креатин порошок доповнення, Відгуки


Креатин є хімічна речовина, яка зазвичай знаходиться в організмі, в основному, в м'язах. Він проводиться в організмі і, можна також отримати певні продукти. Риби та м'яса є добрими джерелами креатину. Креатин також можуть бути зроблені в лабораторії.

Креатин найбільш часто використовується для поліпшення продуктивності вправи і збільшення м'язової маси в спортсменами і людей похилого віку. Є деякі науці, підтримку використання креатин в поліпшення спортивних результатів молодих здорових людей під час короткого високої інтенсивності діяльності, таких як спрінт.

Але людей похилого віку, схоже, не на користь. Креатин не здається, щоб поліпшити міцність або тіла композиція на людей старше 60 років.

Натисніть тут, щоб купити креатин порошкова додатки

Що таке креатин порошкова додатки?

креатин порошок доповнення, ВідгукиКреатин використання широко поширена серед професійних і аматорських спортсменів і була визнана відомі спортсмени, як Марк McGuire, Семмі Соса і Джон Elway.

Після знаходження що вуглеводів рішення подальшого збільшення м'язи креатином рівнів більше, ніж креатин поодинці, спортивні напої креатин стали популярні.

Креатин допускається за Міжнародний олімпійський комітет, національної Енциклопедичний спортивні асоціації (національною РАДОЮ) та професійного спорту. Однак, Національною РАДОЮ більше не дозволяє коледжів та університетів на поставку креатин для своїх студентів за рахунок коштів, школи.

Студенти мають право купити креатин на своїх власних і NCAA має не планує заборонити креатин, якщо медична практика показує, що це шкідливо. З поточного методи тестування виявлення Довідкова креатин використання було б неможливим.

На додаток до поліпшення спортивних результатів, креатин використовується для серцевої недостатністю (CHF), депресія, біполярні розлади, хвороба Паркінсона, захворювання нервів і м'язів, хвороба очей називається gyrate атрофії і високого вмісту холестерину. Він також використовується для сповільнити погіршення Бічний аміотрофічний склероз (бас, Лу Геріга), ревматоїдний артрит, хвороба, McArdle, так і для різних м'язові дистрофії.

Американці використання більш ніж 4 мільйони кілограмів креатин щороку.

Натисніть тут, щоб купити креатин порошкова додатки

Наскільки ефективною є креатин порошкова додатки?

Природні ліки всеосяжну базу даних ставки ефективності на основі наукового докази за наступною шкалою: ефективні, швидше за все, ефективні, можливо ефективним, можливо неефективними, ймовірно, неефективні, неефективне і достатніх доказів того, до ставки.

Оцінки ефективності для КРЕАТИН є наступні:

Креатин порошкова додатки є ефективним, можливо

 • Поліпшення спортивних результатів молодих здорових людей під час короткий, високої інтенсивності здійснення таких як спрінт. Багато факторів, як видається, впливати на ефективність дії креатин, у тому числі фітнес-рівня і вік людини за допомогою його вид спорту та дози. Креатин не здається, підвищення продуктивності у аеробних вправ, або на користь людей похилого віку. Крім того, креатин не здається, збільшення витривалості або підвищення продуктивності у висококваліфікованих спортсменів. Існує ряд доказів, що креатин "завантаження," за допомогою 20 грамів щодня протягом 5 днів, може бути більш ефективним, ніж Постійне використання. Але пам'ятайте, є ще деякі невизначеності про саме хто може отримати вигоду від креатину і яка доза. Дослідження на сьогоднішній день включили невелика кількість людей (всі задіяні менше 40 учасників), і це не можливо, робити остаточні висновки з такими малими числами.
 • Хвороба Паркінсона. Креатин могли б сповільнити погіршення деякі симптоми у людей з раннього хвороба Паркінсона.
 • Збільшення сили і витривалості у людей з серцевою недостатністю.
 • Збільшення міцності у людей з м'язів захворювань, таких як м'язової дистрофії.
 • Уповільнення втрати видовище в хвороба очей, називається gyrate атрофії.
 • Поліпшення симптомів хвороб м'язів, називається McArdle, хвороби. Існує ряд доказів, що прийняття високій дозі креатин щодня можна збільшити потужність вправ і зменшення болю в м'язах вправа індукованої у деяких пацієнтів з хворобою, McArdle.
Натисніть тут, щоб купити креатин порошкова додатки

Як працює креатин порошкова додатки?

