טיפים לאבד את אנשיך חזה באופן טבעי


טיפים לאבד את אנשיך חזה באופן טבעיאתה לא יכול להפסיד את אנשיך חזה על-ידי ביצוע מיליוני של תרגילים החזה, בדיוק כמו. אסור לך לאבד שומן בטן שלך על-ידי ביצוע על הכפיפות אינסופית, כי צמצום ספוט הוא היין

החזה הגברי הוא רקמת שומן רק מכסה את שרירי החזה שלך, מאז אתה לא יכול לשרוף שומן מקומית, אתה צריך להוריד שומן הגוף הכללית שלך לאבד אותם.

כדי להחיל הישן נושן אסטרטגיות טובות של שומן הפסד.: אם כמות הקלוריות שאתם אוכלים הוא נמוך יותר מאשר הכמות קלוריות שורף הגוף שלך, תאבד את השומן וכך גם החזה שלך אנשים.

להלן 3 עצות חזק שאתה יכול להשתמש באופן מיידי ליצור גרעון קלורי, בתוספת של עצה נוספת השלישי אשר אני יסביר.

לחץ כאן כדי לקנות Gynexin מהאתר הרשמי

טיפים לאבד את אנשיך חזה באופן טבעי


1. לאכול בריא יותר.

החזה הגברי הם כמעט תמיד התוצאה של שנים של אכילת מזון אשר מכילים קלוריות יותר מאשר מזונות מלאים. זה לא אומר שאתה צריך להפסיק לאכול ג'אנק פוד לנצח לאבד את אנשיך השד, אבל יצטרך לאכול הרבה יותר בריא רוב הזמן.

  • עוד בשרים, עוף, דגים, ירקות ופירות. אין צורך להפוך לאחד הנאצים האלה? ד – דגנים הם בסדר גמור אם אתה תאכל אותם במתינות.
  • פחות זבל, אלכוהול, סודה. 2 בירות המבורגר כאשר בחוץ עם חברים זה בסדר, אבל 6 יומי ואת חבילת ארוחת טלוויזיה הוא מבוטל ברור.

2. קבל חזק יותר.

אחד, גודל שרירים קשור ישירות רווחי כוח, אז על ידי מתחזק על ספסלים, לעצב את החזה. . שתיים, יותר משקל שאתה מרים, יותר קלוריות שרפת אימון. שלוש, אימוני כוח מקדמת בחירות מזון בריא יותר, גורם לדבוק בדיאטה שלך טוב יותר.

StrongLifts 5 × 5 ולכן הוא שפע, אפילו אם אתה רק תעשה 3 תרגילים לכל אימון, 3 x / שבוע. כמות התרגילים לא משנה, אינה בעוצמה. לדוגמה, לבדוק איך חבר מרים חזק איבד חזהו גברים חזקים מעליות 5 × 5 לאחר האצת שלו כלום מ 20 ק ג ל 135 ק ג.

לחץ כאן כדי לקנות Gynexin מהאתר הרשמי

3. תיקון היציבה שלך.

עובד מאחורי המחשב כל היום יכול להדק את שרירי החזה, הכתפיים בפיתולי הגורם אשר יחוג את אנשיך השד נראה יותר גרוע. הדבר דומה לשבת כמה עודף יכול לגרום את שרירי הירך כדי להדק את הבטן כדי להיראות גדול יותר כתוצאה מכך. אם מסתכלים על היציבה של חבר וולד, ברור שהעליונה-הגב שלו מופנה ישר לאחר ביצוע חזק מעליות 5 × 5.

תתרגל בישיבה ובהליכה עם הכתף שלך בחזרה במקום לתת אותם נמרחים כל הזמן. יומי וחבישה כתף עם להקה בהתנגדות הבנויות רף נמוך הוייטקונג. רובץ שם 3 x / שבוע גם לשיפור היציבה שלך באופן דרמטי.

. אל תדאג בקשר גינקומסטיה - גברים השד נגרמת על ידי טסטוסטרון הוריד והגדילה אסטרוגן מלקחת מסוימים תרופות או לסטרואידים התעללות.

רובם המכריע של בחורים עם חזה גברים שלא תצטרך טיפול antiestrogen, ניתוח או Mansierre של קריימר, אך יכול להיפטר חזה גברים שלהם באופן טבעי על-ידי פשוט לאכול בריא יותר, צובר כוח ותיקון היציבה שלהם.

לחץ כאן כדי לקנות Gynexin מהאתר הרשמי
טיפים לאבד את אנשיך חזה באופן טבעי


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post