де купити сироваткового протеїну доповнення?


де купити сироваткового протеїну доповнення?Ви тільки що зробили мужні рішення приєднається до місцевих тренажерний зал і почати деяких регулярних силові тренування з метою отримати назад у форму. Через кілька тижнів ви зробити деякі друзі і швидко дізнатися, що більшість використовують какой-то доповнення у зв'язку з їх підготовки.

З трохи більш зондування ви дізнатися, що більшість видається на деякі види протеїнова добавка, з сироваткового протеїну є найбільш популярними. Якщо ви так само, як у середньому; Ви не повинні стек готівкових грошей, щоб пограти з, коли справа доходить до покупки добавки. Так що якщо ви збираєтеся купити порошком сироваткового білка – ви хочете цінність і якість – який напрошується питання; що таке найкращий порошком сироваткового білка?

Більшість вчених вправи, дієтологи і фітнес-професіонали згоден гарної якості порошком сироваткового білка являє собою найбільш важливим доповненням для середньої людини, що беруть участь у регулярних вага підготовки або опір вправи. Але тільки просто хтось говорить їм потрібно сироваткових білків порошком вирішує половину їхні проблеми. Одна з найбільших проблем при виборі сироваткового протеїну доповнення є величезна кількість варіантів.

Натисніть тут, щоб купити Сироватковий протеїн

Сироватковий протеїн відіграє важливу роль

В даний час ви можете отримати майже будь-який сироваткового протеїну, що ви хочете-будь то супер-розміру або міні ванна, екзотичні аромати або unflavoured або готові напій Сироватковий протеїн. Сироватковий протеїн порошки навіть прийти в діапазоні контейнерів, а саме, діжки, рюкзаки, пакетики, пляшки і картонні коробки.

Тоді у вас є різні типи: hydrolysed, ізолювати і зосередитися. Всі ці фактори очевидно вплинути на кінець ціни порошку, так що це корисно знати, що деякі з ключових чинників, що визначають цінність і якість середня сироваткових білків порошком.

Кілька практичних порад може бути корисна при спробі вибрати хорошу якість, співвідношення ціни і гроші сироваткових білків порошком. По-перше, вчитися, щоб стати avid label читача. Більш конкретно, отримати в звичку читання правій колонці харчування панелі.

Цей стовпець дає вам відсоток зміст макропітательних, у тому числі білків. Якщо ваша Головна мета цінність за гроші, ви не хочете протеїновий порошок, який має високий рівень вуглеводів (тобто більш ніж 10 г / 100 г порції). Додаткові вуглеводів просто розбавити вашого долара.

Скоріше не може перебувати під впливом Атрибутика на етикетці, навчитися читати і аналізувати список інгредієнтів. Виробники і реселерів можна сказати, що все, що вони хочуть про конкретний продукт, але вони не може брехати, коли мова йде про інгредієнти. Пам'ятайте, що інгредієнти перераховані в порядку убування.

Так що, уважно читаючи харчування панелі та переліку інгредієнтів, ви можете зробити деякі досить точними припущення про кількість певні інгредієнти і, отже, вартість Сироватковий протеїн.

Натисніть тут, щоб купити Сироватковий протеїн

Видів сироваткового білка

Іншим ключовим питанням є видів сироваткового протеїну. Два основних видів сироваткового протеїну є концентрату сироваткового білка (WPC) і Сироватковий протеїн ізолювати (WPI). Батьківський контроль і WPI переважно відрізняються їх відсоток вміст білків, з WPI маючи вище двох.

Інші ключові різниця між цими двома білків, як вони обробляються з ' іонообмінних "і"Крос потік мікрофільтрації"двох основних методів. Нарешті, іншим основним типом Сироватковий протеїн є сироватки білки. Ми обговоримо це нижче.

Іонообмінних хроматографія

Іонообмінних хроматографії є загальноприйнятий процес виготовлення ізолят сироваткового протеїну, який містить високий рівень білка, тобто > 90%.  Єдина проблема з деяких старих методів іонообмінних те, що вони використовувати високої температури і/або кислоти, що можна денатурувати білка. Денатуруючих білок, akin, щоб змінити це за структурних – таким чином, що робить його марним на тілі.

Більше advacned іонообмінних хроматографії з Розроблено методи при яких застосовується низької температури/кислоти таким чином, щоб запобігти denaturation. Багато виробників перейти до проблеми із зазначенням, що їх продукт містить 'низькотемпературна іонообмінних оброблених ізолят сироваткового протеїну. Обов'язково зверніть увагу на такі вимоги при виборі ізолят сироваткового протеїну.

Крос потік мікрофільтрації

Інші загальні методу використовується для обробки Сироватковий протеїн є крос потік мікрофільтрації (CFM). На відміну від деяких старих іонообмінних методів CFM виробляє undenatured білкові. Ізолят сироваткового протеїну CFM також має інший профіль сироваткового протеїну фракцій.

Перш за все, він містить вищого рівня фракції glycomacropeptide (GMP) і більш низькі рівні бета lactoglobulin фракції. Знову ж таки більшість виробників, використовуючи цей тип Сироватковий протеїн у своєму продукті зробити точку із зазначенням їх етикетки і/або елементом списку. Для детальнішої інформації про до різних методів обробки для Сироватковий протеїн, будь ласка, перегляньте наші статті: "Вибір кращі протеїнову добавку".

Натисніть тут, щоб купити Сироватковий протеїн

Hydrolysed сироваткового протеїну

У двох словах, hydrolysed сироваткового протеїну є Сироватковий протеїн, яка була розбита на набагато менше ланцюжки амінокислот (тобто пептидів). Ця форма білка призначене для реплікації вигляді білка знаходиться в, як тільки воно пройшло через шлунково-кишкового тракту.