Креатин бере участь у прийнятті м'язи енергії, повинні працювати.

Вегетаріанці і інші люди, які мають більш низький рівень загальної креатин, коли вони починають приймати добавки, креатин, як видається, отримати більше користі, ніж люди, які починаються з більш високого рівня креатину. Скелетних м'язів буде містити тільки певну кількість креатин; Додавання більше не буде підвищувати рівні більше. Цей "Насиченість" зазвичай сягне протягом перших декількох днів прийняття "завантаження дози".

Креатин порошкова додатки є сейф

Креатин не застрахований швидше за все, для більшості людей, коли використовується в рекомендованих дозах. Креатин може викликати біль у животі, нудота, пронос і м'язові спазми.

Коли прийняті всередину у високих дозах, креатин, можливо НЕБЕЗПЕЧНИМ. Існує певна стурбованість, що це може завдати шкоди, нирок, печінки або серця. Тим не менш, зв'язок між високих дозах і ці негативні наслідки не доведено.

Креатин викликає м'язам намалювати воду від іншої частини вашого тіла. Переконайтеся, що пити додаткової води, щоб компенсувати це. Крім того, якщо ви приймаєте креатин, не користуються в тепло. Це може призвести до стати зневоднюється.

Багато людей, які використовують креатин набирати вагу. Це тому, що креатин, призводить до м'язів утримувати воду, не тому, що він дійсно будує м'язів.

Існує певна стурбованість, що поєднує креатин з кофеїном і трава ефедри (також званий Ма Хуан) може збільшити шанс мати серйозні побічні ефекти, такі як інсульт.

Існує занепокоєння що креатин може викликати нерегулярне серцебиття у деяких людей. Але більше інформації необхідно знати, якщо креатин можуть бути причиною.

Існує занепокоєння що креатин може викликати стан шкіри називається пігментних дерматозів purpuric у деяких людей. Але більше інформації необхідно знати, якщо креатин можуть бути причиною.

Натисніть тут, щоб купити креатин порошкова додатки

Креатин порошкова додатки дозування

Наступних доз були вивчені в наукових досліджень:

ЧЕРЕЗ РОТ:

 • Для поліпшення фізичну працездатність, намагалися кілька режимів дозування:
  • Креатин завантажується зазвичай з 20 грамів на день (або 0,3 г на кг) протягом 5 днів, після чого обслуговування дозою 2 або більше грамів (0.03 грамів у кг) щодня, хоча 5 день завантаження є типовим, 2 дні навантаження також були використані.
  • Також була використана навантаження дозу 9 грамів у день протягом 6 днів. Деякі джерела припускають, що, замість гостро завантаження, подібні результати можуть бути отримані з 3 г на день протягом 28 днів.
Під час креатин добавки споживання води повинна бути 64 унцій в день.

 • Для серцевої недостатності: 20 грамів на день протягом 5-10 днів.
 • Для лікування хвороби Паркінсона:
  • 10 г/добу.
  • Завантаження дозу креатин 20 грамів на добу протягом 6 днів, після чого 2 грами на добу протягом 6 місяців, а потім 4 грамів день протягом 18 місяців також застосовувався.
 • Для поліпшення силових тренувань у людей з хворобою Паркінсона: завантаження дозі 20 грамів на добу протягом 5 днів, після чого 5 грамів на добу.
 • Для gyrate атрофія: 1,5 грами на добу.
 • Для м'язові дистрофії: 10 грамів у день був використаний дорослих і 5 грамів у день був використаний дітей.
 • McArdle, хвороби: день протягом 5 днів 150 мг/кг а потім продовжити з 60 мг/кг / добу.
Натисніть тут, щоб купити креатин порошкова додатки