מי גבינה. כמו כן, להשתמש 20-40 גר' קזאין שלך חלבונים בין הארוחות.
לחץ כאן כדי לקנות תוספת רווח משקל

קראטין

קריאטין עשוי משלוש חומצות אמינו: ארגינין, גליצין ומתיונין. דיווחים ומחקרים מדעיים למצוא כי מי לוקח קריאטין להרוויח טוב 5 ק ג או יותר של bodyweight להגדיל את הכוח באופן דרמטי. קריאטין פועלת במספר דרכים. עבור אחד, זה מגדיל את כמות האנרגיה מהר לשרירים שלך צריך לבצע חזרות בחדר הכושר. יותר של אנרגיה זו, מהיר זמין, יותר כושר. אתה יכול לעשות עם נתון משקל, המאפשרת לך לקבל גדול וחזק בטווח הארוך. קריאטין גם מצייר יותר מים לתוך תאי השריר שלך, הנחת רצועה על התא זה מגביר צמיחה לטווח ארוך. לאחרונה, קראטין נמצא כדי להגדיל את רמות האינסולין כמו פקטורי גדילה-1 (IGF-1) השרירים, אשר הוא קריטי עבור מגרה צמיחה. כיצד למקסם את ההשפעות שלו: לקחת 2-5 גרם קריאטין בצורה של קריאטין מונוהידראט, קריאטין בנויים, קריאטין אתיל אסתר או קריאטין אלפא-ketoglutarate עם החלבונים שלך מיד לפני אימונים. זה לשמור על השרירים שלך רווי קריאטין, הפקת האנרגיה המהירה הם צריכים לבצע reps. יותר לצרוך ואז עוד 2-5 גרם עם הידיים postworkout (בנוסף 40-100 גרם של פחמימות עיכול מהיר), זמן מתי קריאטין במהירות תועבר ידי תאי שריר, חיזוק ברמות IGF-1 תסייע בקשה נוספת הצמיחה. בימים כאשר אתה לא מתאמן, קח 2-5 גרם קריאטין עם ארוחת בוקר המכילה פחמימות.
לחץ כאן כדי לקנות תוספת רווח משקל

חומצות אמינו מסועפות שרשרת (BCAAs)

חומצות אמינו מסועפות שרשרת המונח מתייחס לאוצין, איזולאוצין, ולין, מוחלטת חומצות אמינו החשוב ביותר עבור תיקון ובנייה רקמת השריר. לאוצין הוא הקריטי ביותר של השלושה, מחקרים מראים כי זה יכול לעורר סינתזה של חלבון שריר בכוחות עצמו. אבל זה עדיין הכי טוב. לקחת כל השלושה יחד, מאז הם, פועל כנוגד לספק שפע של יתרונות, כולל השריר, אנרגיה מוגברת במהלך שגרת האימונים, blunting של הקורטיזול (הורמון קטבולי זה מעכב טסטוסטרון ומגביר פירוק שריר) וירידה שרירים מתעכב-תחילת כאב. כיצד למקסם את ההשפעות שלהם: לקחת 5-10 גרם של BCAAs עם ארוחת בוקר, כמו גם המילקשייק שלכם מראש, postworkout. חפש מוצרים BCAA המספקים לאוצין ביחס של 2:1 לכל במינון של איזולאוצין, ולין. לדוגמה, אם אתה לוקח מנה 5 גרם של BCAAs, כ- 2.5 גרם צריך להיות מ- 1.25 גרם איזולאוצין, גרם 1.25 מ ולין, לאוצין.
לחץ כאן כדי לקנות תוספת רווח משקל

בטא-אלנין / קרנוסין

בגוף, הבטא-אלנין חומצה אמינית בשילוב עם עוד אמינו, היסטידין, כדי קרנוסין טופס. מחקרים מראים כי כאשר השרירים יש רמות גבוהות יותר של קרנוסין, יש להם יותר כוח וסיבולת. קרנוסין מופיע כדי להגדיל את היכולת של סיבי השריר החוזה עם יותר כוח, וכדי לעשות אז כבר בלי בית בלק האצילי והעתיק. מספר מחקרים דיווחו עליות כוח השריר וכוח ספורטאים שנטלו בטא-אלנין. לאחרונה מחקר אחד מצא כי נושאים אשר לקח בטא-אלנין יחד עם קריאטין צבר יותר שרירים המוני ואיבד יותר הרכרוכית מאשר הנבדקים שנטלו קריאטין היחידה. איך למקסם את ההשפעות שלהם: לקחת 1-2 גרם של בטא-אלנין או קרנוסין מיד לפני ואחרי כל אימון בנוסף שלך קטנות קריאטין. בימים nonworkout, לקחת 2 גרם עם בוקר, יחד עם קריאטין.
לחץ כאן כדי לקנות תוספת רווח משקל