Відповідно, Сироватковий білок hydrolysates вимагають менше травлення, ніж WPI і тому приймаються в м'язовій та інших тканинах дуже швидко. Ключовим фактором з hydrolysates сироваткового протеїну є їх "ступінь гідролізу". Це в свою чергу визначає ступінь, до якого білка розбите на менші пептидів.

Хоча hydrolysates сироваткового білка з високим ступенем гідролізу кращих коли справа доходить до максимізація м'язів анаболізму, там є одна заковика на практичному рівні; а саме, чим вище ступінь гідролізу – тим вище гіркоти продукту. Знову ж таки слід уважно читати етикетки/відомості про продукт, а також список інгредієнтів для визначення типу сироваткового білки використовується в продукті.

Як це зазвичай буває з будь-якого преміум інгредієнт, виробники будуть часто йти на біду значення, що вказує на товарній етикетці що вона містить сироватковий білки з високим ступенем гідролізу. Через його перевершує вплив на росту м'язів і відновлення, а також дії додаткової обробки Сироватковий білок hydrolysates взагалі дещо дорожчі за ізолятів сироваткового білка і сироваткового білка концентратів.

Натисніть тут, щоб купити Сироватковий протеїн

Сироватковий протеїн типу та порівняння цін

Вище вправи забезпечує хороший приклад того, як ціни на різних видів сироваткового протеїну можуть істотно відрізнятися. Таким чином, важливо, що у вас є деяке уявлення про те, що ви після, купуючи Сироватковий протеїн.

Якщо Ваша покупка значною мірою визначається значення, потім, роблячи покупки уважно, ви можете підібрати концентрат сироватковий білковий, який має досить високим вмістом білка концентрації і білка якість за відмінною ціною. І навпаки, якщо якість є головною турботою, Сироватковий протеїн hydrolysates є кращим, але майте на увазі, ви буде платити багато більше за грам протеїну для хорошої якості сироваткового білки.

Природно, Сироватковий протеїн ізолятів є золоту середину і тому найбільш популярні. По магазинах навколо ви можете отримати хороші Сироватковий протеїн изолята, з великим якістю undenatured білків, у високі концентрації для від $50 і $70 в ванні. Просто майте на увазі, що додаткові пункти, як/вітаміни, мінерали, амінокислоти, креатин, вуглеводів і т. д розбавити білка, так що ви отримаєте менше протеїну для вашого долара.

Натисніть тут, щоб купити Сироватковий протеїн

Сироватковий протеїн типу та застосування

Наступне питання: "що таке конкретні цільове використання для вашого сироваткового протеїну доповнення". Якщо це просто, щоб збільшити вміст білка якість в свій раціон для підвищення імунітету, загальний стан здоров'я та обслуговування м'язової маси, то концентрату сироваткового протеїну є велике значення для грошей варіант.

І навпаки, якщо ви збираєтеся використовувати сироватковий протеїнову добавку для збільшення ваги тренування, потім Сироватковий протеїн ізолює та hydrolysates є кращими.

Багато Сироватковий протеїн порошки містять суміші всіх основних сироваткових білків, а саме, концентрат сироватковий білковий, Сироватковий протеїн ізолят, так і сироватка білки. Ці білки найкраще підходять для підвищення якості споживання білка, з деякими популярними прикладами, у тому числі 100% сироваткових золотим стандартом Оптимальне харчування і Dymatize харчування еліти сироваткового.

При виборі змішані сироваткових білків порошком, просто пам'ятайте, що інгредієнти перераховані в порядку зменшення кількості і майте на увазі, що ціна Сироватковий протеїн зменшується в порядку: гідролізатів, ізолят та концентрату. Це повинно допомогти вам розшифрувати ваш краще співвідношення гроші змішані сироваткових білків порошком.

Якщо Ціна є вторинною по відношенню до ваших цілей навчання, потім триматися подалі від сумішей, що містять концентрат сироватковий білковий, якщо концентрату сироваткового білка є одним з нових покоління типів, що містить пептиди ді, tri та oligo. Такі сироваткового протеїну концентрати зазвичай відображуються як "хрест потік microfiltered та/або ultrafiltered Сироватковий протеїн концентрат".

Такі продукти, як стихійний харчування WPI, Maxs WPI і Redback швидкого WPI є прикладами чистий Сироватковий протеїн изолята порошки, які найкраще підходять для пост підготовку. Крім того, продукти, такі як Оптимальне харчування Платина гідро сироватки, перезавантажити ні HGF Maxs та BNRG прото сироваткового представляють преміум пост тренування сироваткового білка, що містить тільки сироваткового білки. Ці сироваткових білків надати вам з найпотужніших анаболічних стимул для збільшення вага підготовки.

Натисніть тут, щоб купити Сироватковий протеїн

Резюме

Так як встати на ваш новий фітнес-режиму і ввести в світі Сироватковий протеїн, Приділіть час читанню харчування панелей та інгредієнти ретельно, особливо якщо ви на бюджеті. Спробуйте визначити основні причини ви хочете Сироватковий протеїн, тобто підвищення якості споживання білка, замінник їжі, втрати жиру або поліпшення м'язів вигоди від вага підготовки.

Наш сайт містить широкий спектр концентрат сироваткового білка і сироваткового білка ізолятів на вибір, з повним, описи продуктів харчування інформація, вартість одного граму порошок і вартість служити білка.

Існує значний діапазон цін, так що Витративши час, щоб розглянути всю інформацію ретельно, вам можуть потенційно заощадити багато грошей і найкраща новина в тому, що це не завжди повинно мати на увазі значні компромісу в якість.

Натисніть тут, щоб купити Сироватковий протеїн


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post