כיצד להקטין חזה גברי?


כיצד להקטין חזה גברי?חזה מוגדל אצל גברים יכול להיגרם על ידי מספר דברים. שני הראשונים שמגיעים אל המוח הם הורמונים הפרעות של עודף משקל.

ישנן סיבות למה לבחור שיש ציצים אדם. הראשונה היא בעיה רפואית.

גינקומסטיה קלינית – הגדלת חזה גברים – יכול לנבוע איזון הורמונלי או רמות גבוהות של אסטרוגן ורמות מונמך של טסטוסטרון.

הוא בדרך כלל לא בעיה רצינית, יכול ללכת משם על משלו. עם זאת, אם אתה חושב שיש לך גינקומסטיה והיא ממשיכה להתקיים, עליך לבקר רופא כדי לגלות אם תרופות או ניתוח יעזור.

לחץ כאן כדי לקנות Gynexin מהאתר הרשמי

כיצד להקטין חזה גברי?

לנקות את הדיאטה שלך

הדבר הראשון לעשות הוא לקבל להיפטר כל ג'אנק פוד, מזון מהיר, מזונות שמנים גבוהה מהתזונה שלך, לרבות כל דבר עמוק מטוגנים, מאוד מעודן מעובדים מאוד בשומן רווי. לאכול פירות, ירקות, דגנים מלאים, מקורות חלבון רזה, ולשתות הרבה מים.

גינקומסטיה הוא חוסר איזון הורמונלי נדיר אצל גברים מבוגרים, מתבגרים הגורמת החלב רקמת לפתח בצורה הדומה רקמת השד אצל אישה.

המקרים מעורבים מבוגרים או בני נוער, זה יכול להיות סימן של רציני כבסיס מצב בריאותי כגון סרטן של בלוטת יותרת המוח, adrenal gland(s) או האשכים. בקרב בני נוער צעירים, זה בד כ בעיה זמנית נגרם על-ידי השינויים הורמונים הקשורים עם גיל ההתבגרות.

לעשות קצת אירובי.

לבצע פעילות גופנית אירובית שלוש עד ארבע פעמים בשבוע למשך 45 עד 60 דקות. זה יכול להיות ריצה, רכיבה על אופניים, שחייה, חתירה, מדרגות או משהו שאתה נהנה מהם.

לחץ כאן כדי לקנות Gynexin מהאתר הרשמי
תעשו שכיבות שמיכה.

עובד על שרירי החזה בונה את החזה, משטחת את החזה, גם לשרוף כמה קלוריות כי השריר פעילה סמויה. לשכב על הבטן. הנח את אצבעותיך ליד הכתפיים שלך עם המרפקים כפופות. שמור גופך ישר כפי שאתה דוחף את הגוף שלך באוויר עד לנעול את זרועותיך. עכשיו לאט לאט תשפילי את עצמך עד שאתה פשוט מעל פני הקרקע וחזור.

לעשות תרגילי כושר.

לשכב על ספסל אימון עם הבר על המדף בטיחות. מניחים את הידיים על מעבר רוחב הכתפיים לגזרים. הרם את הבר, להרחיב את הידיים על הגוף שלך מעל החזה שלך. הורידו את סרגל לאט עד שזה על סנטימטר מעל החזה שלך. תרימו את זה בחזרה, לעשות סדרה של חזרות.

. למנתח פלסטי.

אתה יכול לקבל ניתוח כדי להסיר את הרקמה הליך אשפוז. אם רקמת שומן, שאיבת שומן ניתן לבצע זאת. אם הרקמה הוא המשרד, זה יהיה חייב להיות טוחנות והוסרו.

לעשות הפגישה עם רופא.

גינקומסטיה הוא מצב שבו קיים חוסר איזון של אסטרוגן, טסטוסטרון בגוף זכר, כשהתוצאה היא הגדלת חזה. הרופא שלך יכול לרשום תרופות שיכולות לסייע מאזן את רמת ההורמונים שלך.

לחץ כאן כדי לקנות Gynexin מהאתר הרשמי
כדי להפוך push קופצים קל, להתחיל עם הידיים על שולחן, כיסא או תיבת. תמשיך לעבוד בדרך שלך עד הרצפה. וריאציה קלה יותר אחר מתחיל עם הברכיים על הרצפה. באפשרותך גם לבצע תרגילי כושר עם dumbells או על ספסל או על כדור שוויצרי.

זכור לנשום כראוי כאשר תרגילי החזה. לשאוף בחלק להורדת ולנשוף על המאמץ. למעבר החזה של כדורגל, אם אין לך שותף, השתמש קיר. ודא כי זה קיר בלוק מוצק כמו בטון או אבן הבניין.

להכין משקולות יעיל יותר על אזור החזה הגברי להשתמש אחיזה רחבה יותר, כך אתה לא מתרכז בעיקר על הזרועות. במקום זאת, הרחבת האחיזה שלך יהיה מועיל שרירי, התלת, החזה מייג'ורס, במקרים מסוימים שלך באזור הבטן העליונה תלוי כמה רחב את האחיזה שלך.

לחץ כאן כדי לקנות Gynexin מהאתר הרשמי
כיצד להקטין חזה גברי?


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post