оптимальні добавки для збільшення ваги


Цей список кращих бодібілдинг інгредієнтів допоможе вам вибрати мудро. оптимальні добавки для збільшення вагиБез сумніву можна додати м'язи просто, їдять правою і скасування ваги. Але дійсно максимізувати свій потенціал росту, добавки є обов'язковою вимогою. Отже ми склали rundown 11 найкраще приріст маси добавки на якому витрачати важкою працею гроші. Вони ти перераховані в порядку пріоритетності від абсолютної найбільш критичних, можуть не без добавок до менш важливо, але все ще дуже ефективні інгредієнти для упаковки на розмір. Справа в тому, щоб допомогти тим, на жорсткий бюджет, вирішити, що харчові добавки, щоб купити. Якщо грошей немає об'єкта, тоді всіма засобами стукати самі себе і використовувати їх усіх, як зазначено. Тому що врешті-решт, оскільки ми зацікавлені, ви ніколи не занадто багато м'язів.
Натисніть тут, щоб купити доповнення збільшення ваги

Сироваткових білків порошком

Сироватковий вершинах перелік приріст маси добавки, тому, що дуже важливо для штовхання білкового синтезу. Молочна сироватка-молочний білок, який має високий рівень амінокислот з розгалуженим ланцюга (з розгалуженими ланцюгами, № 4 на наш список). Сироватковий бере корони, тому що він дайджестів швидко і отримує ваші м'язи швидко почати будівлю м'язи. Сироватковий також містить пептиди (маленьких білків), які збільшують приплив крові до м'язів. Саме тому ми завжди рекомендую споживання білка сироватки відразу після тренування. Як збільшити свої наслідки Прийняти 20 грамів порошком сироваткового білка в 30 хвилин, перш ніж робітники з а беруть 40 г в межах 60 хвилин після тренування. Також розглянути питання про прийняття 20-40 грам сироваткового відразу після сну щоранку до поштовх росту м'язів. Кращим варіантом було вибрати сироватковий порошок, який містить Сироватковий протеїн hydrolysates (Сироватковий протеїн, розбиті на більш дрібні фрагменти для швидше травлення) або Сироватковий протеїн ізолювати.
Натисніть тут, щоб купити доповнення збільшення ваги

Казеїн протеїновий порошок

Інші білки молоко, Казеїн, скрипів в трохи менше сироватки. Казеїн завжди грав другу скрипку зв'язку швидкість його дуже повільно травлення, але це робить його ідеальним як закуску перед сном, тому що вона заважає катаболізму під час сну, спорожнення повільно і впевнено. Казеїну також змушує вас почувати себе менш повної, що робить його чудова закуска для тих, хто хоче пакет на м'язи масового. І нові дослідження виявляє, що Казеїн дає сироваткового балотуватися на свої гроші – коли він береться postworkout, Казеїн підвищує синтез білка м'язів набагато як сироватковий робить. Він навіть припустив, що сироваткового і казеина протеїновий коктейль, прийняті після того, як навчання збільшує росту м'язів, краще, ніж у будь-якому білка, прийняті поодинці. Як максимізувати його наслідків: Вибрати казеїну, яка містить micellar Казеїн (повільний перетравлення Казеїн можна купити) і прийняти 20-40 грам прямо перед сном. Після тренувань додати 10-20 грамів Казеїн Сироватковий протеїн. Також, за допомогою 20-40 грам Казеїн в протеїнові коктейлі, між прийомами їжі.
Натисніть тут, щоб купити доповнення збільшення ваги

