כיצד להיפטר של חזה גברים?


כיצד להיפטר של חזה גברים?חזה גברים הם התוצאה של עודפי רקמת שומן או הבלוטות באזור חזה של גבר. המונח הרפואי תנאי זה, במיוחד במקרים של בלוטות מוגדלות מוגדלת, גינקומסטיה, זה יכול לגרום לחץ ניכר ואי נוחות חברתית לאנשים הלוקים בה.

אם יש לך גינקומסטיה, בצע את השלבים הבאים כדי ללמוד כיצד לשלוט או לחסל אותו.

עם כל כך הרבה גברים עכשיו מסתכלים מעודף משקל או מהשמנת יתר, בפיתוח ערכה של גברים השד (או גינקומסטיה לתת המצב שם הנכון) קל להבהיל בימים אלה.

למרבה הצער, להיפטר השד הנורא לגברים הרבה יותר קשה, זה בהחלט לא מקרה פשוט של דופק את החזה שלך עם תרגילים ספציפיים.

נמס התופעה מכוערים דורשת דיאטה משומנת, ויותר חשוב, בתכנית כושר נכון.

אבל אל תתייאשו, עם הרבה מאוד עבודה קשה יכול לגרש את השד גברים לתמיד. הנה כל מה שאתה צריך לדעת.

לחץ כאן כדי לקנות Gynexin מהאתר הרשמי

למה יש גברים מקבלים גברים השד?

אם אתה מודעות לגבי הגוף שלך, בפרט, הם נבוכים על החזה-האיש שלך כביכול, אל תהיה, אתה בהחלט לא לבד, עם הגישה הנכונה, ייעוץ מומחה, והם בקרוב יהפכו עניין של העבר.

גינקומסטיה הוא גורם רציני של מבוכה עבור גברים רבים. ישנן מספר סיבות, השכיחה ביותר כמובן עודף.

עם זאת, אחרים כוללים חוסר איזון הורמונלי, תרופות, לקיחת סמים לא חוקיים.

כיצד עליי לקבוע את הסיבה שלי?

עבור רוב אתה שם בחוץ, נושאת עודפי שומן הגוף הוא ככל הנראה הגורם החזה שלך אנשים.

כדי להיות מסווג בריא, שומן הגוף שלך צריך להיות פחות מ- 22%, דבר מעל זה יתחיל לתרום חזה גברים. עבור אחרים, לעומת זאת, יכול להיות בעיה חמורה יותר כי יש לטפל.

ההורמון הנקבי אסטרוגן, לדוגמה, לפעמים הוא overproduced בתוך הגוף הגברי, גורם גדילה באזור החזה דומה לזו של הנשים במהלך גיל ההתבגרות. רמות גבוהות של אסטרוגן יכול להיגרם על ידי עודף שומן, אבל זה יכול להיגרם גם על ידי תרופות שאתם לוקחים.

אם אתה מעשן הרבה קנאביס, לפתע נבטו שדיים, זה יכול להיות הסיבה מדוע.

לחץ כאן כדי לקנות Gynexin מהאתר הרשמי
כיצד להיפטר של חזה גברים?

מהו הצעד הראשון כדי להיפטר מהם?

כמו עם כל כושר או אובדן משקל המטרה, מאבד את אנשיך השד הוא על כל מחויבות ונכונות לאמץ אורח חיים בריא יותר רק כמה שבועות.

אם השד גברים נגרמו על ידי בחירות מזון המסכן ופעילות גופנית קטן ואז, באופן תיאורטי, הם צריכים להיות קל להיפטר. עם זאת, נדבקות תוכנית פעילות גופנית ואכילה הפירסומים במשך מספר חודשים עלול להתברר כקשה עבור גברים רבים הזניחו את גופם במהלך השנים

כאשר זה מגיע לכך, זה שאלה של עד כמה אתה רוצה לאבד את אנשיך השד. אם אתה רוצה את זה מספיק ולא ניתן להתחייב לעשות את השינויים הדרושים, ואז אתה תמצא את תכנית דיאטה ופעילות גופנית הרבה יותר קל לדבוק.

מה צריך להיות הגישה שלי לממש?

מתאמן באופן קבוע ללא ספק הולך להיות המפתח לשמירה חזה שטוח, אבל שכח עושה כלום חוץ תרגילי החזה.

