здоровий спосіб збільшення ваги


Ви повинні збільшити споживання калорій для того, щоб набрати вагу. Неважливо, якщо ви їсте додаткових харчування або збільшити розмір харчування зазвичай їдять — що за вами —, але не попадіться в пастку нездорову їжу.

Вибрати набирає вагу продуктів, які є щільна енергія і поживними речовинами таких як молочних продуктів, м'ясо, морепродукти і Свійська птиця, бобові, горіхи, насіння, оливки і авокадо.

Натисніть тут, щоб купити доповнення збільшення ваги

Доповнення збільшення ваги

здоровий спосіб збільшення вагиВага отримати доповнення є поєднання білків і вуглеводів спеціально розроблений, щоб дати максимальну кількість поживних речовин в правильний рівнів, щоб максимізувати чистої м'язової маси нагулу.

 • Задовольнити ваші вимоги калорій для побудови м'язів
 • Спеціально розроблені, щоб допомогти вам залишатися компактною
 • Збільшити розміри та маса
 • Інтенсивний чистої м'язової отримати
 • Допомагає в напрямку відновлення після тренування
 • Швидкий і видимих результатів
Збільшення ваги є поєднання білків і вуглеводів спеціально розроблений, щоб дати максимальну кількість поживних речовин на правильному рівні, щоб максимізувати посилення м'язів.

Підходить для людей з швидкого обміну речовин або худий статури, які хочуть, щоб збільшити їх розмір. З 60% до 40% вуглеводів співвідношення білків, що забезпечує найкращих результатів, в той час, як беручи продукту.

Натисніть тут, щоб купити доповнення збільшення ваги

Важливі факти про збільшення ваги Бауер харчування

Ви намагаються отримати розмір?

Збільшення ваги унікальна формула є спеціально, щоб допомогти вам отримати розміром і масою. За допомогою збільшення ваги допоможе вам побудувати чистої м'язової маси і для досягнення ваших цілей.

Ви доповнити після тренувань?

Доповнюючи після тренування є дуже важливим, як ваші м'язи потребують харчування для ремонту і один з кращих часів, щоб дати їм харчування є безпосередньо після тренування. Збільшення ваги буде доповнювати ваші м'язи з те, що вони повинні відновитися і рости.

Ви зустрічаєтеся калорій вимоги?

Збільшення ваги ідеально підходить для відповідає вашим вимогам калорій без того, щоб їсти і ризикувати, переходячи вашого щоденного харчування сум.

Натисніть тут, щоб купити доповнення збільшення ваги

Ваги набирають поради

 • Мати додаткову фрагмента цільного зерна тост з арахісового масла на сніданок.
 • Додати додаткові сир омлет і використання додаткових яйце.
 • Наріжте яблука і подавати з вершкове масло арахісу або горіх.
 • Рух рубані горіхи в простого йогурту і додати мед.
 • Додати кілька більше калорій на рівнині пюре з підливою або сиру соуси.
 • Топ зелений і барвисті овочі з маслом, маргарин (транс жирів вільний), оливкова олія, соуси або сиру.
 • Нести мішок trail mix для зручний закуска.
 • Ви можете збільшити споживання білка (і калорій) з білка барів.
 • Обслуговувати себе порцій крохмалисті овочів, як картопля та кукурудза.
 • Додати калорій з поживні напоїв, таких як молоко, 100-відсотковий фруктових соків або овочеві соки.
Натисніть тут, щоб купити доповнення збільшення ваги

Харчування планування

Якщо ви не звикли їсти багато в будь-який момент часу, ви можете віддати перевагу Їжте кілька невеликих прийомів їжі або закуски протягом дня. Якщо ви краще їдять менше часто, збільшити ваш порції або більше продуктів до кожного прийому їжі.

Ваше харчування має бути збалансованим з потрібних дозах білків, вуглеводів та жирів. Вибрати щедру порцію м'ясо, птиця, риба, морепродукти, бобові або тофу і подавати з боку зелений і барвистих овочів і те, що крохмалисті як картопля, кукурудза, рис або макарони.

Якщо ви віддаєте перевагу, щоб перекусити на менше їжі протягом дня, вибрати trail mix зроблені з сухофруктів, сніданки, горіхи і насіння. Їжте бутербродів, зроблені з арахісове або інші олії горіха, або зробити бутерброди з Туреччини, Засмаж яловичинг або куряча грудка фрагменти і додати з сиром або авокадо калорій. Пюре супи, вище в калорій, ніж чітке бульйони, і ви можете додати ще більше калорій, перемішування в ложки сухого молочного порошку.

Натисніть тут, щоб купити доповнення збільшення ваги

Буде біологічно активних добавок допомогу?

Отримати дієтичних добавок, які обіцяють ваги і великі м'язи не працюють, і вони можуть бути небезпечні.

Деякі з цих продуктів можуть містити приховані компоненти, які можуть бути шкідливими або сполук, які ще не вивчені для ефективності або безпеки. США харчових продуктів і медикаментів зберігає список заплямована Бодібілдінг продукти, які слід уникати.

Якщо ви відчуваєте, що просто збільшити споживання калорій не може набрати вагу, ви повинні побачити своїм лікарем, перш ніж приймати будь-якого білка або набирає ваги добавок.

Як щодо фізичних вправ?

Опір вправи тренування (важка атлетика) може допомогти збільшити ваш розмір м'язів, яка може збільшити вашу вагу. Аеробні вправи, такі як біг і стаціонарний велосипед, є краще для спалювання жиру. Надмірне Аеробні тренування може призвести до втрати ваги.

Натисніть тут, щоб купити доповнення збільшення ваги


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post