Креатин

Креатин з трьох амінокислот: аргінін, гліцин і метіоніну. Усних повідомлень і наукових досліджень, що так вважаю, що хлопці, які приймають креатин отримати хороший 10 фунтів або більше маси тіла і різко збільшити сили. Креатин працює в ряді напрямків. По-перше це збільшує кількість швидко енергії у ваші м'язи, необхідні для виконання повторень в тренажерному залі. Детальніше цю швидко енергії, яка доступна, більше повторень, ви можете зробити з даного ваги, дозволяє отримати більше і сильніше в довгостроковій перспективі. Креатин також привертає більше води в м'язові клітини, розміщення тягнуться на клітинку, яка збільшує довгострокове зростання. Зовсім недавно, креатин було встановлено, підвищити рівень інсуліну як фактор росту 1 (IGF-1) в м'язах, що надзвичайно важливо для стимулювання росту. Як максимізувати його наслідків: Візьміть 2-5 грамів креатин у вигляді моногідрат креатин, малатних креатину, креатин етиловий ефір або креатин альфа кетоглутарат з протеїновий коктейль, безпосередньо перед тренуваннями. Це допоможе зберегти ваші м'язи, насичене креатин, виробництво швидкого енергії, вони повинні виконувати більш reps. потім споживають ще 2-5 грамів з вашого postworkout shake (на додаток до 40-100 г. швидко перетравлення вуглеводів), час, коли креатин буде швидко братися за м'язові клітини і підвищення у рівні IGF-1 допоможе пропонувати подальшого зростання. У дні, коли ви не тренуються прийняти 2-5 грамів креатин зі сніданку, що містить вуглеводи.
Натисніть тут, щоб купити доповнення збільшення ваги

Амінокислот з розгалуженим ланцюга (з розгалуженими ланцюгами)

Термін розгалуженим ланцюг амінокислот відноситься до лейцин, ізолейцин і валін, абсолютна найбільш важливих амінокислот на ремонт та будівництво м'язової тканини. Лейцин є найбільш критичним з трьох, як дослідження показують, що він може стимулювати синтез м'язових білків на своїй власній. Але це ще краще всього приймати всі три разом, оскільки вони працюють у синергію для надають безліч переваг, включаючи росту м'язів, підвищену енергію під час тренувань, притуплення кортизолу (катаболічних гормонів, що гальмує тестостерону і збільшує м'язового руйнування) і зменшилася болючість затримка початку захворювання м'язів. Як збільшити їх наслідки: Візьміть 5 — 10 грамів з розгалуженими ланцюгами зі сніданку, а також у перед- і postworkout трясе. Шукайте BCAA продуктів, які надають лейцин у співвідношенні 2:1 на дозу ізолейцин, валін і. Наприклад, якщо ви берете 5-грамовий дозу з розгалуженими ланцюгами, близько 2,5 грама має бути від лейцин, 1,25 грамів 1,25 грам від валін і ізолейцин.
Натисніть тут, щоб купити доповнення збільшення ваги

Бета аланіновий / Carnosine

В організмі амінокислота бета аланіновий в поєднанні з іншим amino, гістидин, щоб форма carnosine. Дослідження показують, що коли м'язи мають більш високий рівень carnosine, у них більше сила і витривалість. Carnosine, як видається, збільшити м'язових волокон здатність контракт з більше сил і зробити так більше не fatiguing. Кілька досліджень повідомив, збільшення м'язової сили і влади у спортсменів, які брали бета аланіновий. Один найновіші дослідження відкрили, що предмети, які брали бета аланіновий разом з креатин отримала більше м'язової маси і втратили більше жиру ніж предметів, які взяли тільки креатину. Як максимально їх наслідки: Приймати по 1-2 г бета аланіновий або carnosine безпосередньо перед і після кожного тренування на додаток до трясе і креатину. У nonworkout дні взяти 2 г з сніданку, а також креатину.
Натисніть тут, щоб купити доповнення збільшення ваги