אל תטעו לחשוב ניתן להפחית גברים השד על ידי עושה הרבה שכיבות שמיכה או לוחץ בחזה – למרבה הצער זה לא כזה קל. במקום זאת אני ממליץ על תוכנית פעילות גופנית המשלבת פעילות גופנית קרדיווסקולרית, משקל הדרכה 3 - 5 פעמים בשבוע למשך לפחות 12 שבועות. כדי לקבוע אם משקלך הוא הנושא.

למדוד את החזה שלך התחל, כל כמה שבועות ואילך לעקוב אחר ההתקדמות שלך. אם הגורם של החזה שלך אנשים המשקל שלך, לאחר מכן ייעודי 12 שבועות של פעילות גופנית אמור להניב תוצאות, אתה תדע שאתה בדרך הנכונה.

תמשיכו והיא תהיה גברים חזה יותר!

לחץ כאן כדי לקנות Gynexin מהאתר הרשמי
כיצד להיפטר של חזה גברים?

האם תרגילים כלשהם טוב במיוחד?

לוח הזמנים שלך האימון צריך להיות שילוב מיוזע של הכשרה לב וכלי דם גבוהה-טמפו, כמו מרווח אימון או ספינינג כיתות, מעורבב עם משקולות כדי לקדם את הצמיחה שרירים.

בתי הספסל, עליות לחץ אחרים תרגילי החזה יכלול כמובן, אבל אתה צריך לוודא שאת האימונים בחדר הכושר מטרות הגוף כולו. בניית שרירי הגב שלך, לדוגמה, עזרה היציבה שלך וזה מדהים ההבדל עומד זקוף ניתן יהיה את המראה של החזה שלך.

שרירי הידיים, הכתפיים, הבטן, בשילוב עם אחוז נמוך-הגוף עקב כל שריפת שומן אירובי שאת עושה, תסייע גם לתת לך את פלג הגוף העליון הכולל אשר רוב הגברים היו הורגים בשביל.

מה צריך לעשות על הדיאטה שלי?

להיפרד החזה שלך אנשים לנצח, פעילות גופנית סדירה, רק הכי חשוב, בריאה, תזונה מאוזנת צריך להיות משהו לך לדבוק בכל יום, לא רק כשאת מרגישה אשמה או למטה על הגוף שלך.

דיאטה בריאה טוב הוא אולי יותר חשובים מאשר תרגיל כשמדובר שחזור כל חוסר איזון הורמונלי. מזונות אשר יסייעו להפחית את רמות ייצור האסטרוגן כוללים פירות יער, ענבים, מלונים, אננס, ברוקולי, כרוב, תירס, beens ירוק.

עם זאת, אם השד גברים הם תוצאה ישירה של עודף אז הרבה פעילות גופנית בשילוב עם תזונה בריאה תפעל בצורה הטובה ביותר. צמצום דרסטי אלכוהול, סוכר, מזונות מעובדים מזוקקים יעברו דרך ארוכה, וגם לאכול יותר פירות טריים, ירקות, בשרים רזים.

לחץ כאן כדי לקנות Gynexin מהאתר הרשמי
כיצד להיפטר של חזה גברים?

מה אם זה לא בגלל המשקל שלי?

עבור כמה אנשים זה יכול להיות מקרה של איבוד משקל עודף, השד גברים ייעלמו. אם זה לא המקרה בשבילך, עם זאת, עדיין יש לך אפשרויות.

אם הענקת תרגיל רציני ללכת וזה לא עזר, אז אתה צריך לבקר GP שלך כדי לדון על האפשרות של איזון הורמונלי ורמות אולי גבוהות של אסטרוגן.

שווה גם מדבר עם הרופא שלך אם יש לך לאחרונה טיפול תרופתי חדש מומלץ בסופו של דבר עם חזה גברים.

איך אני שומר את החזה שלי אזור ללא חזה גברים?

ברגע שלטונך תרגיל ו דיאט יתחיל להשפיע, חשוב כי אתה לא להחליק בחזרה לסגנון החיים הישן שלכם, אשר רק תבטל את כל העבודה הקשה שלך. רק לחשוב על זה בתור מקרה של אם זה לא שבור, לא מתקן את זה '.

אם כבר שינית את הרגלי האכילה, התחלתי תוכנית תרגיל זה סיפקה תוצאות ממשיות, הוא אומר, ואז להמשיך. המפתח הוא להסכים כי מדובר בשינוי אורח חיים יותר מאשר תיקון לטווח קצר, במיוחד אם אתה לא רוצה להתעורר. עם עוד זוג גברים השד שישה חודשים מעכשיו.

לחץ כאן כדי לקנות Gynexin מהאתר הרשמי


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post