תחמוצת החנקן למגברים

תחמוצת החנקן (NO) הוא מולקולה נמצאו בכל הגוף מעורב תהליכים מרובים. האחד השרירנים מעוניינים ביותר היא היכולת שלה מתרחבים כלי דם, אשר מאפשר יותר זרימת הדם אל השרירים לאספקה משופרת של חמצן, חומרים מזינים, ההורמונים האנאבוליים ומים (דם זה בעיקר מים). זה נותן לך יותר אנרגיה במהלך האימון, משאבת השרירים משופרת, ואת יותר התאוששות השריר, צמיחה לאחר האימון. מאיצי אין לא מספקים. לא, אבל מעדיף חומצת אמינו ארגינין, אשר מומר ברצון לא בגוף. מחקרים מצאו כי נושאים אשר קיבלו ארגינין גדל כוח השריר ואת הצמיחה הרכרוכית אבוד. כיצד למקסם את ההשפעות שלהם: קחו האצה לא המספק 3 – 5 גרם של ארגינין בצורת L-ארגנין, ארגינין אלפא-ketoglutarate, ארגינין אתיל אסתר או ארגינין בנויים. כמו כן, שקול אין מאיצי לספק מרכיבים כגון citrulline, pycnog-אנול, ג'ינסנג אמריקאי, אשר לשפר את היכולת של ארגינין להגדיל מס לקחת מנה אחת בכל הפעמים הבאות: בבוקר לפני ארוחת הבוקר, 30-60 דקות לפני אימון, מיד לאחר אימון ו- 30-60 דקות לפני השינה. במידת האפשר, לקחת כל מנה ללא מזון ולשקול שילוב עם 500-1000 מ ג של ויטמין C, אשר יכול לעזור לשמור על רמות של לא יותר.
לחץ כאן כדי לקנות תוספת רווח משקל

גלוטמין

זו חומצת אמינו כבר האהוב של מפתחי הגוף במשך עשרות שנים כי זה מקום מרכזי תפקוד השרירים, נמנה aminos ביותר בשפע מצא בגוף האדם. גלוטמין מספק הטבות פיתוח גוף רבים, כגון סיוע לצמיחה שרירים על ידי הגדלת דרגות לאוצין בתוך סיבי השריר, עוזר להקטין שריר התמוטטות כיציבות המערכת החיסונית, דבר שעוזר מנע ממך לקבל חולה ולא חסרים התרגולים. גלוטמין לקחת לפני אימון יכול לעזור להפחית עייפות שרירים ורמות הורמון גדילה דחיפה. בנוסף, מחקר שנערך לאחרונה מראה שכי גלוטמין עשוי גם לשחק תפקיד שומן הפסד על ידי הגדלת כמות קלוריות ושומן שרפו במנוחה, במהלך פעילות גופנית. כיצד למקסם את ההשפעות שלו: לקחת 5-10 גרם של גלוטמין בבוקר עם ארוחת בוקר, עם המילקשייק שלכם מראש, postworkout, ועם לכם חטיפים לילית.
לחץ כאן כדי לקנות תוספת רווח משקל

ZMA פורמולה לפעילות אנאבולית

Zma פורמולה לפעילות אנאבולית הוא שילוב של אבץ, מגנזיום אספרטט ויטמין B6. זה תוספת חשובה כי קשה-אימון ספורטאים כגון מפתחי הגוף לעיתים חסר במינרלים קריטיות אלה, אשר חשובים עבור שמירה על רמות ההורמונים וסיוע למבוקשים שינה (חיוני עבור שחזור). אימון אינטנסיבי להתפשר רמות של טסטוסטרון ו- IGF-1 למעשה, מחקר אחד מצא כי ספורטאים שנטלו zma פורמולה לפעילות אנאבולית באופן משמעותי שלהם רמות גבוהות של טסטוסטרון ו- IGF-1 במהלך שמונה שבועות של אימונים, בעוד אלה שנטלו פלסבו חוו ירידה T ו- IGF-1. באופן טבעי, לחיזוק טסטוסטרון ו- IGF-1 יכול להפוך את ההשפעות ענק על שריר רווחי. איך למקסם את השפעותיו להשתמש במוצר zma פורמולה לפעילות אנאבולית מספק כ 30 מ ג אבץ, 450 מ ג של מגנזיום ו- 10.5 מ ג של ויטמין B6, ולקחת את זה 30-60 דקות לפני השינה ללא מזון או סידן. לוקח zma פורמולה לפעילות אנאבולית על קיבה ריקה לשפר את ספיגת וניצול, לשפר את איכות sleep להתאוששות אופטימלית.
לחץ כאן כדי לקנות תוספת רווח משקל

קרניטין

מלבד היותו תוסף שמן הפסד פופולרי, קרניטין ידוע כעת כדי לשפר את הצמיחה שרירים דרך מספר מנגנונים, אשר כולם נתמכים על ידי מחקר קליני. למשל, קרניטין יכול להגביר את זרימת הדם לשרירים, מה שאומר שזה מספק יתרונות דומים כדי לא טבעיים. זה גם מגביר רמות טסטוסטרון postworkout ואת מידת T קולטנים בתוך תאי שריר, המאפשר יותר טסטוסטרון להמריץ את הצמיחה יותר. בנוסף, קרניטין תוספי נמצאו כדי להגדיל את רמות IGF-1. להוסיף את כל היתרונות הללו יחד, ויש לך פוטנציאל להרוויח כמויות עצומות של השריר. כיצד למקסם את ההשפעות שלו: לקחת 1-3 גרם של קרניטין בצורה של-קרניטין, אצטיל-L-קרניטין או L-קרניטין-L-tartrate עם ארוחת בוקר, שלך שייקס מראש, postworkout, וארוחות ליליות.
לחץ כאן כדי לקנות תוספת רווח משקל