Оксид азоту прискорювачі

Оксид азоту (NO) являє собою молекулу, знайдені в організмі, який бере участь в декількох процесів. Той, який культуристів цікавлять найбільше є його здатність розширює судини, що дозволяє більше приплив крові до м'язів для посиленої доставки кисень, поживні речовини, анаболічних гормонів та води (крові є в основному води). Це дає вам більше енергії під час тренування, розширеної м'язовий насос та краще відновлення м'язів і зростання після тренування. НЕМАЄ прискорювачі не забезпечують ні, але скоріше амінокислота аргінін, яка легко перетворені ні в організмі. Дослідження показало, що підкоряє надали аргінін збільшення м'язової сили і зростання і втрати жиру. Як збільшити їх наслідки: Прийняти ні booster, яка передбачає 3-5 грамів аргінін у вигляді L-аргінін, аргінін альфа кетоглутарат, аргінін етиловий ефір або малатних аргініну. Також необхідно продумати немає прискорювачі, які надають інгредієнти, такі як citrulline, pycnog-enol та американський женьшень, якого покращення здатності аргінін, збільшити № Візьміть одну дозу на кожному з таких випадків: вранці перед сніданком, 30-60 хвилин перед тренуванням, відразу ж після підготовки і 30-60 хвилин перед сном. Коли це можливо, взяти кожною дозою без їжі і розглянути, поєднуючи його з 500-1000 мг вітаміну с, допомагає підтримувати рівень ні довше.
Натисніть тут, щоб купити доповнення збільшення ваги

Глютамин

Це амінокислота має був моїм улюбленим культуристів протягом десятиліть тому, що вона має центральне значення для функції м'язових елементів і є одним з найбільш рясне амінокислоти в організмі людини. Глютамин надає численні переваги бодібілдингу, наприклад пособництво росту м'язів за рахунок підвищення рівня лейцин в м'язових волокон, допомагаючи зниження м'язового руйнування і зміцнення імунної системи, що дозволяє запобігти вас від отримання хворими і зниклих без вести тренувань. Глютамин, прийнятих до тренування можуть допомогти зменшити м'язової втоми і підвищення рівня гормону росту. Крім того, недавні дослідження показують, що глютамін також може відігравати певну роль у втрати жиру, збільшивши кількість калорій і жиру, що згоріли у стані спокою та під час навчань. Як максимізувати його наслідків: Візьміть 5 — 10 грамів глютаміна вранці сніданок, перед- і postworkout трясе і нічний час закуски.
Натисніть тут, щоб купити доповнення збільшення ваги

ZMA

ZMA являє собою поєднання цинк, магній поглинає аспартат та Вітамін B6. Це важливі доповнення, тому що важких тренувань спортсменів, таких як культуристів часто не вистачає цих критичних мінералів, які важливі для підтримання рівня гормонів і пособництво сну (необхідні для відновлення). Інтенсивна підготовка може поставити під загрозу рівня тестостерону і IGF-1. По суті, одне дослідження показало, що спортсмени, які брали ZMA значно збільшилася їх рівень тестостерону і IGF-1 протягом восьми тижнів підготовки, хоча ті, хто взяв плацебо пережили падіння в Т і IGF-1. Природно, підвищення тестостерону і IGF-1 може зробити величезний вплив на м'язи доходи. Як збільшити свої наслідки Використовувати ZMA продукт, який забезпечує близько 30 мг цинку, 450 мг магнію і 10,5 мг Вітамін B6, і прийняти його 30-60 хвилин перед сном, без будь-якої їжі або кальцію. Беручи ZMA на порожній шлунок підвищення поглинання і утилізації і поліпшити якість сну, для оптимального відновлення.
Натисніть тут, щоб купити доповнення збільшення ваги

Карнітин

Крім того, що популярний доповнення втрати жиру, карнитин зараз відомо для підвищення росту м'язів через ряд механізмів, які підтримуються клінічних досліджень. По-перше карнитин може збільшити приплив крові до м'язів, це означає, що він надає аналогічні вигоди не прискорювачі. Це також підвищує тестостерон рівнях postworkout і кількість T рецепторів всередині м'язові клітини, що дозволяє більше тестостерону для вирощування більше. Крім того, карнитин добавки, було встановлено збільшити рівні IGF-1. Додати всі ці переваги разом, і у вас є потенціал, щоб отримати величезну кількість м'язів. Як максимізувати його наслідків: Приймати по 1-3 г Карнітин у вигляді L-карнітину, ацетил L-Карнітин або зі сніданком, перед- і postworkout трясе і нічний час харчування L-карнитин L-tartrate.
Натисніть тут, щоб купити доповнення збільшення ваги

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post